Skocz do zawartości

Breaking news: 445 teologów z Universitas Villanovensis orzekło, że Marynia nie ma duszy


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po co komuś BMW, jak można jeździć Dacia, przecież jedno i drugie ma silnik i 4 koła.

komfort jazdy większy i prędkość większa.

A 90% ludzi kupujących takie gadżety chce normalnego kompa do domu, gdzie najtańsza klawa i najtansza mysz z pięcioma przyciskami (nieśmiertelne srebrne A4techy) w zupełności starczy.

 

@ Hawk - 3 lata nie mogę nogi wyleczyć, to nagle przyjdzie cud. Podobno ma mnie boleć do końca żywota.

 

Chyba w życiu nie miałeś porządnej myszki w ręku.

Odnośnik do komentarza

No aż tak to bym w skrajność nie leciał. A4techa mam tego co kiedyś był strasznie propsowany z jednej, a hejtowany z drugiej, X750-F co kosztował 65zł, i szczerze mówiąc to ja jestem nim zachwycony, mam tę myszkę już, cholera nawet nie pamiętam, 7-8 lat? Jako młody zapalony amator Counter Strike 1.6 kupowałem, no nieważne, w każdym bądź razie do dzisiaj działa bez zarzutu, dwukrotnie musiałem izolacją kabel naprawiać tylko. Natomiast klawiaturę mam Logitecha Media Keyboard i mnie wkurwia już, na początku był spoko ale po jakimś czasie klawisze się wyrobiły i teraz jest dość głośny i pisze się średnio wygodnie, będę musiał ją w końcu wymienić ale póki co szkoda mi hajsu.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem ludzi kupujących specjalną klawę i mysz do grania. To tylko designerski sprzęt, którego dodatkowe funkcje są zazwyczaj niepraktyczne i niepotrzebne. o ile mysz jeszcze rozumiem, jak kots ma chęsc na dodatkowe przyciski po boku (użyteczne bardzo), to na chuj komuś klawa za 70 zł, jak można mieć tą samą funkcjonalność za 20 zł.

ja pro-gamerem nigdy nie byłem, więc się nie wypowiem, ale powiedz mi to samo o głośnikach (też odtwarzają muzykę przecież) to wyśmieję... wolę zapłacić 100-200 zł więcej i mieć zajebistą jakość niż słyszeć gówno (podejrzewam, że to samo mają osoby grające w zręcznościówki i mające droższe sprzęty)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...