Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Obejrzałem już pięć odcinków drugiego sezonu Soprano i serial jest bardzo przyjemny, kilka fajnych postaci, ale ciągle nie czuję jakiegoś wielkiego rozpierdolu :D. I nie wiem tylko czy zbyt wiele sobie obiecywałem po tej produkcji czy ten wielki poziom jeszcze nadejdzie :D. Chociaż odcinek z wyjazdem do Włoch zajebisty :).

Akcja Furio w burdelu!!! :D

 

Sopranos stoi genialnymi dialogami :)

 

No Furio w burdelu też swoje zrobił. Ja nie mówię, że to jest zły serial, bo ogląda mi się bardzo fajnie. Jest kilka postaci, które polubiłem (Tony, Silvio, Paulie, Christopher są zajebiści, Junior i Livia też mają swoje momenty, reszta wypada raz lepiej, raz gorzej z wyjątkiem Carmelli, która jest chujowa w każdej scenie :D) i generalnie wciąga, mogę obejrzeć 2-3 odcinki z rzędu bez większego problemu. Brakuje mi jednak (póki co) tego czegoś co pozwala oddzielić serial dobry/poprawny od wybitnego, no ale sporo odcinków przede mną, słyszałem jakąś opinię (przy okazji premiery GoT), że najlepszy jest piąty sezon ;).

 

Co do dialogów to faktycznie, są znakomite. Szczególnie lubię te z doktor Melfi ;).

 

Końcówka 10 odcinka piątego sezonu, to druga najlepsza końcówka w serialach ever (lepsza jest tylko ta kończąca Sopranos w ogóle ;)).

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/mivPIBk.jpgnawet grając większość meczu w osłabieniu ich ogrywamy :).


schizzm, na piąty sezon w ogóle czekam, bo będzie jeden z moich ulubionych aktorów. Przysłowiowy Enoch "Nucky" Thompson ;).

 

Parma-Lech 5:2. Trzeba pomyśleć o innej taktyce na ojropapokale, przynajmniej na wyjeździe, bo w defensywie tam sobie krótko mówiąc nie radzimy.

Odnośnik do komentarza

LOL, dobra coś się FM uprzedził do Kolumbii. W ciągu tygodnia 7 (!) kontuzji graczy z pierwszego składu, dziwnie przejebany mecz z Ekwadorem z czerwoną kartką, teraz mecz z Argentyną i po poprzeczce, słupku i dwóch kontuzjach kończymy pierwszą połowę 0-2 :lol:


Mecz kończymy 0-4 i CZTEREMA kontuzjami :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...