Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się przeziębiłem, byłem na ćwiczeniach, ale dzisiaj już do końca dnia robię wolne. Jutro wykład to też wolne, gorzej że wieczorem mecz z Błękitnymi, ale chyba nie dam rady pójść, mimo że bilet już mam :/.

 

Jakby przeziębienie było dla mnie powodem opuszczenia meczów to pewnie u siebie bym miał zaliczone z 50% tego co mam, a wyjazdów to może z 10 bym zaliczył :D

Odnośnik do komentarza

 

A ja się przeziębiłem, byłem na ćwiczeniach, ale dzisiaj już do końca dnia robię wolne. Jutro wykład to też wolne, gorzej że wieczorem mecz z Błękitnymi, ale chyba nie dam rady pójść, mimo że bilet już mam :/.

 

Jakby przeziębienie było dla mnie powodem opuszczenia meczów to pewnie u siebie bym miał zaliczone z 50% tego co mam, a wyjazdów to może z 10 bym zaliczył :D

 

Zobaczę jeszcze jak się będę czuł, ale póki co jest lipa. Ciągle kicham, kaszlę i smarkam ;). No ale może się zmobilizuję na 18:30 na angielski, bo szkoda nieobecności :kekeke:.

Odnośnik do komentarza

Jedziemy, Champions League or bust.

 

OL:

Costil - Kołodziejczak, Rojo, Isimat-Mirin, Chandler - Gonalons © - Cataruozzolo, El Neny - Ademi - Kadlec, L. Traore

 

Killie:

Kuchta - Douglas, Nairn, Verbrugghe, Whittaker © - Mackay-Steven, Fyvie, Lund, Johnston - Jahanbakhsh - Witteveen

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...