Skocz do zawartości

Marynia po raz 443 dyskutuje o polityce przy herbacie i ciasteczkach


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Pulek:

 

Zajrzyj do kącika piwnego i moje foty na fejsie obadaj :) Generalnie to plus Troki - ja nie miałem czasu tam pojechać bo miałem 1 dzień.

 

hah, kozacko, wszystko sobie pospisuje i ogarnę:)

 

mam tam koleżankę, która ogarnęła mi nocleg, ma mi napisać co i jak, ale jej akurat podczas mojego wyjazdu nie będzie na miejscu :(

Odnośnik do komentarza

Apropos Elany Toruń

http://www.mmwloclawek.pl/artykul/sobotnie-spotkanie-iii-ligi-wloclavia-tkp-elana-torun-odwolane

 

 

Co ciekawe to kolejny mecz z udziałem Elany w którym są "kłopoty". Pogoń Mogilno mecz przełożyła do Torunia, a niedawno z organizacji meczu zrezygnowała Notecianka. Wiosną niepokonany zespół z Torunia na wyjeździe jeszcze nie zagrał.

 

Trzeba przyznać, że kibice są skuteczni :D

Odnośnik do komentarza

 

Natychmiastowe wykluczenie ze struktur takiego klubu.

Klub ma cierpiec za nieumiejetnosc organizacji pozostalych? Trzeba zalozyc jakas spoldzielnie i bojkotowac mecze z Lechem, moze ich wykurwia do B-klasy :)

 

Tam juz maja swoja Wiare Lecha ;)

A tak serio to nie :) Powinni grać normalnie, a w przypadku zadymy degradacja do C-klasy i wykluczenie.

Odnośnik do komentarza

 

Natychmiastowe wykluczenie ze struktur takiego klubu.

Klub ma cierpiec za nieumiejetnosc organizacji pozostalych? Trzeba zalozyc jakas spoldzielnie i bojkotowac mecze z Lechem, moze ich wykurwia do B-klasy :)

 

Wystarczyłoby wytłumaczyć kibicom swojego klubu, aby nie przyjeżdżali po to, aby rozj*bać stadion, tylko wspierać piłkarzy.

 

Vami: Degradacja do C-klasy klubu odpowiedzialnego za rozróbę nie odnowi dopiero co wyremontowanego stadionu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...