Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Garnitur skompletowany! Mogę zacząć odliczać do ślubu ;)

 

Nie wiem, co mnie wzięło, ale odpaliłem jakiś stary koncert (1995) The Kelly Family na youtube. Tam prawie nikt nie umiał śpiewać :-k

 

No dobra, ale Paddy był przystojny i się wszystkie w nim kochały. A w Angelo te młodsze.

Odnośnik do komentarza

Vami, przed chwilą na YT przed odpaleniem właściwego filmiku włączyła mi się reklama... libertarian :D Jakiś Nigeryjczyk zachęcający do libertariańskich haseł. Aż mnie ciarki przeszły :)

Soon :) Wkrótce ludzie się obudzą z mentalności niewolnika. Na każdym kroku da się zauwazyć mechanizm master-slave, ale wkrótce go wykorzenimy :)

Odnośnik do komentarza

W 1/8 LM trafiliśmy na Barcelonę, a w lidze w tym sezonie kosmicznie gra Porto, rok temu tak samo było z Benfiką, więc w zimowym okienku zaszaleję i sprzedam kilku graczy, a do składu wbije czterech juniorów, jeden 4.5 gwiazdki potencjału, a pozostali po pięć, więc to taka inwestycja w przyszłość, a przy okazji hajs będzie się zgadzał ;).

Odnośnik do komentarza

Sprzedanie 25% karty Marcosa Rojo za piętnaście milionów euro to chyba dość dobry interes :-k. Do tego de Vrij do United za 20 oraz parę mniejszych sprzedaży i udało się zejść z płacami na mniej niż 200k tygodniowo, nawet Braga wydaje w sumie więcej :keke:.

 

Wkurza mnie tylko Human Tariq, który jest znakomity, ale ciągle ma jakieś zgrupowania reprezentacji i prawie nie ma go w klubie...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...