Skocz do zawartości

Bonne réaction


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Na kopercie pisało :P

 

Real Valladolid był zespołem z wysokiej półki, więc oferta od nich, choć oczywiście odrzucona, była dla mnie dowodem uznania dla moich umiejętności.

Losowanie rundy wstępnej Copa Libertadores była dla nas korzystna, trafiliśmy na paragwajską Olimpię Asunción, a więc rywala, którego powinniśmy przejść bez większego trudu. Problemem było natomiast to, że mieliśmy czas na rozegranie zaledwie jednego sparingu, z trzecioligową Buena Vistą. Oczywiście wygraliśmy ten mecz bez większego wysiłku.

 

22.01.20 Parque Oriental, La Paz: 1.403 widzów
F07 Oriental de La Paz — Buena Vista (URU/C) 2:0 (2:0)
M.Sánchez 10, 13
Odnośnik do komentarza

Po fatalnym starcie eliminacji MŚ 2022 zwolniła się posada selekcjonera reprezentacji Chile. Złożyłem swoje CV, ale działacze zdecydowali się postawić na szkoleniowca Colo Colo, Marcelo Barticciotto. Ze swojej strony odrzuciłem ofertę objęcia brazylijskiego zespołu São Caetano.

Początek rozgrywek pucharowych w La Paz można było poznać po tym, że dopadły nas kontuzje. Przeciwko Olimpii nie mogłem wystawić Kameniego ani Sanabrii, których z gry wyeliminowały problemy ze zdrowiem. Do tego w 8. minucie uraz na miesiąc odesłał na trybuny Mão i tak oto w dwa dni straciłem obu podstawowych lewych obrońców. Nic więc dziwnego, że pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości, których dwukrotnie tylko pech powstrzymał przed otwarciem wyniku.

Wbrew radzie asystenta zamiast pogłaskać zespół po głowie, w przerwie ostro ich zrugałem, co przyniosło efekt. Po trzech minutach Candia precyzyjnie dośrodkował z rzutu rożnego, a wchodzący z głębi pola Salamanca mocnym strzałem głową ukoronował bardzo udany debiut. 1:0 było wynikiem marzeń, ale kwadrans później Silva dośrodkował z głębi pola, Aguerre poślizgnął się na mokrej trawie i w niewytłumaczalny sposób przepuścił piłkę do bramki. Myślałem, że zrobię komuś krzywdę, ale chwilę potem Candia popisał się cudownym uderzeniem w samo okienko z rzutu wolnego, przywracając nam prowadzenie. Po kolejnych pięciu minutach Jhonatan znów wprowadził zamieszanie w defensywie Olimpii kąśliwą wrzutką z kornera, a w powstałym chaosie bramkarz gości Caballero wrzucił sobie piłkę do bramki, ustalając wynik spotkania. Mieliśmy zatem solidną przewagę przed rewanżem, a González i Salamanca pokazali, że będą wartościowymi elementami zespołu.

 

29.01.20 Estadio Centenario, Montevideo: 56.232 widzów
CL01 Oriental de La Paz (URU) — Olimpia (PAR) 3:1 (0:0)
R.Salamanca 48, Jh.Candia 69, M.Caballero og 74 — A.Silva 63

Oriental: W.Aguerre 7.3 — Jh.González 7.1, C.Sain 6.7, F.Buschiazzo 6.6 — Mão KNT (10. S.Pereyra 6.8), Ch.Cossú 6.8 (63. Á.Rodríguez 6.7), R.Silvera 7.1 — R.Salamanca 7.4, C.Garcés 6.8, Jh.Candia 9.0 — M.Sánchez 6.7 (70. Ch.Stuani 6.7)
Odnośnik do komentarza

Styczeń 2020

Bilans: 1-0-0, 3:1
Primera División Profesional (Apertura): 1. (+1), 36 pkt, 37:13
Primera División Profesional (Clausura): —
Primera División Profesional (2 sezony): 1. (—), 99 pkt
Copa Libertadores: runda wstępna (3:1, x:x z Olimpią (PAR))
Nagrody: [brak]

Finanse: +£2.303.790 (w ostatnim miesiącu +£665.158)
Budżet transferowy: £824.000 (60% z transferów)
Budżet płac: £36.574 (wykorzystane £28.268)

