Skocz do zawartości

Who`s The King? – eFeMowe wyzwania. Dyskusja


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Panie szanowny, gdzie mogę pobrać tego sejwa, bo chyba oślepłem i nie mogę znaleźć. Głowę dałbym sobie uciąć, że przedtem tu był, a teraz nie ma:)

Był :P Zaraz się znowu pojawi. 2 minuty wstrzymać się proszę.

 

Jest już poprawiony sejw w temacie odpowiednim.

Przepraszam za utrudnienia.

Odnośnik do komentarza

@MaKK jak możesz to tak dla formalności wrzuć może do swojego posta z wyzwaniem jeszcze screena z tabelą w miejscu gdzie przedtem był a teraz go nie ma :) Oczywiście tylko pro forma

Poszło PW. Sorry za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza

 

Wszystko fajnie tomba, tylko powiedz no nam- co to za wyzwanie to Twoje? :ke:

 

 

Nie bardzo rozumiem :P

 

Wyzwanie było- utrzymać Heart w lidze, gdzie mają na starcie 15/12 punktów. A nie wiem, co to ta Twoja tabela. To końcowa tabela?

Pobrałeś sejwa i grałeś?

Odnośnik do komentarza

Specjalnie żeby dołączyć do zabawy nabyłem FM 14 :P Steam właśnie instaluje więc może późnym wieczorem rozpoczne wyzwanie, cudów się nie spodziewajcie, bo to będzie mój pierwszy raz z tą wersją ;)

Nabyłeś najlepszą wersję FMa :P

 

Ja już powoli zmierzam ku końcowi z wyzwaniem. Na razie zagrałem 9 spotkań, 7 wygranych, 1 remis i 1 przegrana. W tym wygrane prestiżowe dwie: z Celtikiem i z Hibsami ;)

Odnośnik do komentarza

Stwierdziłem, że też dołączę do zabawy. Jako, że w FM 14 prowadziłem już Hearts to wiem z czym mam do czynienia i wiem też, że łatwo nie jest :)

 

Za mną już spotkania z Ross, St. Mirren oraz dwa spotkania z Kilmarnock w Pucharze.

Bilans? Dwie wygrane, remis i porażka. Pierwsze spotkanie pucharowe kompletnie odpuściłem, a i tak jakimś cudem zremisowałem 1:1. Rewanż - zdecydowanie na moją korzyść:

Hearts-Kilmarnock.png - Posiadanie piłki - miodzio ! :)

 

Transfery? Craig Comrie (DP) z Falkirk oraz Gary Teale (PP, OPP), Alan Lowling (PO), Stephen Hughes (ŚP) z wolnego transferu.

 

Taktyka? 4-5-1, przechodzące w 3-4-3 w ataku :) [Cofnięty pomocnik rządzi!]

Założenia? Wysoki pressing i zamiar utrzymania się przy piłce jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...