Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

https://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw

 

(nie klikajcie)

 

To jest dla mnie jedna z największych zagadek ludzkości. Zacznę się uczyć portugalskiego. Obrigado,

Jezu jak ja nienawidziłem tej piosenki. Dobrze, że zdechła.

 

 

I co drugi maczo miał to ustawione jako dzwonek <3

 

Była jeszcze druga, innego gościa...

O ta: https://www.youtube.com/watch?v=rwDLu_u2GHI

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem już pięć odcinków drugiego sezonu Soprano i serial jest bardzo przyjemny, kilka fajnych postaci, ale ciągle nie czuję jakiegoś wielkiego rozpierdolu :D. I nie wiem tylko czy zbyt wiele sobie obiecywałem po tej produkcji czy ten wielki poziom jeszcze nadejdzie :D. Chociaż odcinek z wyjazdem do Włoch zajebisty :).

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem już pięć odcinków drugiego sezonu Soprano i serial jest bardzo przyjemny, kilka fajnych postaci, ale ciągle nie czuję jakiegoś wielkiego rozpierdolu :D. I nie wiem tylko czy zbyt wiele sobie obiecywałem po tej produkcji czy ten wielki poziom jeszcze nadejdzie :D. Chociaż odcinek z wyjazdem do Włoch zajebisty :).

Akcja Furio w burdelu!!! :D

 

Sopranos stoi genialnymi dialogami :)

Odnośnik do komentarza

 

Obejrzałem już pięć odcinków drugiego sezonu Soprano i serial jest bardzo przyjemny, kilka fajnych postaci, ale ciągle nie czuję jakiegoś wielkiego rozpierdolu :D. I nie wiem tylko czy zbyt wiele sobie obiecywałem po tej produkcji czy ten wielki poziom jeszcze nadejdzie :D. Chociaż odcinek z wyjazdem do Włoch zajebisty :).

Akcja Furio w burdelu!!! :D

 

Sopranos stoi genialnymi dialogami :)

 

No Furio w burdelu też swoje zrobił. Ja nie mówię, że to jest zły serial, bo ogląda mi się bardzo fajnie. Jest kilka postaci, które polubiłem (Tony, Silvio, Paulie, Christopher są zajebiści, Junior i Livia też mają swoje momenty, reszta wypada raz lepiej, raz gorzej z wyjątkiem Carmelli, która jest chujowa w każdej scenie :D) i generalnie wciąga, mogę obejrzeć 2-3 odcinki z rzędu bez większego problemu. Brakuje mi jednak (póki co) tego czegoś co pozwala oddzielić serial dobry/poprawny od wybitnego, no ale sporo odcinków przede mną, słyszałem jakąś opinię (przy okazji premiery GoT), że najlepszy jest piąty sezon ;).

 

Co do dialogów to faktycznie, są znakomite. Szczególnie lubię te z doktor Melfi ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...