Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

SZU, krazy plota ( http://www.fichajes.net/noticias/everton-pedira-cesion-sergi-roberto-20150414.html), ze do Evertonu ma dolaczyc S. Roberto z Barcelony. Wiesz cos wiecej na ten temat?

No już jakiś czas go łączą z EFC. Wolałbym Deulofeu, bo o nic praktycznie nic nie wiem. Potrafi on cuś ciekawego?

 

 

Jezeli jego zadania ograniczaja sie do odebrania pilki i podania do najblizszego partnera, to zdarza mu sie tego nie spierdolic. Niby od poczatku kariery byl kreowany na nastepce Xaviego, ale teraz blizej mu jednak do BBM. Im mniej podan do przodu, tym lepiej dla niego.

Ale gdy ma grac jako rezyser gry, to jest dramat. Nie wiem, w jakiej roli mialby przychodzic do EFC... nastepca Barry'ego ?

 

No to nie wiem na chuj on tutaj. Evertonowi potrzebny jest ktoś kto zrobi grę i coś nieprzewidywalnego od czasu do czasu. Od odbioru mamy McCarthy'ego i Besicia.

Odnośnik do komentarza

No od samego początku :D. Brakowało mi bocznych obrońców :P.

 

Efekty nie są złe. W pierwszej edycji Ligi Narodów w ostatnim meczu przegraliśmy z Holandią, bo mi się bramkarz rozjebał. W Ojro odpadliśmy w 1/4 z Niemcami po karnych :/.


O, 1:1 na Narodowym. Linetty->Milik->Formella i golez :D.

Odnośnik do komentarza

 

Jak juz temat o prawdziwym życiu to ja powiem, ze bardzo nie lubię chodzić do fryzjera.

A dlaczego? Ja z kolei bardzo lubię :)

 

 

No po pierwsze samo siedzenie w miejscu, bez ruchu i gapienie się w lustro przez 10-15 minut nie jest komfortowe i mnie męczy. Drugie atmosfera jakiejś sztucznej rozmowy albo słuchania jak tam baby gadają czy inne fryzjerki, trzy to nie lubię jak mi tam coś robi z głową :D

 

A cztery to kurwa drożyzna w Szczecinie. W Choszcznie miałem stałą fryzjerkę i 9 zł buliłem, a tu znalazłem blisko siebie i w miarę tanio jak na Szczecin - 20zł.

Odnośnik do komentarza

Ja swoją brodę zgoliłem, ale jestem w fazie ponownego rośnięcia :P

 

Ten głupi moment kiedy brodacz wpada na zgolenie brody. Nigdy nie wychodzi dobrze ;)

 

Cyrulik Śląski w Kato bierze 60zł za wlosy + brodę. Ale klimat jest, muzyka jazzowa, wystrój jak w klasycznych barber shopach, fajne produkty, korzystają z brzytwy i tradycyjnych metod golenia i strzyżenia. Mnie to robi!

 

@Vami, nigdy nie skrócisz/wystylizujesz sobie brody tak dobrze jak fryzjer, różnica kolosalna, aż mi głupio samemu coś poprawiać ;)

Odnośnik do komentarza

 

Ja swoją brodę zgoliłem, ale jestem w fazie ponownego rośnięcia :P

 

Ten głupi moment kiedy brodacz wpada na zgolenie brody. Nigdy nie wychodzi dobrze ;)

 

Decyzja była od dawna zaplanowana, przemyślana i przespana ;)

 

Inna sprawa, że chwilę potem byłem niezadowolony, bo wyglądam jak pan z budyniu, ale byłem świadom takich konsekwencji. Taki miał być cykl życia mojej brody, od października do Wielkanocy, spodziewałem się, że będę miał jej dość i z chęcią zgolę, okazało się że było wygodnie jak nigdy (i nie było dylematów typu broda na kołdrze, czy pod ;)). Pierwsze koty za płoty, teraz będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...