Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Adu przeszedł do Bełchatowa.

 

Ja pierdole. Viktoria Pilzno - Lech 3:1. Byliśmy zespołem lepszym, ale Żiro nie trafił dwóch setek. W dodatku Tomek Kędziora najgorszy mecz w karierze - samobój, asysta przy drugiej bramce Viktorii oraz zajebane krycie przy golu na 3:1. Milik strzelił na 2:1 z dystansu w 88. minucie, a minutę później Czesi wcisnęli i będzie ciężko w rewanżu.

Odnośnik do komentarza

Nowe Rzeczy przehajpowane wchuj, większość tak samo i o tym samym. Plus za promowanie niepicia wódki powinien być przysłowiowy chuj w dupę.

Jestem gdzieś w połowie i jest tak jak mówisz, co do hejtowania chlania to pamiętam jak Popek promował sportowy styl życia xD

 

Btw. odwołuje część chujow jakie poslalem w stronę EA, Diego Costa z darmowej paczki 13 goli w 13 meczach

Uważaj Hyde jak wleci ref. w Niezrzeszonym. Ja wykurwiłem z żenady.

hahahhaha o tak, ja myślę ze to followup do umysłu bogacza
Odnośnik do komentarza

 

 

W końcu sobie naprawiłem w radio samochodzie i zastanawiam się, jakie płyty by tu sobie nagrać, podawajcie swoje propozycje!

Ja myślę o zainstalowaniu Parrota, żeby mieć muzyczkę i gadanie przez telefon. Nie planujesz czegoś podobnego?

Ja mam stare radio noname, ale z wejściem zewnętrznym (aux) - wyciągnąłem gdzieś z plątaniny niepotrzebnych kabli Jacka na dwa RCA (bodajże od cyfrówki, do wyświetlania obrazu na TV) i mam i muzę z telefonu na głośnikach, i nawigację na głośnikach i zestaw głośnomówiący w aucie :P

 

Podejrzewam że radia z bluetooth potrafią to samo, tylko nie trzeba kabla podłączać.

Odnośnik do komentarza

Bajdełej, hultaje z PS+ - ściągnijcie sobie Counter Spy. Gra jest fenomenalna i brawa dla Japóńców, że wrzucili taką perełkę za abonament.

jak dziala to ps+? mozna sciagac wszystko co sony nam proponuje czy tylko np 1 gre na miesiac?

Odnośnik do komentarza

2:0 w rewanżu :jupi:. O grupę LM będzie ciężko z taką grą, bo w obronie pokazaliśmy prawdziwy piłkarski kryminał, gdy dwa długie wybicia przerzuciły najpierw Bednarka, potem Kamińskiego, a ratowały nas parady Drągowskiego. Udział w grupie LE jednak jest pewny ;). Bramki Linetty'ego i Żiru ;).


O wejście do grupy Ligi Mistrzów powalczymy z aktualnym mistrzem Szwajcarii, Young Boys :kekeke:.

Odnośnik do komentarza

Tak okołotematu to myślę nad sprzedażą PS4. Nie gram w kompletnie nic poza fifą, nawet przechodzenie The Last of Us nie dało mi jakoś bardzo dużo frajdy. W sumie to zdecydowanie rewelacyjny czas miałem tylko (w konsolowej historii z ostatnich lat) przy Beyond Two Souls. Poza tym warto było mieć sonkę 3 dla GTA czwórki i piątki, serii Uncharted... pewnie były jeszcze jakieś tytuły, ale to, że nic mi do głowy nie może przyjść o czymś świadczy.

Fakt, że w ostatnie Uncharted zdecydowanie chętnie bym zagrał, no ale, umówmy się, sprzęt za, licząc z fifą i abonamentem, dwa tysiące złotych w zasadzie tylko do fify i ewentualnie jednego czy dwóch ekskluziwów, nie wcześniejszych niż za rok to kurewsko dużo. Fifę mogę sobie kupić na peceta, do tego zostawić pada od PS4 żeby na nim grać i będę miał tak naprawdę dokładnie to samo. Niby prestiż nie ten sam, ale c'mon, 200zł vs 2000zł, ta druga opcja jest raczej dla tych, co naprawdę nie mają co robić z hajsem.

A jak wyjdą ekskluziwy (pograłbym wchuj w gran turismo nowe) to pewnie sonka będzie stała za znacznie mniej, więc nic nie broni mi jej po prostu odkupić za szmat czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...