Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chyba powinienem zacząć wcześniej chodzić spać, bo czuję się fizycznie wyspany, ale mentalnie kompletnie otępiały, nie mogę się na niczym skupić :/

 

 

o której poszedłeś kimać :>

 

 

Codziennie chodzę ok. 1.30-2.00 i wstaję o 7 rano.

Odnośnik do komentarza

Dzis wraca liga <3 i na początek klasyk Podbeskidzie - Pogoń :D

jeden zawodnik z Podbeskidzia nie dojedzie, bidak się przetrenował i jak wracał z nocnego treningu samochodem to w lampę wjechał. Tylko 1,5 promila

 

 

Chyba powinienem zacząć wcześniej chodzić spać, bo czuję się fizycznie wyspany, ale mentalnie kompletnie otępiały, nie mogę się na niczym skupić :/

 

 

o której poszedłeś kimać :>

 

 

Codziennie chodzę ok. 1.30-2.00 i wstaję o 7 rano.

 

organizm się o sen dopomina

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

W razie wojny będę prowadził partyzantkę zza klawiatury. Będę pisał posty szkalujące okupanta.

To będzie nas dwóch. Władimirowi Putinowi zmięknie pała jak zobaczy jakie obrażające obrazki o nim będą latały w internecie.

Ja będę je kopiował z kurahena, a sobie będę wmawiał że sam jestem taki błyskotliwy : |

Chyba z kwejaska hehehe

Odnośnik do komentarza

Ja jakoś nigdy nie mogłem zasnąć w dzień, nawet jak próbowałem to zwykle wstawałem ledwo żywy.

bardziej chodziło mi o spanie na siedząco choćby i budzenie się po krótkim czasie, gdy za sprawą przesunięcia środka ciężkości spadało się z krzesła, a nie o rozkładaniu wozu i spaniu w pościeli :) wtedy to faktycznie później jest się z deka przyćmionym :)
Odnośnik do komentarza

Nie, w hajsie nie tną ;) Ten kraj jest dziwny w wielu kwestiach :). Kryzys niby mają, trzeba inaczej patrzeć na pieniądze, ale miejscowi np. ze śniadań/obiadów/kolacji w restauracjach nie zrezygnują. Jeśli już, to będą na nie jeździć do tańszych dzielnic, ale dalej w restauracji ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...