Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jakby była wojna to idziecie na barykady? Poważnie pytam.

Jakby byla wojna na terenie Polski to biore siebie, dziewczyne, rodzine, wszystkie oszczednosci i wypierdalam na Palau.

 

A nie możesz teraz?

 

z tego co wiem, to jest tam internet, wiec co za roznica skad bedzie trollował ?
Odnośnik do komentarza

 

Ja zapierdalam 11 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu - po to żeby kupić samochód, a w przyszłym roku otworzyć swój biznes - i nie drę ryja o urlop i 8-godzinny dzień pracy. I wypierdalać.

Tylko jeszcze nazbieraj na pociag do Estonii, bo w PL to se otworzysz biznes i Cie ZUS zje.

 

Estonia lepsza od UK?

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja zapierdalam 11 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu - po to żeby kupić samochód, a w przyszłym roku otworzyć swój biznes - i nie drę ryja o urlop i 8-godzinny dzień pracy. I wypierdalać.

Tylko jeszcze nazbieraj na pociag do Estonii, bo w PL to se otworzysz biznes i Cie ZUS zje.

 

Estonia lepsza od UK?

 

W UK niedługo będziesz miał taki rasizm i ksenofobię, że pała mięknie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja zapierdalam 11 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu - po to żeby kupić samochód, a w przyszłym roku otworzyć swój biznes - i nie drę ryja o urlop i 8-godzinny dzień pracy. I wypierdalać.

Tylko jeszcze nazbieraj na pociag do Estonii, bo w PL to se otworzysz biznes i Cie ZUS zje.

 

Estonia lepsza od UK?

 

W UK niedługo będziesz miał taki rasizm i ksenofobię, że pała mięknie.

 

Nie chcę tam mieszkać, chodzi tylko o działalność.

Odnośnik do komentarza

 

W razie wojny będę prowadził partyzantkę zza klawiatury. Będę pisał posty szkalujące okupanta.

To będzie nas dwóch. Władimirowi Putinowi zmięknie pała jak zobaczy jakie obrażające obrazki o nim będą latały w internecie.

 

SKOŃCZ MI KURWA WYSYŁAĆ PAPIEŻA NA MAILA CHUJU :D

Odnośnik do komentarza

Heh, to nieźle :) paręnaście temu widziałem jak przez wieś jechał kombajn z pijanym kombajnistą, i rozłożoną tą rurą do sypania zboża :) A nie dało by się jakiegoś licznika plusów zrobić? :) chciałem Hokejowi dać za ostatniego posta, a tu okazało się, że wczoraj wytraciłem wszystkie :)

Odnośnik do komentarza

Jakby była wojna to idziecie na barykady? Poważnie pytam.

 

http://www.youtube.com/watch?v=NJKWKnVHcCY

Holendrzy mają pecha do wielkich katastrof. Na Kanarach, co zginęło ponad 500 osób, to chyba był Boeing KLM :-k

nie chce mi sie sprawdzac, ale chyba masz racje. z tego co pamietam, to piloci cos tam nawet pochrzanili z angielskim i holenderskim, co przyczynilo sie do katastrofy.

Odnośnik do komentarza

 

W razie wojny będę prowadził partyzantkę zza klawiatury. Będę pisał posty szkalujące okupanta.

To będzie nas dwóch. Władimirowi Putinowi zmięknie pała jak zobaczy jakie obrażające obrazki o nim będą latały w internecie.

 

Ja będę je kopiował z kurahena, a sobie będę wmawiał że sam jestem taki błyskotliwy : |

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...