Skocz do zawartości

Proces Keitha Flinta


lad

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - może to zemsta ludzi z grupy? Dlaczego tego nie wziąłeś pod uwagę?

 

A dziekan to zwykła kurwa bita - jesteś takim pokornym legalistą, a akceptujesz zwykłą łapówę? Idź z tym na Policję i do telewizji. Skoro jesteś niewinny to czego się obawiasz?

Odnośnik do komentarza

Póki Flint nie powie jasno czy podrobił podpis czy nie, nie ma co gdybać.

Istnieje opcja,że Flint to komuś zlecił, co też jest prawdopodobne znając spryt Keitha.

 

Poza tym nikt o zdrowych zmysłach nie daje sie dymać na 8k będąc zupełnie czysty.

Wątpie by ktoś by go próbował wrobić bo niby po co.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest spore prawdopodobieństwo, że Keith jest niewinny:

a) przedstawił racjonalny powód dla którego zgodził się na układ (perspektywa braku możliwości podjęcia pracy na której mu zależy głównie)

b) niby nic, ale cały czas utrzymywał wersje, że tego podpisu nie podrobił, nie kojarzę postów "nawet jeśli..." itp.

c) tak jak pisze - nie ma żadnego interesu w tym by podrabiać ocenę (bo jak rozumiem o to chodzi, że ma w karcie co innego a co innego w usosie), to byłby przecież najgłupszy oszust świata

d) jest na ostatnim roku, za chwilę ma oficjalnie mieć zakończony jeden etap studiów i naprawdę nie znajduję motywu (przynajmniej na podstawie tego co wiem do tej pory), dla którego miałby robić taką akcję

 

Jedyna opcja, że jest winny jest taka, że faktycznie podrobił wpis i ocenę i zwyczajnie jebnął się przy wpisywaniu wartości oceny, przypadkowo. Ale to wydaje mi się znacznie bardziej niedorzeczne niż to, że

a) ktoś go zrobił w chuja z grupy

b) dziekan w ten sposób sobie dorabia

c) bardzo go tam nie lubią wszyscy

Odnośnik do komentarza

a) przecież jeżeli jest niewinny to mógłby pracować tam gdzie chce, nawet byłoby lepiej, bo nie ciągnął by się za nim żaden smrodek

b) a ja mogę utrzymywać wersję, że jestem Królem Nigru i wszystkich murzynów

c) może nie chciał czekać na powrót wykładowcy z wyprawy? przecież co krok podkreśla, że bardzo mu zależy na tym, żeby się obronić jak najszybciej

d) jw.

Odnośnik do komentarza

@laki - była taka sytuacja podczas studiów Keitha, że przez niego cała grupa musiała pisać egzamin zaliczający przedmiot mimo że mieli zapewnione trójki bez konieczności zdawania :D

W takiej sytuacji może faktycznie jest coś na rzeczy.

Nie wiem czy dobrze kojarze, ale Flint niby dawał komuś indeks, aby uzyskać jakiś wpis i tu aż sie prosi o odwet.

 

Zresztą obstawiam, że Flint po prostu zlecił podrobienie tego podpisu i teraz zgrywa wielce pokrzywdzonego.

 

Istnieje opcja, że to po prostu mega prowokacja ;)

Odnośnik do komentarza

Słuszne uwagi, ale co do a) nie wiadomo jak dlugo trwałoby wyjaśnianie takiej sprawy, ekspertyza grafologa, proces (bo chyba takie sprawy muszą się toczyć w sądzie).

może wtedy mógłby się domagać odszkodowania za stracone lata. w końcu jak rapował jeden z największych polskich twórców Ryszard "Peja" Andrzejewski:

Czas szybko ucieka i nasz się pewnie skończy

Więc próbuje opowiedzieć o tym co nas wszystkich łączy

Sekundy, minuty, godziny i dni

Bezpowrotnie spod kontroli spierdalają mi

Nie można nic zrobić by ten czas jakoś odzyskać

[...]

Czas przemija, czas przemija

Odchodzi w zapomnienie każda upragniona chwila

Odnośnik do komentarza

Tylko odszkodowanie itp. jest palcem po wodzie pisane. Zresztą podmiot liryczny we fragmencie utworu który kolega przytoczył mówi właśnie:

Sekundy, minuty, godziny i dni
Bezpowrotnie spod kontroli spierdalają mi
Nie można nic zrobić by ten czas jakoś odzyskać

 

I być może właśnie tego obawia się oskarżony. Wątpię, że obecnie kalkuluje ewentualne odszkodowania jako faktor mający decydujący wpływ na jego postępowanie, gdyż nie można nic zrobić by ten czas jakoś odzyskać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...