Skocz do zawartości

Marynia wydaje 465 zł na schabowego z duralexu i nie robi to na niej wrażenia


Kuchar

Jak lubisz jeść swojego schabowego?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na majstra trzeba było poczekać do następnej kolejki, gdy wygraliśmy 2:0 w Bydgoszczy. W ostatniej kolejce Wisła przyjedzie zrobić szpaler do Poznania, ale to już w sesji dziennej ;).

 

Dobranoc :pa:


Wow, jeszcze się pochwalę budżetem transferowym, bo tu zarząd zaszalał: 5 mln euro + 82k tygodniowo nadwyżki w płacowym :). Będzie można polonizować dalej ;). Jednym z celów Michał Żiru :keke:

Odnośnik do komentarza

Moja praca <3

 

Przyszedł świeżak i nakurwiał 150% normy. "No co tam chłopaki, jeszcze nie w celu? Bo ja już kurwa po dwóch tygodniach". No to po dwóch tygodniach się popsuł, bo musiał dojeżdżać w teren 106 kilometrów (:lol:) i "olaboga tak daleko a i droga niedobra". Po trzech poprosił o teren wokół domu i po czterech zrezygnował.

 

A ja głupek we wtorek jadę na czwarty tydzień z rzędu na ełeju i piąty w sześciu tygodniach. Ale bynajmniej hajs się zgadza.

Odnośnik do komentarza

To odpowiedzialne zadanie, także kajne śmieszken ;)

 

Bajdełej, mój kot wygrywa. W związku z tym, że wincy mnie nie ma niż jestem koty mają zrobione przejście w ścianie na balkon. Ma to swoje plusy takie, że zawsze mam wywietrzone. Ale minus jest taki, że w dniach takich jak dziś to po prostu pizga w domu niemiłosiernie. Ale kot uzbrojony w swoje futro siedzi dziarsko na balkonie i moralnie domaga się dobrego jedzenia. Od czasu do czasu ze "śpiewem" na ustach wbija na metraż i domaga się mięsiwa. Drugi kot, ten kaleki, nawet już nie wchodzi do domu, bo wie, że jako niemowa nie zrobi wrażenia.

Odnośnik do komentarza

tym śmieszkowaniem to było do brss ;) Bo trafił w sedno centrum :D


Sem Witteveen to chyba najlepszy transfer Kilmarnock od czasów Stadion Gorzów Duo. Z perpsektywy czasu stwierdzam, że ten duet poza niemal 8M funtów dał nam sfałszowany obraz klubu. Killmarnock nie jest w stanie wygenerować pieniędzy, które zrównoważą płace na poziomie 89k tygodniowo. Te dwa transfery to był czysty przypadek, a całkowicie "zdeformował" pojmowanie rzeczywistości przez zarząd klubu. No i przeze mnie, bo się zachłysnąłem wolnością :|

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...