Transfer (świat) => Severo Grant (22, STC-AML; Jamajka: 44/29); CSKA Moskwa => Monaco; £37.0M
Transfer (Polska) => Wojciech Feruga (17, DR; Polska); Śląsk => Real Sociedad; £0.725M

Reprezentacje => Argentyna (Mauricio Pochettino; 1869)

Anglia => Man City
Argentyna => [brak]
Brazylia => [brak]
Chile => Colo Colo
Francja => PSG
Hiszpania => Atlético
Holandia => Vitesse
Kolumbia => América de Cali
Meksyk => Atlas
Niemcy => Dortmund
Peru => [brak]
Polska => Korona Kielce
Portugalia => Porto
Rosja => Dynamo Moskwa
Urugwaj => [brak]
Włochy => Napoli

Tottenham (Paulo Fonseca) => 5. (+1) (Barclays Premier League)
Barcelona (Michael Laudrup) => 3. (—) (La Liga)
Lech (Peter Schmeichel) => 3. (—) (T-Mobile Ekstraklasa)
Milan (Cesare Prandelli) => 5. (+4) (Serie A)

Polska (Waldemar Fornalik) => 29. (786) [brak]

Eliminacje MŚ 2022 gr. 2
1. Bułgaria
2. Gruzja
3. Polska
4. Portugalia
5. Rumunia
6. San Marino

Urugwaj (Marcelo Bielsa) => 46. (600) [brak]

Eliminacje MŚ 2022
1. Argentyna 10 pkt 11:3
2. Brazylia 10 pkt 6:1
3. Paragwaj 6 pkt 7:5
4. Urugwaj 6 pkt 5:4
5. Peru 5 pkt 5:5
6. Ekwador 5 pkt 4:5
7. Chile 5 pkt 3:4
8. Wenezuela 3 pkt 2:7
9. Boliwia 3 pkt 2:8
10. Kolumbia 2 pkt 4:7

LM => Korona Kielce => 4. miejsce w grupie A (2:0, 1:1 z Dinamo Tbilisi => 4:0, 0:0 ze Spartą Praga => 0:0, 2:1 z BATE => 1:3, 0:2 z Hannoverem, 0:1, 0:1 z Lyonem, 2:3, 0:3 z Man City) ###
LE => Lech => 3. runda kw. (4:0, 1:1 z Doxą THOI Katokopias => 0:2, 0:4 z Cagliari) ###
LE => Cracovia => 2. runda kw. (2:0, 3:0 z Kruoją => 0:1, 1:2 z Botewem Płowdiw) ###
LE => Legia => 1. runda bar. (2:0, 2:0 z Olimpią Ljubljana => 2:0, 0:1 z FC Nordsjælland => 0:1, 1:2 ze Steauą) ###

Odnośnik do komentarza

Yossouf Koffi uzyskał urugwajskie obywatelstwo i w nowym sezonie mógł być pewien gry w pierwszym zespole. Tymczasem do klubu dołączył kolejny młody obcokrajowiec, bramkarz ekwadorskiej młodzieżówki, Marco Paz, którego udało mi się wyjąć z wolnego transferu.

Transfery do klubu:
04.02.20 Marco Paz (18, GK; Ekwador U20: 12/0) <= FT (ost. El Nacional)

W rewanżowym spotkaniu z Olimpią nie spodziewałem się większych problemów, Paragwajczycy na Estadio Centenario nie zachwycili, ale najwyraźniej odrobili zadanie domowe. Wyszli na nas ustawieniem 3-2-3-2, przeciwko któremu byliśmy całkowicie bezsilni. Już w 3. minucie Gómez zagrał prostopadłą piłkę do Leichtweiza, który strzałem w długi róg pokonał Aguerre. Kilka minut później Baéz perfekcyjnie dośrodkował z rzutu wolnego, Leichtweiz posłał piłkę głową tuż przy słupku i po zaledwie ośmiu minutach to Paragwajczycy byli w fazie grupowej Copa Libertadores. Co gorsza, nic nie wskazywało na to, żebyśmy zdołali wrócić do tego meczu, gospodarze grali świetnie, z polotem, i w 29. minucie Gómez znów wyszedł sam na sam z Aguerre, ale tym razem nasz bramkarz zdołał go zatrzymać. I w doliczonym czasie gry Silvera uderzył z ostrego kąta na bramkę Olimpii, Caballero sparował jego strzał, ale przy biernej postawie obrony piłki głową sięgnął Garcés i teraz to mu prowadziliśmy w dwumeczu.

