Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Statystycznie na tyle tysięcy użytkowników przez lata musiało być kilkadziesiąt zgonów.

Statystycznie ktos tu musi byc gejem.

 

Co tam się przejmować, że zajmuje miejsce dla niepełnosprawnych, a właściwie dwa. Ważne, że jest Audi na warszawskich blachach. Wszystko wolno.

WZ to podwarszawskie blachy, synu.

 

A kierowcy z Warszawy sa najlepsi, bo jazda w tym miescie jest tak wymagajaca (natezenie ruchu, predkosci etc.), ze jak tu przetrwasz, to wszedzie sobie poradzisz. I nie mowie tu z perspektywy warszawiaka, a z opinii wielu ludzi, ktorzy przyjezdzali do Warszawy myslac, ze sa dobrymi kierowcami.

 

Ustalmy jedną rzecz. W Warszawie kumulują się pizdy nie kierowcy. Niestety taka jest smutna prawda i trzeba to wziać na klatę. Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że:

 

* blokowanie skrzyżowań

* ruszanie jak cipa ze świateł

* jazda 100+ po Puławskiej

 

to są wyznaczniki dobrego kierowcy. Rozumiem, że taki jest flow ruchu w tym mieście, obowiązuje zasada przystosuj się albo giń, ale to nie oznacza, że kierowcy są dobrzy. Tak jak mówię - w WAW kumuluje się jedna z najbardziej cebulowych polskich przypadłości - 0 gotowości do zielonego, potem poszukiwanie zaginionej jedynki, a następnie sprint do kolejnych świateł.

Odnośnik do komentarza

Blokowanie skrzyżowania? Mialem kiedyś sytuacje, 2 sekundy do końca zielonego dla skrętu w lewo, a na skrzyżowaniu jeszcze dwa samochody stoja o ustępują tym z naprzeciwka, no to mowie, nie wjezdzam, bo zablokuje ruch, zostając na środku skrzyżowania na czerwonym. Oczywiscie koles na mnie trąbi, wymija z prawej i blokuje skrzyżowanie :D

Odnośnik do komentarza

Po 3 sezonach porazek w barażach w końcu udało się awansować. Co więcej, zarząd postanowił zbudować nowy stadion. Oczywiście wiąże się to z długami, których nie mamy szans spłacić. Zapewne spadniemy z ligi i zbankrutujemy, ale przynajmniej prowincjonalnym klubem z czwartej ligi udało się wejść na salony :D

 

WIELKI SZTYWNY HUY :D

 

Najwyższy wynik punktowy w historii klubu (Charleroi czitowało bo miało napastnika z... Monaco na wypożyczeniu, który został królem strzelców, a w swoim macierzystym klubie zarabia tyle co mój cały budżet płacowy)

 

Wygrane baraże (w ostatnim meczu z Lokeren dałem zagrać 90 minut legendzie klubu - Nelsonowi Naweziemu)

 

Skład, który wywalczył awans (Karahmet druga średnia w lidze, Vandeputte drugi asystent ligi, na Jupiler League zostawię 13 zawodników, resztę trzeba kupić lub wypożyczyć)

Odnośnik do komentarza

 

Reap, to jest dopiero młody skład :D

 

http://imagizer.imageshack.com/img673/8339/THQPNK.jpg

 

Pokaż no tego Gabriela Barbosę. Tyle za niego zapłaciłeś czy gra go tak wycenia?

 

Kupiłem go za sześć milionów już w pierwszym sezonie, ale dołączył do mnie dopiero podczas drugiego jak skończył osiemnaście lat ;).

 

Jonathan Silva jest całkiem spoko, ale u mnie tylko na loanie, drugi już sezon z PSG. Przy świetnej szkółce jaką mam w Sportingu w tym okienku kupiłem tylko paru juniorów oraz przedłużyłem loany Silvy oraz Brumy :-k.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...