Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jechałem podczas burzy na rowerze, telefon w kieszeni. Dzisiaj chce go podłaczyć do ładowania i nie chcę się ładować. Co zrobić poza przesuszeniem telefonu?

Zabić się.

Ewentualnie poczekaj na następną burzę, wejdź na jakieś wzgórze i wystaw telefon na maksa w górę. Jak pierdolnie piorun to powinien się natychmiastowo naładować.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jechałem podczas burzy na rowerze, telefon w kieszeni. Dzisiaj chce go podłaczyć do ładowania i nie chcę się ładować. Co zrobić poza przesuszeniem telefonu?

Przystopować z waleniem konia na rowerze, ewentualnie wyjąć telefon z kieszeni podczas wytrysku.

Odnośnik do komentarza

Wsi spokojna... :) wczoraj byłem na komisariacie składać wyjaśnienia w sprawie kradzieży drzew (wykopane nocą z korzeniami), blachy z suszarni do tytoniu starej, czapki nowej po śp. bracie, nakolenników do plewienia, zastawy stołowej, i paru jakichś innych rzeczy, których już nie pamiętam, a o kradzież których posądza mnie i brata mego sąsiadka nasza :) rok temu mniej więcej było to samo, jeszcze chyba świecenie laserami jakimiś było, ogólnie sympatycznie spędziłem czas, może w końcu ten problem rozwiąże się sam - na pożegnanie powiedział mi policjant :)

Odnośnik do komentarza

Użytkowniku Keith Flint, moim zdaniem to ewidentnie wina zasilacza! Masz w telefonie zasilacz z białej listy czy czarnej listy? Jeżeli masz z czarnej listy natychmiast go wymień i nie ryzykuj utraty ważnych danych! Jeżeli z białej listy też na wszelki wypadek możesz wymienić, jeżeli pomogłem daj soga!

 

 

------------------------------

Piszę poprawnie i po POlsku

Zanim zapytasz - GOOGLE NIE BOLI!!!!

ig5.gif

20057.gif

50366.png

18020.png

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jechałem podczas burzy na rowerze, telefon w kieszeni. Dzisiaj chce go podłaczyć do ładowania i nie chcę się ładować. Co zrobić poza przesuszeniem telefonu?

Pierwsze, co się robi, to wyjmuje się baterię i czekasz aż telefon wyschnie. Porządnie wyschnie! Jak włączasz/ładujesz zamoknięty to możesz zepsuć (zjarać) sprzęt jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...