W przerwie z boiska zszedł beznadziejny González, ale to nie on był naszym największym problemem. Grający z musu na lewym skrzydle Pereyra całkowicie sobie nie radził, w 56. minucie wpuścił w pole karne Gómeza, którego raz jeszcze powstrzymał Aguerre. Osiem minut później nie mieliśmy tyle szczęścia, Santiago znów się spóźnił, a Gómez za trzecim razem w końcu wpisał się na listę strzelców; przy tym wyniku czekała nas dogrywka. Na boisku zatem zameldował się rekonwalescent Sanabria, uspokajając sytuację na lewym skrzydle, ale Olimpia wciąż przeważała. Tyle że gospodarze znów zbyt szybko uwierzyli, że nic im już nie grozi; w 88. minucie Garcés zagrał piłkę między obrońców, Sánchez uciekł ze spalonego, urwał się defensorom gospodarzy i pokonał Caballero mocnym strzałem. Protesty Paragwajczyków nic nie dały, ofsajdu nie było, przegraliśmy 2:3, ale w dwumeczu okazaliśmy się lepsi. Faza grupowa oraz £193.000 za awans do niej były nasze!

 

05.02.20 Manuel Ferreira, Asunción: 5.550 widzów
CL02 Olimpia (PAR) — Oriental de La Paz (URU) 3:2 (2:1; dwm. 4:5)
R.Leichtweiz 3, 9, A.Gómez 64 — C.Garcés 45+1, M.Sánchez 88

Oriental: W.Aguerre 6.8 — Jh.González 6.2 (45. R.Curbelo 6.7), C.Saiz 6.3, F.Buschiazzo 6.3 — S.Pereyra 6.4 (65. H.Sanabria 6.7), Ch.Cossú 6.6 (82. Á.Rodríguez), R.Silvera 7.0 — R.Salamanca 6.6, C.Garcés 8.2, Jh.Candia 6.3 — M.Sánchez 7.1
Odnośnik do komentarza

Za udział w Copa Libertadores dostaliśmy zaliczkowo £580.000, a potem... a potem potwierdziła się stara, ludowa mądrość, że za każdy sukces trzeba zapłacić. W tym wypadku właściwie w tydzień szlag trafił całe moje przygotowania do sezonu. Uraz Buschiazzo, który na ponad miesiąc wypadł ze składu, był jeszcze detalem. Nieskuteczne na szczęście podchody pod Mão udało mi się jeszcze pokrzyżować. Ale następnego dnia do klubu wpłynęła oferta z Zurychu dla Garcésa; odrzuciłem ją, co wprawiło Ekwadorczyka w prawdziwą furię. Pokłóciliśmy się poważnie i w efekcie Carlos wylądował na liście transferowej, a jego miejsce w pierwszej jedenastce zajął Dos Santos. I to jeszcze nie był koniec — cholerni Słowacy ze Slovana Bratislava musieli chyba zbierać przez ostatnią dekadę, gdyż nieoczekiwanie zaoferowali kontraktowe £1.000.000 za Washingtona Aguerre, a niewdzięczny gnojek z miejsca zaakceptował ich ofertę.

Transfery z klubu:
06.02.20 Washington Aguerre (26, GK; Urugwaj U20: 4/0) => Slovan Bratislava (£1.000.000) [74-0-0, 7.05; 4s]

W efekcie po raz pierwszy zacząłem zastanawiać się, czy nie wynieść się do innego klubu. Po rozmowie ze współpracownikami doszliśmy do wniosku, że ten sezon jest już dla nas przegrany. Odejście Aguerre oznaczało, że na bramce stanie niedoświadczony Franck, na koncie mający raptem dwa mecze w ekstraklasie. Co gorsza, Kameruńczyk nie miał jeszcze urugwajskiego paszportu, zajął zatem miejsce dla obcokrajowca w wyjściowej jedenastce, ograniczając mi pole manewru. Sprowadziłem co prawda z wolnego transferu José Hernándeza, ale był to bardzo przeciętny golkiper i nie byłem pewien, czy jest sens na niego stawiać. W tej sytuacji informacja, że w grupie A Copa Libertadores zmierzymy się z Internacionalem (BRA/7.), Bolivarem (BOL/91.) oraz Atlético Nacional (COL/67) ani trochę mnie nie obeszła.

