Skocz do zawartości

Who`s The King? – eFeMowe wyzwania. Dyskusja


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to nie działa na zasadzie: pobieram sejw, gram, wrzucam sejw, to nie ma to sensu.

Pozwolę sobie mieć inne zdanie na ten temat.

 

Ktoś tutaj jest bardzo nieufny ;) Chętnie wezmę udział i już prowadzę klub.

No to jedziesz :p

Odnośnik do komentarza

Weźcie się wypowiedzcie pełnym zdaniem, a nie, że to nie ma sensu. Nie ma bo co ?

bo z wrzuconym sejwem jest uczciwiej: każdy gra na tej samej bazie danych, może pozyskiwać zawodników z tej samej, zamkniętej puli, a poza tym FM 14 i 15 to dwie różne wersje, pod 14 jest już mnóstwo gotowych taktyk, a porównywanie wyników na innych wersjach jest tak samo zasadne jak zrobienie "wyzwania", które można zrealizować w FIFIE albo PES-ie. Poza tym zdaje mi się, że już raz taka forma "wyzwania" nie wypaliła, więc może pora spróbować inaczej?

Odnośnik do komentarza

Panowie, ja proponuję wrzucić trochę na luz. To ma być zabawa, a nie gra o jakieś złote kalesony. Założenie jest takie a nie inne.

Co do taktyk- są, fakt. Do FM15 też są. Jeden będzie grał taktyką 4-4-2, drugi 2-4-4- wyniki będą różne. I co trzeba porównywać? Skuteczność, efektywność, posiadanie piłki? Zadania próbowałem skonstruować w ten sposób, aby można było się pobawić i jakoś ocenić wyzwanie na spokojnie. I tak szczerze mówiąc wersja gry tu nie ma żadnego znaczenia. Zarówno w FM14, jak i FM15 w tych teamach co będą brać udział w zabawie skład jest ten sam, bądź brakuje jednego zawodnika.

Sejw i ta sama baza danych- jak się odpali bazę, która jest żądana, jest wszystko tak samo, nie zależnie kto i jak odpali. Można nawet wziąć ogromną albo mega ogromną bazę- tylko po co?! Zadania są tak skonstruowane, że to nie ma znaczenia.

Jak już pisałem- tamte wyzwania nie wypaliły, bo były źle prowadzone (a w zasadzie nie prowadzone) i IMO za duża swoboda była dana.

Odnośnik do komentarza

Przecież jak ktoś będzie chciał oszukiwać, to i tak to zrobi. Nic nie da to, że będzie zaczynał z wrzuconego sejwa, który później udostępni na forum. Tak naprawdę to żadne zabezpieczenie.

Co do tematu - na pewno wezmę udział, bardzo fajny pomysł :)

Odnośnik do komentarza

Przecież jak ktoś będzie chciał oszukiwać, to i tak to zrobi. Nic nie da to, że będzie zaczynał z wrzuconego sejwa, który później udostępni na forum. Tak naprawdę to żadne zabezpieczenie.

Co do tematu - na pewno wezmę udział, bardzo fajny pomysł :)

Kolejne podejście do tematu, które zasługuje na pochwałę. ;) Jak ktoś ma frajdę z tego, że zrobi wszystkich w wała to świetnie. Pogratulować tylko. To ma być czysta ZABAWA. I tyle.

Odnośnik do komentarza

Ok, ale Hidalgoo ma trochę racji. Nie chodzi o oszukiwanie, tylko o to, że w niskich ligach masz zawodników z losowymi umiejętnościami (a czasem i pozycjami), które u każdego będą wygenerowane inaczej.

Dla mnie to trochę śmieszne jest to o czym Ty mówisz. Hipokryta jak nikt inny na tym forum. Nawet bawić się nie można bo zawsze ktoś musi coś zwalić i szukać 100% 'uczciwości'..

Odnośnik do komentarza

Mnie trochę dziwi zachowanie niektórych, założenie tych wyzwań było takie a nie inne. Jest. Skoro ktoś ma inny lepszy pomysł, przecież może go realizować. Wymysł był taki i tego się trzymam. Widzę, że są chętni do zabawy i dobrze. Będą się bawić. Niektórzy uważają, że jest to zła formuła i im nie pasuje- ok, mają prawo.

Reasumując- kto chce się bawić, to zapraszam. Będzie fajnie. Jak ktoś się nie chce bawić- trudno, nie musi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...