Skocz do zawartości

Who`s The King? – eFeMowe wyzwania. Dyskusja


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra też zacząłem, ale coś nie sądzę, że zdobędę mistrza ;) Wybrałem trudniejszą wersję czyli jednak FM15. Na złość od początku kontuzja Leke Jamesa, jedynego wartościowego napastnika. Trochę mnie przeraziło, bo w debiucie dostałem 4:1 od Sandnes, potem przyszły dwa remisy i wygrana na przebudzenie, po której chyba znalazłem właściwy tor dla tej drużyny, a snajperem okazał się Grytten. Od tej pory nie przegrałem meczu, ale jestem drugi po 10 kolejkach, a do pierwszego Lillestrom tracę 5 punktów, chociaż ich pokonałem. Trzech grajków było rozchwytywanych, ale jakoś udało mi się ich utrzymać, reszcie po prostu przedłużyłem od razu kontrakty ;)

 

http://i.imgur.com/8JYEgfW.jpg

Odnośnik do komentarza

Co za drużyna, brawo za wybór jej do wyzwania. W zasadzie większość graczy to młode gwiazdy, które z meczu na mecz się rozkręcają. A takiej pary napastników to już bardzo dawno nie miałem. Już jestem ciekaw, jakie będzie kolejne wyzwanie.

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Kiedyś niemi grałem. Fajna liga, zespół też wporzo.

Kolejne? Z zupełnie innej beczki i cięższe ;)

 

BTW - fajnie, że się spodobało. Poniekąd jeden z moich celów niejako osiągnięty- zainteresować kogoś fajnymi, "niszowymi" ligami :p


No i jest nowy lider w Aalesund - lucasss - 1. miejsce, 73 punkty.

Odnośnik do komentarza

Mam propozycję, aby oprócz klasyfikacji kto był 1/2/3 w danym wyzwaniu była również klasyfikacja generalna, ale nie sumująca punkty z wyzwań tylko oddzielna. Użytkownik A w wyzwaniu 1 wygrał - dostał 3 pkt, a użytkownik B był drugi, więc ma 2 pkt w generalce, użytkownik C nie brał udziału, ale ma szansę ich dogonić wygrywając wyzwanie numer 2. Rozumiecie koncepcję? ;) Bo dodawanie punktów zdobytych w poszczególnych wyzwaniach oznaczają, że jak komuś jedno wyzwanie nie leży albo nie miał czasu zagrać to potem zostanie w tyle, a tak będzie sprawiedliwiej ;)

Odnośnik do komentarza

Mam propozycję, aby oprócz klasyfikacji kto był 1/2/3 w danym wyzwaniu była również klasyfikacja generalna, ale nie sumująca punkty z wyzwań tylko oddzielna. Użytkownik A w wyzwaniu 1 wygrał - dostał 3 pkt, a użytkownik B był drugi, więc ma 2 pkt w generalce, użytkownik C nie brał udziału, ale ma szansę ich dogonić wygrywając wyzwanie numer 2. Rozumiecie koncepcję? ;) Bo dodawanie punktów zdobytych w poszczególnych wyzwaniach oznaczają, że jak komuś jedno wyzwanie nie leży albo nie miał czasu zagrać to potem zostanie w tyle, a tak będzie sprawiedliwiej ;)

 

Dobry pomysł

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie kompletnie bez sensu. Przecież po to za każde wyzwanie jest punktacja, żeby na końcu to zsumować i w ten sposób wyłonić zwycięzcę generalki. Na tym polega idea klasyfikacji generalnej. A jak ktoś nie ma czasu grać w jednym wyzwaniu, bądź mu nie leży, to po prostu nie zdobywa w danym wyzwaniu punktów. Ktoś inny nie zdobędzie ich w innym wyzwaniu i tyle. Nie ma sensu tego udziwniać.

Odnośnik do komentarza

Mam propozycję, aby oprócz klasyfikacji kto był 1/2/3 w danym wyzwaniu była również klasyfikacja generalna, ale nie sumująca punkty z wyzwań tylko oddzielna. Użytkownik A w wyzwaniu 1 wygrał - dostał 3 pkt, a użytkownik B był drugi, więc ma 2 pkt w generalce, użytkownik C nie brał udziału, ale ma szansę ich dogonić wygrywając wyzwanie numer 2. Rozumiecie koncepcję? ;) Bo dodawanie punktów zdobytych w poszczególnych wyzwaniach oznaczają, że jak komuś jedno wyzwanie nie leży albo nie miał czasu zagrać to potem zostanie w tyle, a tak będzie sprawiedliwiej ;)

Przy kolejnej edycji do przemyślenia. Teraz już nie.

Nie zmieniamy zasad w trakcie.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, dla każdego coś miłego będzie ;) Kolejne zadanie- walka :D

 

Poczekam jeszcze na lucasssa, bo wstawił niepełną tabelkę i nie wiem ile goli jego drużyna strzelił. Pisałem PW, ale na razie brak odzewu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...