Transfery do klubu:
09.02.20 José Hernández (29, GK; Urugwaj) <= FT (ost. Universidad San Martín)

O tym, w jak czarnej dupie się znaleźliśmy, przekonał mnie pierwszy mecz Torneo Clausura. Juventud de Las Piedras jesienią ogralibyśmy z zawiązanymi oczami, teraz zaś każda akcja gospodarzy przyprawiała mnie o przyspieszone bicie serca. Już w 8. minucie po rzucie rożnym prowadzenie im dał Lioret. Wyrównaliśmy dwie minuty później, gdy Candia posłał do bramki piłkę strąconą głową przez Sáncheza, ale nie byliśmy w stanie pójść za ciosem. Niewidoczny był Dos Santos, beznadziejnie grał Sanabria i to jego debilny wrzut z autu pozwolił De Los Santosowi na zdobycie drugiego gola dla Juventud. W 83. minucie punkt uratował nam Silvera, pokonując na raty Denisa, ale ten remis był skandalem, jaki nie miał już prawa się nam przydarzyć. Wolałem nie myśleć, co zrobi z nami Peñarol czy Nacional.

 

15.02.20 Estadio Municipal Parque Artigas, Las Piedras: 3.835 widzów
L16/30 Juventud de Las Piedras (—) — Oriental de La Paz (—) 2:2 (1:1)
L.Lioret 8, A.De Los Santos 70 — Jh.Candia 10, R.Silvera 83

Oriental: P.Franck 6.8 — R.Curbelo 6.5, C.Saiz 6.6, C.Fernández 6.2 — H.Sanabria 4.7 (74. S.Pereyra 6.7), Ch.Cossú 6.6 (65. Á.Rodríguez 6.7), R.Silvera 7.7 — R.Salamanca 6.7, M.Dos Santos 6.4, Jh.Candia 7.2 — M.Sánchez 6.8 (74. Ch.Stuani 6.6)
Odnośnik do komentarza

Kolejne osłabienia były tylko kwestią czasu, szczury poczuły pismo nosem i zaczęły ewakuować się z tonącego okrętu. Kolejny był Brazylijczyk Mão, który bardzo jasno dał mi do zrozumienia, że oferta, jaką złożyła mi szwajcarska Lucerna, powinna zostać przyjęta. Zarobiliśmy na tym transferze sporo pieniędzy, ale moje szanse na uchronienie się przed zwolnieniem za słabe wyniki jeszcze bardziej zmalały.

Transfery z klubu:
15.02.20 Mão (20, WBL-DL; Brazylia) => Luzern (£2.500.000 + 25%) [36-1-5, 7.06; 2s]

W tej sytuacji do spotkania Copa Libertadores z Internacionalem podszedłem jak do sparingu, i bardzo słusznie, gdyż w przeciwnym razie trzy kontuzje podstawowych zawodników pewnie rozwaliłyby mnie psychicznie. Goście w 8. minucie objęli prowadzenie po rzucie rożnym i strzale Jorge Benjamina, drugiego gola dorzucili w identycznych okolicznościach tuż po przerwie za sprawą Casemiro. O dziwo, na więcej Brazylijczykom nie pozwolił fenomenalnie grający Franck, w 50. minucie Sánchez zdobył nawet honorowego gola z podania Valencii i udało się nam osiągnąć całkiem przyzwoity wynik.

 

18.02.20 Estadio Centenario, Montevideo: 56.232 widzów
CL03 Oriental de La Paz (URU) — Internacional (BRA) 1:2 (0:1)
M.Sánchez 50 — Jorge Benjamin 8, Casemiro 47

Oriental: P.Franck 7.0 — R.Curbelo 6.4, Jh.González 6.4, C.Fernández 6.2 — H.Sanabria 6.9, Ch.Cossú 6.8 KNT (57. Á.Rodríguez 6.7), R.Silvera 6.1 KNT (69. S.Pereyra 6.7) — R.Salamanca 6.7, C.Garcés 6.4, Jh.Candia 6.7 KNT (24. O.Valencia 6.5) — M.Sánchez 7.1


W drugim meczu naszej grupy Atlético Nacional pokonało Bolivar 4:2.

