Skocz do zawartości

Marynia rzuca 456 cegieł ku chwale ojczyzny


Kuchar

  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem właśnie finał sezonu 2 Peaky Blinders, wykurwiście dobry serial, znacznie lepszy od Boardwalk Empire zarówno jeżeli chodzi o grę aktorską jak i klimat :o.

Zacząłem właśnie pierwszy sezon (trzy odcinki za mną) i jestem pod sporym wrażeniem. Kapitalną sprawą jest język, jakim mówią bohaterowie. Cały sezon nagrałem sobie kilka tygodni temu, gdy miał premierę w C+, a jak tylko zacząłem oglądać, wyłączyłem natychmiast lektora.
Odnośnik do komentarza

 

https://www.youtube.com/watch?v=Smi8jvNixL8

 

jakie PA ma chłopaczek w FM15? :)

Nie wróżę mu kariery jeśli go jakiś trener nie przytemperuje, póki co nadaje się do cyrku a nie na boisko.

 

 

Zbędne czarowanie swoją drogą, ale jaką trzeba mieć pewność siebie, żeby w tym wieku tak się zachowywać w "dorosłych" rozgrywkach. Trafił się Norwegom diament.

Odnośnik do komentarza

 

Obejrzałem właśnie finał sezonu 2 Peaky Blinders, wykurwiście dobry serial, znacznie lepszy od Boardwalk Empire zarówno jeżeli chodzi o grę aktorską jak i klimat :o.

Zacząłem właśnie pierwszy sezon (trzy odcinki za mną) i jestem pod sporym wrażeniem. Kapitalną sprawą jest język, jakim mówią bohaterowie. Cały sezon nagrałem sobie kilka tygodni temu, gdy miał premierę w C+, a jak tylko zacząłem oglądać, wyłączyłem natychmiast lektora.

 

Narazie moim zdaniem najlepszy jest odcinek finałowy drugiego sezonu, generalnie chyba jednak sezon 2>sezon 1 więc być może najlepsze przed Tobą, jeszcze w finale s2 muzyka od Arktycznych Małp :respekt:.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...