Skocz do zawartości

Marynia po raz 443 dyskutuje o polityce przy herbacie i ciasteczkach


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

No i co mnie zaczyna wkurwiać powoli, że przygniatająca większość najlepszych młodych talenciaków to latynosi. :/ Jeszcze gdybym grał w Hiszpanii, czy Włoszech to okeeej. Ale w Spurs mnie to zaczyna kłuć po oczach. Już w tym momencie w pierwszej 11 mam 2 Kolumbijczyków, 3 Argentyńczyków, Meksykanina i Brazylijczyka. :roll: Anglika jednego, a w całym pierwszym zespole jednego wychowanka(Rose'a), którego trzymam też tak jak kwiatka do korzucha, bo za jakieś grosze mógłbym kupić jakiegoś argentyńca 3 razy lepszego od niego. :/ Już nie wymagam, żeby w Anglii się rodziły jakieś kozaki, bo to mało realistyczne by było, ale no Niemcy, Francuzi, Hiszpanie. :P

 

http://pics.tinypic.pl/i/00527/ptxbtjopu8f9.png

Odnośnik do komentarza

@Hawkeye: no to trenuj swoich szpilerow do tego. To wina Huddersfield ze Twoi kolesie jebia setki? Oni swoje wykorzystali. Rozumialbym rozgoryczenie jakbys mial 4 setki do 0 i mial 2-2 bo dwa razy jakies pierdy z 45 metrow wpadaja w okno kolesiowi z Long Shots 7. A tak - shore up your D, to nie bedzie setek - nie bedzie bramek

Odnośnik do komentarza

 

Ale nie kumam czego chcesz, Huddersfield mieli 2 sety, wkorzystali je i spoko. Dopuszczasz rywali do 100% sytuacji i sie dziwisz ze z tego wpada bramka?

To idąc tą logiką ja powinienem strzelić 4 bramki. Zwłaszcza, że mam lepiej wykańczających zawodników.

 

i tutaj kłania się stabilność formy… i inne atrybuty psychiczne, jak np. opanowanie

Odnośnik do komentarza

Nie no ja wiem, że gówno się wydarza, niemniej jest to po prostu bardzo irytujące. Bardziej niż różnica setek irytuje mnie to, że u przeciwnika znowu 100% strzałów celnych kończy się bramką podczas gdy moje gradobicie, z, często, wcale nie gorszych pozycji, kończy się obijaniem bramkarza. Co do tego trenowania obrony masz rację, do tej pory od 4 miesięcy regularnie ćwiczyłem ofensywne sf ale pożytek z tego był marny, oczekiwałem znacznie więcej, zaledwie jedną na pięć bramek zdobywam po sfg, teraz będę trenował grę obronną, jak to też niewiele mi da to najwyżej będę trenował grę w ataku i chuj, będę liczył, że strzelę więcej niż rywal :P. Niemniej jednak trenowanie gry obrony raczej setek nie usunie, mam to wpisane w ryzyko grania wysokim pressingiem, liczę jednak, że sporo je ograniczy/zamieni część z nich w okazje.

 

@Smetek opanowanie wśród wykańczających mam dobre, wykańczanie też, zwyczajnie ta gra jest chujowa i tyle :D. Graczy o których skałt mi mówi, że mają w słabych stronach stabilność formy nie ruszam.

Odnośnik do komentarza

No i co mnie zaczyna wkurwiać powoli, że przygniatająca większość najlepszych młodych talenciaków to latynosi. :/ Jeszcze gdybym grał w Hiszpanii, czy Włoszech to okeeej. Ale w Spurs mnie to zaczyna kłuć po oczach. Już w tym momencie w pierwszej 11 mam 2 Kolumbijczyków, 3 Argentyńczyków, Meksykanina i Brazylijczyka. :roll: Anglika jednego, a w całym pierwszym zespole jednego wychowanka(Rose'a), którego trzymam też tak jak kwiatka do korzucha, bo za jakieś grosze mógłbym kupić jakiegoś argentyńca 3 razy lepszego od niego. :/ Już nie wymagam, żeby w Anglii się rodziły jakieś kozaki, bo to mało realistyczne by było, ale no Niemcy, Francuzi, Hiszpanie. :P

