Skocz do zawartości

Who`s The King? – eFeMowe wyzwania. Dyskusja


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

co jesli prezes sprzeda naszego zawodnika? ;)

No cóż... Jak to był prezes to nic nie poradzisz. Wiem, wiem- przychodzi mnóstwo ofert za naszych kopaczy. Mi się udało na razie wszystkie szczęśliwie odrzucić.

Odnośnik do komentarza

Ale to nie chodzi nawet o łatwość zadania, a o jakąś kreatywność. Zadanie pierwsze i drugie jest takie same, zmienia się tylko klub i liga. Po prostu można stworzyć dużo ciekawsze zadania, które wymagałyby zarówno większej kreatywności od twórców wyzwań jak i uczestników zabawy. Fajnie, że chcecie przyciągnąć ludzi do zabawy, ale zadania typu: nie kupuj nikogo, wygraj coś, to naprawdę nie jest magnes dla ludzi :-k

Odnośnik do komentarza

Ale to nie chodzi nawet o łatwość zadania, a o jakąś kreatywność. Zadanie pierwsze i drugie jest takie same, zmienia się tylko klub i liga. Po prostu można stworzyć dużo ciekawsze zadania, które wymagałyby zarówno większej kreatywności od twórców wyzwań jak i uczestników zabawy. Fajnie, że chcecie przyciągnąć ludzi do zabawy, ale zadania typu: nie kupuj nikogo, wygraj coś, to naprawdę nie jest magnes dla ludzi :-k

znowu ty.. miło Cię zobaczyć.. Powiem tyle, bez obrażania twojej osoby - to jest najlepsza konwencja (równe składy, każdy może pokazać na co go stać)

 

PS. Postaram się wziąć udział, na poprzednią zabrakło mi czasu, byłem w połowie i jakoś nie mogłem znaleźć czasu aby dokończyć.

Odnośnik do komentarza

No zgadzam się z kubakisiel, ale z drugiej strony zawsze można pomóc i podsunąć swój pomysł na wyzwanie Panie Kuba. Jeżeli ktoś jest zainteresowany dobrymi wyzwaniami polecam stronę champmana tam są świetnie skonstruowane wyzwania, kiedyś brałem w nich udział, ale dotyczą one starego cm 01/02 oczywiście.

Odnośnik do komentarza

No zgadzam się z kubakisiel, ale z drugiej strony zawsze można pomóc i podsunąć swój pomysł na wyzwanie Panie Kuba. Jeżeli ktoś jest zainteresowany dobrymi wyzwaniami polecam stronę champmana tam są świetnie skonstruowane wyzwania, kiedyś brałem w nich udział, ale dotyczą one starego cm 01/02 oczywiście.

Podrzucić pomysł? Nie ma sprawy. Chociażby objęcie reprezentacji Polski i próba gry używając wyłącznie zawodników, którzy oprócz polskiego, mają również inne obywatelstwo. Można byłoby też pobawić się nieco w lokalny patriotyzm i ograniczać się do powołań zawodników tylko z Twojego województwa.

 

Można byłoby też pomyśleć nad jakimiś wyzwaniami "taktycznymi", typu: obejmujesz klub X i starasz się uzyskać jak najlepszy wynik grając bez środkowego napastnika, albo grając z jednym środkowym obrońcą. Wtedy zawodnicy mogliby wykazać się kreatywnością, mogliby mieć inne pomysły na taktykę itd.

 

znowu ty.. miło Cię zobaczyć.. Powiem tyle, bez obrażania twojej osoby - to jest najlepsza konwencja (równe składy, każdy może pokazać na co go stać)

 

PS. Postaram się wziąć udział, na poprzednią zabrakło mi czasu, byłem w połowie i jakoś nie mogłem znaleźć czasu aby dokończyć.

A koledze o co chodzi? I co ma na celu pogrubianie pewnych wyrazów?

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie z nowego wyzwania - zawodników mamy niezłych tylko strasznie mało. Z taką wąską kadrę wyzwanie wygra ten, kto uniknie kontuzji:) No i oczywiście znajdzie odpowiednią taktykę, ale wiemy, że każdy kto gra w FM na taktykach nieźle się zna:)

Odnośnik do komentarza

Masz rację, takimi piłkarzami można już grać :) To fakt, chyba jeszcze nigdy nie miałem tylu ofert w tak krótkim czasie za moich piłkarzy, a zazwyczaj gram jednak mocniejszymi drużynami.

Ano, rzucają się na naszych grajków, jak muchy na **** :p Co do drużyn- odniosę się postu jmk- wybierałem ligi i teamy, która są "mało uczęszczane" przez tutejszych graczy. A nóż ktoś się tym zainteresuje.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem raczej mało oryginalny w wyborze drużyn zazwyczaj - zawsze gram swoim ukochanym Bayernem trochę, zawsze jakąś drużyną z Polski, no a potem przygody (czasem od niższych lig) w Anglii, Włoszech, Hiszpanii i Niemczech. Więc takie drużyny jak tu w wyzwaniach to dla mnie zupełna nowość:)

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, że początkiem w tej drużynie jestem zachwycony. Idealnie mi spasowali gracze pod moją ulubioną ostatnio taktykę;) 6 spotkań ligowych, 16 punktów i 16 bramek strzelonych. No i jedyne punkty stracone bardzo pechowo, w ostatnich minutach w meczu, w którym miałem gigantyczną przewagę. Wygląda na to, że potencjał na mistrzostwo jest, tylko trzeba uniknąć kontuzji.

Odnośnik do komentarza

Spoko, tak zrobię:) Póki co zakochany we mnie zarząd po 10 kolejkach dał mi nowy kontrakt, a moje gwiazdy uważają, że skoro są tacy zajebiści, to muszę iść do innych klubów. To, żeby nikogo nie sprzedać nie będzie łatwe - przy takich ofertach za chwilę zarząd sam mi kogoś sprzeda. Za graczy z wartością 200 tys. dostaję oferty na ponad 3 mln.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...