Skocz do zawartości

Who`s The King? – eFeMowe wyzwania. Dyskusja


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Gra odpalona i od razu mam pytanko;) Czy można ściągnąć swojego gracza z wypożyczenia, czy będzie to liczone jako transfer? Niby pierdoła, a jednak jakaś wątpliwość u mnie jest.

 

EDIT: Dobra, nieaktualnie:P Teraz patrzę, że to nie w te stronę te wypożyczenia mamy;)

Odnośnik do komentarza

A mi nie chodziło o oszustwa tylko, że nawet jak byś dawał sejwa to łatwiej. Ściągam i gram, nie patrzę nawet na ustalenia :P

Przy kolejnym wyzwaniu myślę, że to pogodzimy. Ustalenia są proste i myślę, że czytelne. Generalnie aż tak wielu ograniczeń nie ma. A przeczytać wyzwanie i tak trzeba, żeby było wiadomo o co kaman :p

Odnośnik do komentarza

MaKK tempo ekspres, a wyniki kosmiczne. Ja zagrałem 7 kolejek i mam 13 punktów. Powiem szczerze, że faktycznie jest to dla mnie wyznawanie, bo chyba nigdy aż tak słabą drużyną nie grałem. Tak jak pisze Maniek_ZKS mi też na pewno trochę zejdzie, żeby dobrać ten sezon.

Odnośnik do komentarza

Na razie za sobą 15 kolejek, 30 punktów na koncie i pierwsze miejsce:) Zmiana taktyki pomogła - po straceniu 11 bramek w 3 meczach przeszliśmy na grę 3 środkowych obrońców.

Takiego wyniku punktowego jak MaKK już nie zrobie, ale i tak jest dużo lepiej niż się spodziewałem. Zwłaszcza, że co chwilę ktoś mi wypada z powodu kontuzji... W tym na kilka tygodni najlepszy napastnik Stijn de Wilde.

Odnośnik do komentarza

Zakończyłem sezon, tylko mam jeden problem - z nieznanych mi powodów nie jestem w stanie zrobić print screena z FMa. We wcześniejszych wersjach nigdy nie miałem z tym problemu, ale teraz mając FM 14 i przede wszystkich wku... windowsa 8.1 nie jestem w stanie tego zrobic. Jest jakiś specjalny sposób na to? Może ktoś jest mi w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza

No i fajno! Widać po tabeli, że podobne zespołu u mnie też walczyły o górne lokaty. Ten sam strzelec goli.

Jak się chce to i można ;) Mamy pierwszego użytkownika ze skończonym wyzwaniem, czekamy na resztę. Jest jeszcze tydzień!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...