Skocz do zawartości

Marynia kupuje garść malin po 452 zł


Kuchar

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, już ostateczna zmiana i zaczynam ostatnią karierę w FM. Z 4. ligi do Rangers/Hibs, a później do Evertonu - taki jest plan. Powiedzcie tylko ziomy - Berwick Rangers czy Montrose?

 

Albo Peterhead - zrobię konkurencję schizmowi.

Jeśli jeszcze nie wybrałeś, to ja polecam Montrose. Grałem nimi w FM 08, co prawda bez większych sukcesów, ale klub dosyć ciekawy.

 

W Gelsenkirchen dla odmiany wszyscy przecierają oczy ze zdumienia. Dobra passa w rundzie wiosennej poskutkowała awansem na 3. miejsce. W 1/8 LM wyeliminowaliśmy Arsenal, w ćwierćfinale powalczymy z Galatasaray.

 

Jak nie szło, to media krytykowały mnie, że opieram skład na krajowych zawodnikach, teraz nagle mnie chwalą. Zwariować można ;)

Odnośnik do komentarza

Jest 9/10 lepszych miejsc - mógłbyś!

 

Ty mógłbyś pojechać do Moskwy, przedostać się na Kreml, stanąć na biurku Putina, zdjąć spodnie, odlać mu się na łepetynę i jeszcze strzelić go po ryju z pytaniem czego się tak bezczelnie lampi. Mógłbyś, ale to raczej trudne ;)

Odnośnik do komentarza

Niemięso

 

 

Jest 9/10 lepszych miejsc - mógłbyś!

Ty mógłbyś pojechać do Moskwy, przedostać się na Kreml, stanąć na biurku Putina, zdjąć spodnie, odlać mu się na łepetynę i jeszcze strzelić go po ryju z pytaniem czego się tak bezczelnie lampi. Mógłbyś, ale to raczej trudne ;)

 

A ty co, pedał? Wystarczy rozpiąć rozporek.

 

 

Nie. Chodzi o zaskoczenie. Postaw się na miejscu Władimira. Zdejmujesz spodnie i biedak nie wie co właściwie chcesz zrobić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...