Skocz do zawartości

Marynia gotuje 451 potraw o smaku umami


Kuchar

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook.com/video.php?v=710524292372398&l=9099415499988133768

 

I znowu fajny meczyk mi wyszedł. TD za TD, punt za punt, do ostatniej kwarty. Tam pogubili się w defensywie goście, ich backup QB został zsackowany gdzieś w okolicach End Zone. Zastanawiałem się, czy nie brać challenge'a, bo mnie to już lekko na safety zahaczało, ale odpuściłem... przydadzą się time-outy na później ;) Punt i lecimy z drivem. Filmik zaczyna się od two minutes warning. Widać pewne braki w mojej grze, ale taktycznie rozegrałem to chyba spoko ;)

 

Połamał się McCoy, mam nadzieję, że wróci na start regular season.

Odnośnik do komentarza

https://www.facebook.com/video.php?v=710524292372398&l=9099415499988133768

 

I znowu fajny meczyk mi wyszedł. TD za TD, punt za punt, do ostatniej kwarty. Tam pogubili się w defensywie goście, ich backup QB został zsackowany gdzieś w okolicach End Zone. Zastanawiałem się, czy nie brać challenge'a, bo mnie to już lekko na safety zahaczało, ale odpuściłem... przydadzą się time-outy na później ;) Punt i lecimy z drivem. Filmik zaczyna się od two minutes warning. Widać pewne braki w mojej grze, ale taktycznie rozegrałem to chyba spoko ;)

 

Połamał się McCoy, mam nadzieję, że wróci na start regular season.

johnisswaw? Naprawdę? Wyrzekłeś się swoich korzeni? :(

 

Ładnie to wygląda... To ja sobie wrócę do Maddena 08 z update'em z aktualnymi składami :P

Odnośnik do komentarza

 

Chciałbym kiedyś najechać i zdobyć Bornholm.

 

Myślisz, że jak Czyngis-Chan robił swoje tournee, to uczył się języków swoich przyszłych poddanych? ;)

 

Bylem ostatnio na koncercie mongolsko-perskiego zespołu Sedaa i zdziwilem sie, ze spiewaja piosenke pod tytulem Dżyngis-Chan. To mniej wiecej tak, jakby Rammstein pojechal do Mongolii i spiewal o Adolfie.

Ave!

Wyjdźcie z drewnianych chatek :D dla Anglików jedzenie grzybów, poza pieczarkami, to najprostszy sposób na wyprawienie się na tamten świat :)

 

Dlatego moi znajomi codziennie zbieraja megakosze kurek w Anglii i smieja sie z tych idiotow.

Odnośnik do komentarza

Nie denerwujcie mnie z tymi grzybami, bo u mnie sucho jak na Saharze w tym roku i grzybów nie ma.

 

Wczoraj po pracy - na godzinę do lasu i kosz pełen podgrzybków, plus jakieś prawdziwki i czerwoniaki :cool:

 

Zła wiadomość - nowy identyfikator zgubiłem gdzieś po mniej więcej tygodniu. Dobra wiadomość - zdążyłem zapamiętać kod do awaryjnego logowania ręcznego :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...