 

http://pics.tinypic.pl/i/00527/ptxbtjopu8f9.png

zależy od kariery. są kraje z których zawsze będziesz miał regenów kozaków typu Brazylia, Argentyna, Francja czy Hiszpania, a czasem wylosuje Ci tak, że po 5 czy 10 sezonach potęgą będzie jakaś Dania albo Rosja czy Turcja.

Odnośnik do komentarza

Nie no ja wiem, że gówno się wydarza, niemniej jest to po prostu bardzo irytujące. Bardziej niż różnica setek irytuje mnie to, że u przeciwnika znowu 100% strzałów celnych kończy się bramką podczas gdy moje gradobicie, z, często, wcale nie gorszych pozycji, kończy się obijaniem bramkarza. Co do tego trenowania obrony masz rację, do tej pory od 4 miesięcy regularnie ćwiczyłem ofensywne sf ale pożytek z tego był marny, oczekiwałem znacznie więcej, zaledwie jedną na pięć bramek zdobywam po sfg, teraz będę trenował grę obronną, jak to też niewiele mi da to najwyżej będę trenował grę w ataku i chuj, będę liczył, że strzelę więcej niż rywal :P. Niemniej jednak trenowanie gry obrony raczej setek nie usunie, mam to wpisane w ryzyko grania wysokim pressingiem, liczę jednak, że sporo je ograniczy/zamieni część z nich w okazje.

 

@Smetek opanowanie wśród wykańczających mam dobre, wykańczanie też, zwyczajnie ta gra jest chujowa i tyle :D. Graczy o których skałt mi mówi, że mają w słabych stronach stabilność formy nie ruszam.

http://i.imgur.com/V9po5LJ.png

Odnośnik do komentarza

 

 

No wyrównany mecz ;)

 

Że ja pierdole, marzę, że ja wreszcie będę miał taki mecz gdzie 100% celnych strzałów to bramki, bo na razie w co drugim ma tak przeciwnik, ja natomiast takiego w wykonaniu mojego zespołu nie pamiętam.

 

Co prawda jeszcze się nie skończył, ale pozdro :D

 

http://i.imgur.com/KLZoHm6.jpg

Odnośnik do komentarza

To gratulacje, tylko uważaj, sukces rodzi wrogów!


 

 

 

No wyrównany mecz ;)

 

Że ja pierdole, marzę, że ja wreszcie będę miał taki mecz gdzie 100% celnych strzałów to bramki, bo na razie w co drugim ma tak przeciwnik, ja natomiast takiego w wykonaniu mojego zespołu nie pamiętam.

 

Co prawda jeszcze się nie skończył, ale pozdro :D

 

http://i.imgur.com/KLZoHm6.jpg

 

Paaanie daj Pan screena z 90:00w a nie 22 minuty :D.

Odnośnik do komentarza

To gratulacje, tylko uważaj, sukces rodzi wrogów!

 

 

 

No wyrównany mecz ;)

 

Że ja pierdole, marzę, że ja wreszcie będę miał taki mecz gdzie 100% celnych strzałów to bramki, bo na razie w co drugim ma tak przeciwnik, ja natomiast takiego w wykonaniu mojego zespołu nie pamiętam.

 

Co prawda jeszcze się nie skończył, ale pozdro :D

 

http://i.imgur.com/KLZoHm6.jpg

 

Paaanie daj Pan screena z 90:00w a nie 22 minuty :D.

No trochę zjebali bo z 12 strzałów wpadły tylko 4 gole.

 

Jedyna czego kompletnie nie rozumiem w FM to tego jak zapobiec golom ze stałych fragmentów. Za mało do tego narzędzi chyba.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...