Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ezoteryka to najwyżej 6/10, poza singlami 'Żadnych zmartwień' i 'Trip' tak naprawdę chyba jeden kawałek spoko, kilka średnich i większość, do których za chuja nie ma po co wracać.

Już chyba płyta ostrego była lepsza. Jeżeli chodzi o klasyfikację niuskulową do Ludzi Sztosów to nawet nie ma startu.

Odnośnik do komentarza

O, Watch Dogs na PC chodzi już po 70 zł, jeszcze ze 2 miesiące i kupię za 19,90 zł :kekeke:

 

Swoją drogą mam tyle gier do pogrania, a ja siedzę i cisnę w FM 2013, super wybór kurwo.


Uwielbiam te dni, kiedy połowa mojego podstawowego składu postanawia odejść z drużyny, chociaż co roku zachodzimy w chuj daleko w europejskich pucharach... https://www.dropbox.com/s/yrp9vk5823a4nar/Zrzut%20ekranu%202015-03-29%2012.09.42.png?dl=0

 

Feno widzę, że jadł lunch z kolegami profesorami, co doktorat robili w PRL-u, bo żart świeżutki, że hej!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...