Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Taktyka posiadania znacznie lepiej sprawdza się na wyjazdach. U siebie trzeba będzie grać szybciej i ofensywniej

poka takse

 

http://i.imgur.com/fIeLnz9.png. Raczej nie jest to nic odkrywczego, ale czytając wszelkie porady szu, starałem się coś sklecić. Plusem jest mała liczba traconych bramek, minus jest taki, że z przodu nie zawsze jest już tak dobrze...

Odnośnik do komentarza

W 12 powinna być komenda: "nie jeb prosto w bramkarza do kurwy nędzy - są rogi!"

Przecież jest, tylko nazywa się 'lubi plasowane strzały'. W 12 wystarczyło nauczyć tego wszelkich ofensywnych zawodników i strzelali po rogach aż miło(w 14 niby też działa, ale nie jest tak op jak wcześniej).

Odnośnik do komentarza

 

 

Taktyka posiadania znacznie lepiej sprawdza się na wyjazdach. U siebie trzeba będzie grać szybciej i ofensywniej

poka takse

 

http://i.imgur.com/fIeLnz9.png. Raczej nie jest to nic odkrywczego, ale czytając wszelkie porady szu, starałem się coś sklecić. Plusem jest mała liczba traconych bramek, minus jest taki, że z przodu nie zawsze jest już tak dobrze...

 

mam podobną i chuja działa ;/ może za wiele oczekuje ;/

Odnośnik do komentarza

Prezentacja składu RFC Huy, sezon 2031/32. Ze screenami :) Laurów krajowych zdobytych w Huy nie wpisywałem. Nagrody indywidualne tak.

 

:gool: :gool: :gool:

 

Bramkarze:

 

Francisco Munoz - Mistrz Europy i Świata juniorów, zdobywca Pucharu Konfederacji, dwukrotny tryumfator Ligi Mistrzów i Klubowych MŚ, bramkarz roku w Jupiler League - anything else?

Jan Machac - bramkarz roku Jupiler League

Leandro Ortiz - trzeci najlepszy bramkarz turnieju młodzieżowców w Tulonie

 

Obrońcy:

 

Gilson Adriano - tryumfator Copa Sudamericana i Klubowych Mistrzostw Świata

Ibrahima Kone - Mistrz Europy juniorów i Mistrz Olimpijski - co ciekawe, w barwach Francji, a obecnie reprezentuje WKS

Graham Keen - Mistrz Europy juniorów i tryumfator juniorskiej Ligi Mistrzów

Eddie Frendo - Mistrz Europy juniorów

Daniel Long - brązowy medalista turnieju młodzieżowców w Tulonie

Tochukwu Essien - tryumfator Afrykańskiej Ligi Mistrzów

Cedric Cabon - póki co bez sukcesów :)

Alain Boon - były kapitan belgijskiej młodzieżówki

Frans Jans - finalista Pucharu Belgii

David Clement - wychowanek RFC Huy :)

 

Pomocnicy:

 

Dagmund Fagerli - Mistrz Europy juniorów

Stephan van den Brink - wicemistrz Europy juniorów, Najlepszy Piłkarz i Król Strzelców Ligi Mistrzów

Jean Tchoumi - póki co bez sukcesów ;)

Daniele Battaglia - największy wyrzut sumienia selekcjonera reprezentacji Włoch ;)

Francisco - Mistrz Świata juniorów

De - tryumfator turnieju młodzieżowców w Tulonie i trzeci najlepszy piłkarz tamże

Vaguinho - tryumfator Copa America i Copa Sudamericana, drugi najlepszy piłkarz Ameryki Południowej

Pieter De Neve - dwa spadki i awans z Cercle, po czym transfer marzeń do Huy - bywa nawet kapitanem

Carmelo Bianchetti - kapitan Huy, Mistrz i zdobywca Pucharu Belgii także z Genk

Michel Adam - wychowanek RFC Huy :)

Carlos Fuentes - póki co brak sukcesów ;)

 

Napastnicy:

Nils Robles - trzeci strzelec Mistrzostw Świata, tryumfator Ligi Europy, zdobywca Europejskiego Złotego Buta

Jordi Urbano - najdroższy transfer w historii Huy, Mistrz Świata juniorów, Najlepszy Piłkarz turnieju młodzieżowców w Tulonie

Daniel Tus - wicekról strzelców i srebrny medalista turnieju młodzieżowców w Tulonie

Elias Lacroix - finalista Pucharu Belgii także z Genk

Michał Bieniek - najlepsze co spotkało polski futbol od czasów Roberta Lewandowskiego

Stephane Bayiha - póki co bez sukcesów ;)

Nany Dimata - najlepszy strzelec w historii RFC Huy, po sezonie kończy przebogatą karierę - pamięta zamierzchłe drugoligowe czasy - i to ich początki!

Odnośnik do komentarza

 

W 12 powinna być komenda: "nie jeb prosto w bramkarza do kurwy nędzy - są rogi!"

Przecież jest, tylko nazywa się 'lubi plasowane strzały'. W 12 wystarczyło nauczyć tego wszelkich ofensywnych zawodników i strzelali po rogach aż miło(w 14 niby też działa, ale nie jest tak op jak wcześniej).

 

 

OO, to nie wiedziałem. Będzie testowane ;)

Odnośnik do komentarza

Chyba mnie w tym Leroy w chuja robią :-k We wtorek wysłali mnie na badania, zrobiłem je w piątek i po nich miałem dzwonić, okazało się, że kolesia nie ma, ale kazali mi badania przynieść w poniedziałek rano, no to tak zrobiłem... kolesia dalej nie było, kazali mi zostawić badania, że przekażą i zadzwonią co dalej. No i nie dzwonią :D

 

A wcześniej mówili, że zależy im na czasie :-k

Odnośnik do komentarza

Chyba mnie w tym Leroy w chuja robią :-k W środę we wtorek wysłali mnie na badania, zrobiłem je w piątek i po nich miałem dzwonić, okazało się, że kolesia nie ma, ale kazali mi badania przynieść w poniedziałek rano, no to tak zrobiłem... kolesia dalej nie było, kazali mi zostawić badania, że przekażą i zadzwonią co dalej. No i nie dzwonią :D

 

A wcześniej mówili, że zależy im na czasie :-k

widzisz tego samego dnia robiliśmy badania i ja od przyszłego tygodnia już w pracy. W piątek mam sie stawić z badaniami i mają mi po raz kolejny wytłumaczyć zakres moich obowiązków.

Odnośnik do komentarza

 

Chyba mnie w tym Leroy w chuja robią :-k W środę we wtorek wysłali mnie na badania, zrobiłem je w piątek i po nich miałem dzwonić, okazało się, że kolesia nie ma, ale kazali mi badania przynieść w poniedziałek rano, no to tak zrobiłem... kolesia dalej nie było, kazali mi zostawić badania, że przekażą i zadzwonią co dalej. No i nie dzwonią :D

 

A wcześniej mówili, że zależy im na czasie :-k

widzisz tego samego dnia robiliśmy badania i ja od przyszłego tygodnia już w pracy. W piątek mam sie stawić z badaniami i mają mi po raz kolejny wytłumaczyć zakres moich obowiązków.

 

 

Czułem, że Ty jesteś jakoś mało kumaty :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...