Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Matko stworzyłem demona !

 

Na początku sezonu 2022/2023 rozegrałem 7 oficjalnych spotkań, w których strzeliłem 18 goli a nie straciłem żadnego.

 

Zwieńczeniem tego jest wygrany finał Superpucharu Europy, w którym wygrałem z Manchesterem City 5:0.

 

:)

Odnośnik do komentarza

Matko stworzyłem demona !

 

Na początku sezonu 2022/2023 rozegrałem 7 oficjalnych spotkań, w których strzeliłem 18 goli a nie straciłem żadnego.

 

Zwieńczeniem tego jest wygrany finał Superpucharu Europy, w którym wygrałem z Manchesterem City 5:0.

 

:)

poka

Odnośnik do komentarza

 

>miej Munoza, dwukrotnego tryumfatora LM i KMŚ, mistrza Europy i Świata juniorów, 3,5 gwiazdki

>oceniając formę w sparingach posadź go na ławce i postaw jednak na 22-letniego Machaca z Mechelen, 2,5 gwiazdki

>pobij rekord nie puszczając gola w 6 meczach z rzędu

>profit

Bo gwiazdki to subiektywna ocena twoich współpracowników.

 

Ktorzy maja JA/JP 20/20 :)

Odnośnik do komentarza

 

Chłopacy no wszystko powyżej tysiąca :(

Zamiast kupować fifów na ps4 byś sobie dołożył te dwie paki i miał porządny rower na długi czas. Ja jego młodszym bratem zapierdalam po Singltracku pomimo tego, że to nie full.

 

Ewentualnie jakiś Kross http://www.kross.pl/pl/2014/mtb/hexagon-x1

Są w życiu pewne priorytety ;). Ten juz ładniej wygląda, wezmę go pod uwagę jak będę na poważnie po weekendzie szukał.

Ja też niedługo zaczynam poszukiwania PS4. Możemy poszukać razem, Tomke.

 

Widziałem, że w Saturnie za 1600 z The Last of Us w pakiecie majo.

O, brzmi ładnie, obczaje jak wrócę do łdz, na necie za 1400 z groszami można nowke mieć, ale tlou przejdę i sprzedam, wyjdzie może ze dwie dychy juz po doliczeniu przesyłki drożej, ale zawsze lepiej mieć kupione w regionie niż przez neta.
Odnośnik do komentarza

 

 

>miej Munoza, dwukrotnego tryumfatora LM i KMŚ, mistrza Europy i Świata juniorów, 3,5 gwiazdki

>oceniając formę w sparingach posadź go na ławce i postaw jednak na 22-letniego Machaca z Mechelen, 2,5 gwiazdki

>pobij rekord nie puszczając gola w 6 meczach z rzędu

>profit

Bo gwiazdki to subiektywna ocena twoich współpracowników.

 

Ktorzy maja JA/JP 20/20 :)

 

Ale nadal dużo zależy od tego, jak do Twojej taktyki pasuje dany piłkarz. Mata u Moyesa też miałby 5 gwiazdek :D

Odnośnik do komentarza

No ja jebie... czaicie, dziś dzwoni policja do nas, że muszą nas przesłuchać, bo samochód, który sprzedaliśmy (Corsa)... spłonął.

 

Dziwisz się, jesteś znanym szczecińskim kibolem, specem od odpalania rac. Może uważają, że twe race zostawione w wozie za to odpowiadają :keke:

 

Spoko u mnie w zeszłym tygodniu przyszedł dzielnicowy w sprawie przesłuchanie mnie za popełnione wykroczenie, 1 punkt plus 100 PLN za zaparkowanie na zakazie.

 

Nie mogli znaleźć w systemie mej zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...