Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A propos plików na dyskietkach.

 

Ja kiedyś całą Fifę (bodajże 97) przenosiłem na dyskietkach do kumpla. Pięćdziesięciu kilku. Kilka razy, bo któraś zawsze padła i trzeba było od nowa. W końcu kumpel wpadł na genialny pomysł i przywiózł swojego kompa (z monitorem CRT) do mnie, podłączyliśmy go (komputer) obok i... przegrywaliśmy na dyskietkach :keke:

 

#so90s

 

ilu?! :lol:

 

 

ja pamietam gry na Amige ktore mialy okolo 10 dyskietek, ale to byl maks (MK2 byl AFAIR na 4 dyskietkach). no ale to amiga a nie pc :)

Odnośnik do komentarza

 

A propos plików na dyskietkach.

 

Ja kiedyś całą Fifę (bodajże 97) przenosiłem na dyskietkach do kumpla. Pięćdziesięciu kilku. Kilka razy, bo któraś zawsze padła i trzeba było od nowa. W końcu kumpel wpadł na genialny pomysł i przywiózł swojego kompa (z monitorem CRT) do mnie, podłączyliśmy go (komputer) obok i... przegrywaliśmy na dyskietkach :keke:

 

#so90s

 

ilu?! :lol:

 

 

ja pamietam gry na Amige ktore mialy okolo 10 dyskietek, ale to byl maks (MK2 byl AFAIR na 4 dyskietkach). no ale to amiga a nie pc :)

 

Age of Empires przenosilem na 13 dyskietkach :keke:

Odnośnik do komentarza

A propos plików na dyskietkach.

 

Ja kiedyś całą Fifę (bodajże 97) przenosiłem na dyskietkach do kumpla. Pięćdziesięciu kilku. Kilka razy, bo któraś zawsze padła i trzeba było od nowa. W końcu kumpel wpadł na genialny pomysł i przywiózł swojego kompa (z monitorem CRT) do mnie, podłączyliśmy go (komputer) obok i... przegrywaliśmy na dyskietkach :keke:

 

#so90s

Ja w samych początkach mojej przygodu z komputerem(koło 98 chyba) chciałem zgrać kuzynowi jakieś gry. Zrobiłem to tak, że włożyłem dyskietkę, skopiowałem na nią ikonki/skróty z pulpitu tcyh gier(pamiętam, że się ucieszyłem, że tak lajtowo się mieszczą i tak dużo wchodzi na jedną dyskietkę) i poszedłem z nią do kuzyna.

Odnośnik do komentarza

Ja czułem się mega hakerem, bo ogarniałem program x-copy, gdzie badałem dyskietki i naprawiałem bad sektory i robiłem sobie kopie gier :D

 

A cd rom miałem, ale tylko do słuchania muzyki i do grania w Dune, bo innych gier nie było na cd do Amigi wtedy... Przynajmniej u mojego sprzedawcy, pirata, chociaż wtedy nie wiedziałem, że to są nieoryginalne gry :D Najpierw siedziałem i przeglądałem m.in SS i Gamblera szukając gier, a potem jechałem 80 km do Szczecina, żeby mi nagrał :D

Odnośnik do komentarza

zgadza sie jmk - x-copy to bylo hakierstwo pierwszej wody. na mojej zjebanej amidze 500, ktora psula wiekszosc gier (w sumie to do dzisiaj nie wiem dlaczego :-k) to bylo jedyne wyjscie, zeby uratowac dany program.

 

 

https://retromaster.files.wordpress.com/2010/05/ufe-xcopy-multiple-drives.jpg


sasiad to mial! :lol:http://www.riversedge.pl/images/wywiady/waldemar_czajkowski/1/12.jpg

 

a i tak polowa z nich nie dzialala :keke:

Odnośnik do komentarza

zgadza sie jmk - x-copy to bylo hakierstwo pierwszej wody. na mojej zjebanej amidze 500, ktora psula wiekszosc gier (w sumie to do dzisiaj nie wiem dlaczego :-k) to bylo jedyne wyjscie, zeby uratowac dany program.

 

 

https://retromaster.files.wordpress.com/2010/05/ufe-xcopy-multiple-drives.jpg

sasiad to mial! :lol:http://www.riversedge.pl/images/wywiady/waldemar_czajkowski/1/12.jpg

 

a i tak polowa z nich nie dzialala :keke:

ja się wzbogaciłem swego czasu o stację dyskietek do C-64

 

To już była pełna profeska

Odnośnik do komentarza

A co robiliscie 10 kwietnia?

akurat wstałem, jak powiedzieli w radiu, że jakiś samolot z prezydentem się rozbił, to pomyślałem, że pewnie z jakimiś Murzynami albo Azjatami, i poszedłem gdzieś w pizdu :) a zjadacie naklejkę z chleba, tą taką informującą o piekarni, z której chleb pochodzi? jeśli akurat jest :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...