1. Atlético Nacional 3 pkt 4:2
2. Internacional 3 pkt 2:1
3. Oriental de La Paz 0 pkt 1:2
4. Bolivar 0 pkt 2:4
Odnośnik do komentarza

Jakbym miał Mão wyzwań... :(

 

W naszej obecnej sytuacji kadrowej każdy mecz był dla nas wyzwaniem, choć oczywiście intensywnie poszukiwałem wzmocnień z myślą o przyszłym sezonie. Liverpool jesienią był czwarty na koniec Apertury, co zapowiadało kłopoty. Na szczęście Ekwadorczyk Garcés bardzo chciał odejść z Urugwaju i stanął tego dnia na głowie, by zareklamować się potencjalnym kupcom. Po bezbarwnej pierwszej połowie zaraz w pierwszej minucie po przerwie wykorzystał podanie od Rodrígueza, by dać nam prowadzenie. W 75. minucie świetnym podaniem popisał się rezerwowy Valencia, który zresztą chwilę później doznał kontuzji, strzał Garcésa obronił Garcia, ale przy dobitce nie miał już nic do powiedzenia. Po wznowieniu gry goście wykorzystali naszą dekoncentrację i Valente zdobył kontaktowego gola, ale trzy minuty później po rzucie rożnym Curbelo strącił piłkę na wolne pole, A Garcés potężnym wolejem skompletował hat-tricka. Ze składem, jaki zbudowałem przed rundą wiosenną, mogliśmy byli zajść naprawdę daleko...

 

22.02.20 Parque Oriental, La Paz: 3.321 widzów
L17/30 Oriental de La Paz (8) — Liverpool (2) 3:1 (0:0)
C.Garcés 46, 75, 79 — R.Valente 76

Oriental: P.Franck 7.1 — R.Curbelo 8.0, C.Saiz 7.0, C.Fernández 6.7 — S.Pereyra 7.2, Á.Rodríguez 7.1 (83. Ch.Vidalín), R.Silvera 7.0 — R.Salamanca 6.8 (69. O.Valencia 6.8 KNT), C.Garcés 9.6, J.Gutiérrez 6.8 — M.Sánchez 6.5 (75. Ch.Stuani 6.6)
Odnośnik do komentarza

Pierwszą ofiarą wiosny został menedżer 15. w tabeli Defensoru Sporting, José Torres. Ja tymczasem nie oszczędzałem klubowych finansów, wiedząc, że i tak przychody z transferów zabierze nam skarbówka. W efekcie zaklepałem przyszłe transfery dwóch potencjalnych następców Garcésa, Togijczyka Kassima Pesse oraz zawodnika Cerro, Urugwajczyka Dionisio Noble.

W drugim meczu fazy grupowej Copa Libertadores graliśmy na wyjeździe z najsłabszym zespołem naszej grupy, boliwijskim Bolivarem, zresztą również z La Paz. Jakoś poskładałem wyjściową jedenastkę, która przez pierwszy kwadrans spisywała się całkiem udanie i w 15. minucie Sánchez uciekł ze spalonego i mocnym strzałem dał nam prowadzenie. Cztery minuty później Sanabria koszmarnie sfaulował mijającego go rywala, za co obejrzał czerwoną kartkę, komplikując nasze położenie. Gospodarze nie wykorzystali gry w przewadze, a w 39. minucie siły się wyrównały, gdy drugą żółtą kartkę otrzymał Caballero. Niestety tuż przed przerwą pięknym uderzeniem z linii pola karnego błysnął Domínguez i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1. Zaś w drugiej połowie trwała chaotyczna wymiana ciosów, na którą aż żal było patrzeć. Na ostatni kwadrans wpuściłem Stuaniego, który wyczerpywał resztki kredytu zaufania, jaki mu udzieliłem. I w 87. minucie po szybkiej kontrze Gutiérreza i centrze w pole karne właśnie Stuani technicznym strzałem głową zapewnił nam komplet punktów.

 

25.02.20 Hernando Siles, La Paz: 23.845 widzów
CL04 Bolvar (BOL) — Oriental de La Paz (URU) 1:2 (1:1)
R.Domínguez 44 — M.Sánchez 15, Ch.Stuani 87

Oriental: P.Franck 6.9 — Jh.González 6.9, C.Saiz 6.8, C.Fernández 6.5 — H.Sanabria 6.7 RC, Ch.Cossú 7.9, R.Silvera 6.8 — R.Salamanca 6.7 (63. O.Valencia 6.7), C.Garcés 6.7 (20. S.Pereyra 6.6), J.Gutiérrez 7.0 — M.Sánchez 7.1 (73. Ch.Stuani 7.3)


W drugim meczu naszej grupy Internacional pokonał Atlético Nacional 3:0.

