Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

bosze... co to za trend w zmienianiu szaty graficznej na chujową :doh!: najpierw transfermarkt.de, teraz weszło...

 

@Me_Who, obie gry przeszedłem już dawno ;) aż takich braków nie mam :P

F2 z restoration patch? ;)

 

Co ten patch dokładnie dodaje? Oba Fallouty to gry mojego dzieciństwa, a o tym nie słyszałem.

Vami, słyszałeś o klubie Atom Chęciny grającym na Krasnal Arena? Wymarzony dla libertarian :D

Odnośnik do komentarza

 

 

bosze... co to za trend w zmienianiu szaty graficznej na chujową :doh!: najpierw transfermarkt.de, teraz weszło...

 

@Me_Who, obie gry przeszedłem już dawno ;) aż takich braków nie mam :P

F2 z restoration patch? ;)

 

Co ten patch dokładnie dodaje? Oba Fallouty to gry mojego dzieciństwa, a o tym nie słyszałem.

 

 

Przede wszystkim to, co miało być w ostatecznej wersji F2, ale przez terminy zostało wycięte przez twórców ;). Chodzi tu głównie o lokacje (m.in. EPA, Abbey), nowe postacie w lokacjach oraz sporo nowych możliwości rozwiązania questów. Razem z patchem (do odhaczenia w trakcie instalacji) możesz dorzucić drobiazgi jak poprawiona grafika (ładnie animowane obiekty), poprawione statystyki broni/amunicji, implementacja grafik armorów (widać, że cała ekipa ma np. power armory na sobie ;), a... dodano też armor dla Marcusa i dogmeata), itp. Jeśli dawno nie grałeś, to spróbuj jak najbardziej. Nowe doświadczenie z tą grą. Patch w zasadzie jest ukończony i liczba bugów jest naprawdę niewielka. Ja to ogrywałem pod koniec zeszłego roku i cała rozgrywka poszła bezproblemowo (miałem tylko problemy z EPA, gdzie z niewiadomych przyczyn wszystko mi klatkowało).

Jeśli grę znasz bardzo dobrze (czyli F2 nie ma przed Tobą tajemnic ;)), to polecam wynaleźć do patcha jakiś dobry manual/solucję, żeby zobaczyć, jak można w inny sposób sporo questów poprowadzić, co może nie być aż tak oczywiste, i generalnie jak cieszyć się z dodanych nowości. Imho w tej chwili bez tego patcha nie warto w ogóle grać.

 

A, sama rozgrywka się też wydłuża. W przeszłości, gdy dochodziłem do Enklawy, to byłem w okolicach ~24 poziomu. Teraz, jak tam wlazłem, to miałem ~36. Możliwe, że ogromny wpływ na to miał poziom trudności (teraz grałem ze wszystkimi ustawieniami na hard, więc też inaczej xp zliczało), co nie zmienia faktu, że rozwiązanie siłowe w Enklawie było i tak kurewsko ciężkie do zrealizowania ;).

 

 

Dzień dobry :)

Odnośnik do komentarza

Można, nie trzeba. Fabularnie jest to luźna kontynuacja (gramy przodkiem tfu, oczywiście potomkiem bohatera z F1) i znajdzie się trochę nawiązań. Imho warto zagrać. F1 jest krótsze i ma kilka rzeczy, które mnie osobiście denerwują, ale przez wielu uznawana jest za lepszy tytuł niż F2. Dla pełnej spójności świata można zagrać, ale dużo się nie straci, biorąc F2 przed F1 ;) (zresztą w zamierzchłej przeszłości lat 90., jak zaczynałem z tą serią, to tak właśnie zagrałem ;))

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...