Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak patrzę teraz na allegro na szybko to z 1500zł za fifa+sonka mógłbym wołać, ma jeszcze półtora roku gwarancji, a z gw 6mc bez fify sprzedaje jakiś koleś za 1350zł. Jeszcze musiałbym rozkminić czy mi się bardziej pyli sprzedawać z padem czy bez.

Odnośnik do komentarza

Jak tak patrzę teraz na allegro na szybko to z 1500zł za fifa+sonka mógłbym wołać, ma jeszcze półtora roku gwarancji, a z gw 6mc bez fify sprzedaje jakiś koleś za 1350zł. Jeszcze musiałbym rozkminić czy mi się bardziej pyli sprzedawać z padem czy bez.

bez pada za 1350 - 1500zl? chyba Cie pojebalo :P

Odnośnik do komentarza

Tak okołotematu to myślę nad sprzedażą PS4. Nie gram w kompletnie nic poza fifą, nawet przechodzenie The Last of Us nie dało mi jakoś bardzo dużo frajdy. W sumie to zdecydowanie rewelacyjny czas miałem tylko (w konsolowej historii z ostatnich lat) przy Beyond Two Souls. Poza tym warto było mieć sonkę 3 dla GTA czwórki i piątki, serii Uncharted... pewnie były jeszcze jakieś tytuły, ale to, że nic mi do głowy nie może przyjść o czymś świadczy.

Fakt, że w ostatnie Uncharted zdecydowanie chętnie bym zagrał, no ale, umówmy się, sprzęt za, licząc z fifą i abonamentem, dwa tysiące złotych w zasadzie tylko do fify i ewentualnie jednego czy dwóch ekskluziwów, nie wcześniejszych niż za rok to kurewsko dużo. Fifę mogę sobie kupić na peceta, do tego zostawić pada od PS4 żeby na nim grać i będę miał tak naprawdę dokładnie to samo. Niby prestiż nie ten sam, ale c'mon, 200zł vs 2000zł, ta druga opcja jest raczej dla tych, co naprawdę nie mają co robić z hajsem.

A jak wyjdą ekskluziwy (pograłbym wchuj w gran turismo nowe) to pewnie sonka będzie stała za znacznie mniej, więc nic nie broni mi jej po prostu odkupić za szmat czasu.

 

Ja tam świetnie bawię się przy GTA (mimo przejścia na PS3), Online jest naprawdę w porządku, a przy grze z ziomkami (pozdro szymek z kreską, gramy coś dziś?) jest naprawdę sporo śmiechu. Trochę szkoda było mi wydać 50 zł na Helldivers, ale klimat tej gry jest genialny. Jest banalnie prosta, cholernie powtarzalna, no ale michu z szymkiem dodają tej grze zajebistego smaczku. Driveclub jest miodny, efekty pogodowe miażdżą. Jest też jeszcze kilka innych tytułów do których raz na jakiś czas wracam (AC: Unity, Tomb Raider). Cały czas myślę o kupnie Diablo, podobno na konsoli gra się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Hawk, ja i online to był oksymoron. Ale dzięki "magicznej" słuchawce polubiłem ten typ rozgrywki. I jeśli nie masz potrzeb finansowych, to nie sprzedawaj konsoli, bo ona jeszcze Ci się zwróci :)

 

PS - próbowałeś grać w Helldivers? ;) ;)


Morze możliwości

 

BENDE MUŻYNEM KURWO!

;)

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób mi się zwróci :keke:? Kuchar, zwyczajnie szkoda mi kasy. GTA to dla mnie zawsze będzie gra czysto singleplejer i tyle. Perspektywa TPP online mnie całkowicie odrzuca. W Helldivers nie próbowałem grać, ale obczajałem jakieś gempleje i raczej nie w moim stylu.

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób mi się zwróci :keke:? Kuchar, zwyczajnie szkoda mi kasy. GTA to dla mnie zawsze będzie gra czysto singleplejer i tyle. Perspektywa TPP online mnie całkowicie odrzuca. W Helldivers nie próbowałem grać, ale obczajałem jakieś gempleje i raczej nie w moim stylu.

I kompletnie nie w moim. Tak jak mówi michu, słuchaweczka robi całą grę.

 

Morze możliwości

 

BENDE MUŻYNEM KURWO!

;)

 

No wciąż czekam...

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób mi się zwróci :keke:? Kuchar, zwyczajnie szkoda mi kasy. GTA to dla mnie zawsze będzie gra czysto singleplejer i tyle. Perspektywa TPP online mnie całkowicie odrzuca. W Helldivers nie próbowałem grać, ale obczajałem jakieś gempleje i raczej nie w moim stylu.

No pieniędzy Ci nie wydrukuje ;) Ja przeliczam czas gry na wydaną kasę, także...

Jeśli masz takie anty, to ustaw się z nami (murzynami :matrix:) na rozgrywkę multi. Jesli to ma uratować konsole na Twoim metrażu, to jestem w stanie się poświęcić.

2-2 z Raith i będą potrzebne repasaże :/

Odnośnik do komentarza

Hawkeye, próbowałeś kiedyś znacznie zmieniać pozycje piłkarzom? Mam Lahma w środku pomocy, ale chciałbym zrobić z niego prawego obrońcę (średni Piszczek), wtedy do środka wskoczyłby Goetze.

Oj, właśnie doczytałem, że nie da rady tego zrobić chyba.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...