1. Internacional 6 pkt 5:1
2. Oriental de La Paz 3 pkt 3:3
3. Atlético Nacional 3 pkt 4:5
4. Bolivar 0 pkt 3:6
Odnośnik do komentarza

Czwarte w tabeli Danubio nieoczekiwanie zwolniło Matíasa Almeydę, za to Defensor Sporting zatrudnił dotychczasowego menedżera Juventud de Las Piedras, Daniela Sáncheza.

Podjąłem decyzję o odwołaniu z misji w Azji scouta Ignacio Gimeneza, który nie był w stanie znaleźć na tym rynku żadnego interesującego zawodnika. Teraz Argentyńczyk miał zająć się Europą Wschodnią, a na pierwszy ogień poszła Rosja.

Luty 2020

Bilans: 2-1-2, 10:9
Primera División Profesional (Apertura): 1. (—), 36 pkt, 37:13
Primera División Profesional (Clausura): 9. (—), 4 pkt, 5:3
Primera División Profesional (2 sezony): 2. (-1), 102 pkt
Copa Libertadores: grupa A (3:1, 2:3 z Olimpią (PAR) => 1:2, x:x z Internacionalem, x:x, 2:1 z Bolivarem, x:x, x:x z Atlético Nacional)
Nagrody: R.Curbelo [JT x1], C.Garcés [JT x1]

Finanse: +£6.490.196 (w ostatnim miesiącu +£4.186.406)
Budżet transferowy: £824.000 (60% z transferów)
Budżet płac: £42.086 (wykorzystane £28.838)

Transfer (świat) => Domagoj Marić (23, DC; Chorwacja U21: 19/1); Granada => CSKA Moskwa; £12.25M
Transfer (Polska) => Nils Pffeifer (16, STC; Niemcy); Osnabrück => GKS Katowice; £0.055M

Reprezentacje => Argentyna (Mauricio Pochettino; 1869)

Anglia => Arsenal
Argentyna => Vélez
Brazylia => [brak]
Chile => Universidad de Chile
Francja => PSG
Hiszpania => Atlético
Holandia => Vitesse
Kolumbia => Deportivo Cali
Meksyk => Cruz Azul
Niemcy => Stuttgart
Peru => Universidad San Martín
Polska => Korona Kielce
Portugalia => Porto
Rosja => Dynamo Moskwa
Urugwaj => River Plate
Włochy => Juventus

Tottenham (Paulo Fonseca) => 5. (—) (Barclays Premier League)
Barcelona (Michael Laudrup) => 3. (—) (La Liga)
Lech (Peter Schmeichel) => 2. (+1) (T-Mobile Ekstraklasa)
Milan (Cesare Prandelli) => 6. (-1) (Serie A)

Polska (Waldemar Fornalik) => 27. (786) [brak]

Eliminacje MŚ 2022 gr. 2
1. Bułgaria
2. Gruzja
3. Polska
4. Portugalia
5. Rumunia
6. San Marino

Urugwaj (Marcelo Bielsa) => 47. (600) [brak]

Eliminacje MŚ 2022
1. Argentyna 10 pkt 11:3
2. Brazylia 10 pkt 6:1
3. Paragwaj 6 pkt 7:5
4. Urugwaj 6 pkt 5:4
5. Peru 5 pkt 5:5
6. Ekwador 5 pkt 4:5
7. Chile 5 pkt 3:4
8. Wenezuela 3 pkt 2:7
9. Boliwia 3 pkt 2:8
10. Kolumbia 2 pkt 4:7

LM => Korona Kielce => 4. miejsce w grupie A (2:0, 1:1 z Dinamo Tbilisi => 4:0, 0:0 ze Spartą Praga => 0:0, 2:1 z BATE => 1:3, 0:2 z Hannoverem, 0:1, 0:1 z Lyonem, 2:3, 0:3 z Man City) ###
LE => Lech => 3. runda kw. (4:0, 1:1 z Doxą THOI Katokopias => 0:2, 0:4 z Cagliari) ###
LE => Cracovia => 2. runda kw. (2:0, 3:0 z Kruoją => 0:1, 1:2 z Botewem Płowdiw) ###
LE => Legia => 1. runda bar. (2:0, 2:0 z Olimpią Ljubljana => 2:0, 0:1 z FC Nordsjælland => 0:1, 1:2 ze Steauą) ###

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...