Skocz do zawartości

Marynia pieszo pokonuje 460 km na delegację do Reichu


Kuchar

Czy timon podoła?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to oglądam, czytam wpis na fb a tam taki fragment:

 

Podczas całej trasy koncertowej filmowaliśmy rozmowy z Polonią,

spaliśmy u emigrantów, nasza kamera rejestrowała ich życie. Z tych materiałów powstanie pełnometrażowy film dokumentalny „Wiwat Polonia!"

Poniżej przedstawiam nagranie z całego "zajścia".

 

Kompletnie by mnie nie zdziwiło, że to była ustawka :-k

Odnośnik do komentarza

A czy nauczyciele w ogóle mają premie? Może to by wyjaśniało pogląd Vamiego na tę sprawę. ;)

Owszem, w dodatku z rodzaju tych znienawidzonych przez Vamiego (premie motywacyjne). Aczkolwiek w szkołach publicznych, Vami uczy w szkolnictwie prywatnym z tego co wiem.
Odnośnik do komentarza

I nie jestem nauczycielem, a lektorem. Kiedy w poznanskim empiku napisali pokoj nauczycielski na naszej kanciapie, to byl wielki raban, ze my nie nauczyciele (bo to sie kojaryz z publiczna oswiata), tylko lektorzy. Zmieniono na STAFF ROOM.

Odnośnik do komentarza

Grupa LM http://zapodaj.net/86ebb86b5c937.jpg.html

Myslę że można powalczyć o awans z drugiego miejsca :)
Transfery http://zapodaj.net/f3fabcf7ad104.jpg.html

Jak widać trochę tego było ;)

Skład http://zapodaj.net/0bb7342f52422.jpg.html

Jest dobrze! Cel powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu czyli bezposredni awans do LM choć po cichu liczę na Vice Mistrzostwo z szejkami na razie nie wygram ;)

Odnośnik do komentarza

I nie jestem nauczycielem, a lektorem. Kiedy w poznanskim empiku napisali pokoj nauczycielski na naszej kanciapie, to byl wielki raban, ze my nie nauczyciele (bo to sie kojaryz z publiczna oswiata), tylko lektorzy. Zmieniono na STAFF ROOM.

ale przyszedł jakiś Leopold, powiedział, że to jego pokój i musieliśmy siedzieć na korytarzu

 

<badum-tsss>

Odnośnik do komentarza

 

I nie jestem nauczycielem, a lektorem. Kiedy w poznanskim empiku napisali pokoj nauczycielski na naszej kanciapie, to byl wielki raban, ze my nie nauczyciele (bo to sie kojaryz z publiczna oswiata), tylko lektorzy. Zmieniono na STAFF ROOM.

ale przyszedł jakiś Leopold, powiedział, że to jego pokój i musieliśmy siedzieć na korytarzu

 

<badum-tsss>

 

 

Zapominasz się koleżko. Vami nic nie musi, to wbrew jego poglądom ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zdefiniuj godziwy start i co się dzieje w sytuacji gdy rodzice nie są w stanie go zapewnić.

Oczywiście Vami jak nie ma argumentów to milczy. Very smart...

 

Odpowiedz padla. Trzeci axyo. Jak nie stac Cie na dziecko, to go nie przynos na swiat.

Koniec sezonu. 9. miejsce. Lepiej to niż 16. ostatnio, ale wciąż niedosyt. Do tego bramkarza nam zabrali i żaden lepszy od mojego rezerwowego nie chce przejść.

Odnośnik do komentarza

 

A czy nauczyciele w ogóle mają premie? Może to by wyjaśniało pogląd Vamiego na tę sprawę. ;)

Owszem, w dodatku z rodzaju tych znienawidzonych przez Vamiego (premie motywacyjne). Aczkolwiek w szkołach publicznych, Vami uczy w szkolnictwie prywatnym z tego co wiem.

 

 

Nawet trzynastki są :P Przynajmniej moja kobita ma. Ma mieć :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

A czy nauczyciele w ogóle mają premie? Może to by wyjaśniało pogląd Vamiego na tę sprawę. ;)

Owszem, w dodatku z rodzaju tych znienawidzonych przez Vamiego (premie motywacyjne). Aczkolwiek w szkołach publicznych, Vami uczy w szkolnictwie prywatnym z tego co wiem.

 

Nawet trzynastki są :P Przynajmniej moja kobita ma. Ma mieć :keke:

 

Są, ale te nie są uznaniowe, więc nie wspominałem (z dodatków jest jeszcze dodatek urlopowy i świąteczny, aczkolwiek te mają jeszcze inną mechanikę, pochodzą z funduszu socjalnego).
Odnośnik do komentarza

I nie jestem nauczycielem, a lektorem. Kiedy w poznanskim empiku napisali pokoj nauczycielski na naszej kanciapie, to byl wielki raban, ze my nie nauczyciele (bo to sie kojaryz z publiczna oswiata), tylko lektorzy. Zmieniono na STAFF ROOM.

trzeba było sobie zmienić na "wojownicy światła" :picard:

Odnośnik do komentarza

I nie jestem nauczycielem, a lektorem. Kiedy w poznanskim empiku napisali pokoj nauczycielski na naszej kanciapie, to byl wielki raban, ze my nie nauczyciele (bo to sie kojaryz z publiczna oswiata), tylko lektorzy. Zmieniono na STAFF ROOM.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Dh402owua4o

 

 

przez 10 lat myslalem ze jestem kims innym...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...