Skocz do zawartości

Who`s The King? – eFeMowe wyzwania. Dyskusja


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

@lupa666, MaKK

Mam takie samo zdanie co do taktyk stosowanych w FMie. I podobnie też myślę odnośnie wyzwania. O ile najczęsciej gram na jednego napastnika w systemie 4-2-3-1, to napastnik zazwyczaj jest po to by ściągać uwagę obrońców, a od strzelania bramek są pomocnicy. No mój snajper to co nawyżej może dobić jakiś strzał lub coś strzelić po stałym fragmencie gry.

No dla mnie to jest mega wyzwanie :) Jako, że nie lubię stosować gotowych taktyk z internetu i wolę sam coś skonstruować to tutaj odchodząc właśnie od "schematu" będę musiał się nieźle napocić. Bo jak to zrobić by ustawić taksę pod jednego zawodnika, by został królem strzelców. No pewnie się da, ale jak ktoś przez ostatnie dwa FMy napastnika uzywał bardziej jako playmaker'a niż maszynki do strzelania goli to ma trochę kłopot :) No, ale nic. Jak się bawić, to się bawić :D

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio dość często gram dwoma napastnikami, ale raczej nie osiągam zbytnich sukcesów i mam powody do zmiany. Myślałem nad przejściem do taktyki 4-2-3-1, ale tak naprawdę nie wiem za bardzo jak ustawić tych pomocników. Na pewno gra dwójką defensywnych pomocników, a pozostała trójka gdzie ? Na skrzydłach, w środku, tuż za napastnikiem ? Zawsze mam problem z luką między obroną a atakiem przez co gra nie wygląda zbyt płynnie i są ogromne błędy.

Odnośnik do komentarza

Ja uznałem, że zagram jednak dwoma napastnikami i obu dam szansę na strzelanie bramek jednocześnie;] Zobaczymy, który lepszy. Za to reszcie zabronię strzelać na bramkę i zobaczymy, co z tego będzie :D

 

Wyznawanie jest o tyle ciekawe, że liczy się ilość bramek WE WSZYSTKICH ROZGRYWKACH, czyli im dalej zajdziemy w pucharach itp. tym więcej mamy szans na strzelanie bramek. Oj będzie ciekawie. Ale już teraz wiem, że żaden mój snajper 50 goli nie strzeli, bo króla strzelców, to ja nie miałem w swojej drużynie od niepamiętnych czasów :D

Odnośnik do komentarza

Ponieważ myślę, że wielu z nas jest ciekawych jak idzie konkurencji, mam prośbę - pochwalcie się czasem jak idzie waszym snajperom. Ja jestem zachwycony startem Bednara, który w 8 meczach strzelił 9 bramek. Ale żeby nie było tak wesoło baaardzo słabo gra póki co Lafata, a to na niego liczyłem najbardziej, bo statystyki ma lepsze.

Odnośnik do komentarza

Czy w FM-ie 15 mogę użyć trybu Classic? Czy tylko na standardowym?

Można.

 

Ja uznałem, że zagram jednak dwoma napastnikami i obu dam szansę na strzelanie bramek jednocześnie;] Zobaczymy, który lepszy. Za to reszcie zabronię strzelać na bramkę i zobaczymy, co z tego będzie :D

 

Wyznawanie jest o tyle ciekawe, że liczy się ilość bramek WE WSZYSTKICH ROZGRYWKACH, czyli im dalej zajdziemy w pucharach itp. tym więcej mamy szans na strzelanie bramek. Oj będzie ciekawie. Ale już teraz wiem, że żaden mój snajper 50 goli nie strzeli, bo króla strzelców, to ja nie miałem w swojej drużynie od niepamiętnych czasów :D

Ano wszystkie bierem pod uwagę. Oczywiście bez towarzyskich :p

 

Ponieważ myślę, że wielu z nas jest ciekawych jak idzie konkurencji, mam prośbę - pochwalcie się czasem jak idzie waszym snajperom. Ja jestem zachwycony startem Bednara, który w 8 meczach strzelił 9 bramek. Ale żeby nie było tak wesoło baaardzo słabo gra póki co Lafata, a to na niego liczyłem najbardziej, bo statystyki ma lepsze.

Ja na razie rozegrałem tylko sparingi :p Nie miałem czasu na więcej. W jednym Lafata doznał małej kontuzji i w kolejnych nie grał.

Odnośnik do komentarza

No jasne, że meczów towarzyskich nie liczymy, zresztą one się nawet w tym automatycznym podsumowaniu na dole profilu zawodnika nie dodają.

Ja za to gram póki mogę, bo wiem, że bardzo różnie u mnie z czasem i trzeba korzystać jak jest okazja;) Tak czy inaczej myślę, że w tym wyzwaniu za dużo punktów nie zdobędę.

Spodziewam się, że jest kilku graczy, którzy mają bardziej odważne pomysły na granie niż ja i tym samym strzelają po prostu więcej bramek. Dla mnie to jest wyzwanie ogromne, bo kłóci się ze wszystkim, co uznaję na co dzień. Nie ma znaczenie ile goli stracę, tylko ile strzelę, a ja zawsze się staram najpierw budować obronę. Bramki ma strzelać jedna postać, a u mnie to się zawsze ma rozkładać na jak największą liczbę graczy.

 

Co do kontuzji, to ja kupiłem dwóch środkowych pomocników, nikogo nie sprzedałem, a ciągle nie mam kim grać w pomocy bo kontuzje...

Odnośnik do komentarza

Zadanie wykonane, już się pochwaliłem we właściwym temacie;)

Duma jest, choć może się okazać, że będę ostatni :D

Ale jak dla mnie genialny wynik zrobił Roman Bednar! 51 meczów , 55 bramek i do tego 12 asyst - Kosmos!

Takiego snajpera w życiu nie miałem:) Ale też nigdy nie grałem tak bardzo na jednego piłkarza.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...