Skocz do zawartości

Marynia wydaje 465 zł na schabowego z duralexu i nie robi to na niej wrażenia


Kuchar

Jak lubisz jeść swojego schabowego?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

[wedka na fyma]A i tak w reprze powinni grać Chańko i Dzidosław Żuberek [/wedka na fyma]

 

Te, wędkarz, weź tę swoją wędkę i zarzuć ją tak, żeby haczyk Ci o kołnierz zahaczył i się wpierdol tak do wody :P

 

FYM dostałeś bilet na finał LE?

 

Nie. Na złą kategorię złożyłem. Qcz aplikował na 1-restricted i oczywiście dostał.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o przysłowiowy Narodowy, to chciałbym pojechać na finał PP w ramach "Prezent na Dzień Ojca". Ale jak tata ma mieć ryj obity za szalik Lecha, to nie wiem czy to trafny prezent.


Wracając do spraw przyziemnych - Kilmarnock w 7 kolejkach ma 14 punktów i bilans 4-2-1. W bramkach 8-3. Minus jest taki, że sześć z tych ośmiu strzelił Witteveen. Witteveendependncia o_O

Odnośnik do komentarza

Zostać rozjebanym przez Henrika Ojamee. Musi boleć. :/

 

http://zapodaj.net/3fa6eb4241dbb.jpg.html

 

Kocham FM!!! jednak się udało, chociaż po porażce z Kopenhagą i w następnym meczu z moim byłym pracodawcą myślałem, że trzeba będzie bronić 2 miejsca zwłaszcza, że kontuzji doznał Fernando Torres i mój podstawowy rozgrywający, ale ciężar gry wziął na siebie Depay i rzutem na taśmę przy słabej dyspozycji Kopenhagi obroniliśmy tytuł :D Szkoda, że pewnie na 4 sezon z rzędu nie wypożyczą nam już Depaya :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...