Skocz do zawartości

CM Revolution


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Co ostatnio działo się na CM Revolution?

Zapraszam na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza

Dziwnie dzisiaj mnie wylogowało i nie mogę się ponownie zalogować. Już myślałem, że pomyliłem hasło, ale skorzystałem z opcji przypomnienia i po ustawieniu nowego hasła wciąż nie mogę się zalogować - pojawia się jakiś czerwony pasek, bez żadnej treści.

Odnośnik do komentarza

Sporo działo się w ostatnich dniach na CM Revolution!


  •  
  • Rondel rozpoczyna swój cykl felietonów pt. "Bezsenna partia słów". W pierwszym odcinku podsumowuje on swoje wrażenia dotyczące przemijającej już wersji FM-a. Nie możecie tego przegapić!
  • Prawdziwym hitem jest jednak zapowiedź Football Managera 2010, którą przygotował dla Was były Minister Literatury, M8_PL. Autor publikuje nowe screeny, opisuje innowacje i dzieli się swoimi spostrzeżeniami po grze w beta-wersję. Polecam!
  • Finałowe odliczanie do FM 2010 czas rozpocząć, więc skupiamy się na tej grze również na Rewolucji. Z tego względu Rem-8 rozpoczął cykl przedstawiający nową grę od SI - "Road to FM 2010". Na początek wziął on pod lupę nowe ligi. Zachęcam!

 

Zapraszam na CM Revolution!

Odnośnik do komentarza

Uwaga! Dziś wrócił do pełnej funkcjonalności serwer FTP CM Revolution, więc mozna znowu cieszyć się szybkim downloadem z naszej strony. Niestety, z powodów oczywistych, najnowsze produkcje nie są jeszcze na tym serwerze umieszczone, ale postaramy się w jak najkrótszym czasie uzupełnić całą plikotekę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...