Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jak juz temat o prawdziwym życiu to ja powiem, ze bardzo nie lubię chodzić do fryzjera.

A dlaczego? Ja z kolei bardzo lubię :)

 

 

No po pierwsze samo siedzenie w miejscu, bez ruchu i gapienie się w lustro przez 10-15 minut nie jest komfortowe i mnie męczy. Drugie atmosfera jakiejś sztucznej rozmowy albo słuchania jak tam baby gadają czy inne fryzjerki, trzy to nie lubię jak mi tam coś robi z głową :D

 

A cztery to kurwa drożyzna w Szczecinie. W Choszcznie miałem stałą fryzjerkę i 9 zł buliłem, a tu znalazłem blisko siebie i w miarę tanio jak na Szczecin - 20zł.

 

Dlatego znajdź SWOJEGO fryzjera. Ja chodzę to mojej pani Emilki. Płacę za strzyżenie 30-40 złotych. Chodzę regularnie, raz na trzy tygodnie i wszystkie zjawiska o których mówisz (sztuczna rozmowa, siedzenie bez ruchu) są mi obce. Zawsze na start dostaję kawę, a czas spędzony na fotelu mija bardzo szybko. Na początku miałem sporo uwag do sposobu, w jaki mnie obcinała, ale metodą prób i błędów doszliśmy do porozumienia. :)

 

Odnośnik do komentarza

 

Wiadomo, że na pedałach/metroseksualistach/hipsterach to zdzierają i dobrze. Ja jestem prosty chłop i po prostu ścinam włosy, bo są za długie i wkurwiają :D

 

A przy jajkach samemu sobie radzisz, czy narzeczona pomaga?

 

 

Tak, Twoja. ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Wiadomo, że na pedałach/metroseksualistach/hipsterach to zdzierają i dobrze. Ja jestem prosty chłop i po prostu ścinam włosy, bo są za długie i wkurwiają :D

 

A przy jajkach samemu sobie radzisz, czy narzeczona pomaga?

 

 

Tak, Twoja. ;)

 

 

Nie posiadam narzeczonej, pudło :P Ale doceniam, że wielką literą!

 

Sorry, Johniss wbił mi na konto :/

 

Wielokrotny mistrz zawodów gimnazjalnych w rzucie oszczerstwem?

Odnośnik do komentarza

Nie ma co gadać o pedałach czy metro - jak masz ładnie obcięte włosy i ułożoną fryzurę, to wyglądasz lepiej. Wiem, bo pół roku temu sam chodziłem do fryzjera, tylko wtedy gdy były już za długie i kazałem się ścinać "krócej", żadnych żeli, past czy innego syfu. A teraz chodzę raz na miesiąc i codziennie rano poświęcam te 30 sek na ułożenie sobie włosów i różnica w wyglądzie i reakcjach ludzi jest tak zauważalna, że never go back do niechlujnej fryzury.

Odnośnik do komentarza

Reaper, dokładnie, teraz wyglądasz jak pedał

 

i o to mi chodziło, cieszę się, że to dostrzegłeś :* :sex:

 

a tak z ważnych tematów:

- rozgrywam swój 500. mecz Legią

- przejebałem 1-2 z Liverpoolem u siebie, więc jakoś nie liczę, że ich rozjebię w Anglii :(

Odnośnik do komentarza

Facet powinien wystrzegać się zbędnych ozdób, bo nie jest babą. Kokardki na małych se jeszcze powiażcie :P Noszę krótkie włosy, bo tak wygodnie, poza tym bardzo ładnie mi :) Choć brody czy długie włosy czasem fajnie wyglądają (Ibrahimovic) to częściej jednak dopełniają obrazu zawszonego obdżyzdańca :)

Odnośnik do komentarza

Akurat na głupi temat zjechaliście, ja chujowo wyglądam z włosami dłuższymi niż 6mm, mam rzadkie włosy, zakola i nie ma opcji żeby je jakoś ułożyć. Dlatego raz na tydzień maszynka w ruch i wyglądam jak człowiek ;) W tej sprawie nie można generalizować, to zależy wszystko od człowieka.

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja chodzę do fryzjera w Zambrowie :kekeke:. 15 ziko :D.

 

No i do tego fryzjera chodzę od czasów podstawówki, spoko jest.

http://i.imgur.com/rRXM32Z.jpgw Lidze Miszczów tag się gra :).

Hibs w LM :(

Wiadomo, że na pedałach/metroseksualistach/hipsterach to zdzierają i dobrze. Ja jestem prosty chłop i po prostu ścinam włosy, bo są za długie i wkurwiają :D

Tak jest. Łysy ojciec, łysa matka, łysy sąsiad i sąsiadka! :angry::ninja:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...