Skocz do zawartości

Marynia po raz 443 dyskutuje o polityce przy herbacie i ciasteczkach


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

jutro targam do chałupy mnóstwa żarcia, alkoholu, chrupków, napojów i muruje się w chałupie grając w FMa :D kolega Hawkeye narobił mi przeokrtunej ochoty na szpil. mam cały dzień jutro na wymyślenie kim chcę grać :-k

 

a tymczasem dobranoc!


ps. w listopadzie minie mi 10 lat na forumie :|

Odnośnik do komentarza

Hawkeye, te statystyki to jeszcze względnie spoko. Ja mam ostatnio seryjnie mecze, w których wygląda ta np. tak: ja - 40 strzałów oddanych, 26 w światło bramki, 1 strzelony gol; rywale - 3 oddane, 2 w światło bramki, 0 goli. Niby nie powinienem narzekać bo wygrywam, ale z drugiej strony wtf. Jak bym wkleił screen terminarza to 90%(no kidding) zwycięstw to 1:0 albo 2:0. Tworzę na nowej taktyce miliard sytuacji, a zawodnicy chorobliwie pudłują. Zaczyna mi to trochę brzydko pachnieć, jakby silnik chciał poskromić moją zajebistą killer taktykę ( ;) ) obniżając skuteczność zawodników. No nie wiem o co chodzi, w poprzednich sezonach stwarzali nie przesadzając 2 razy mniej okazji, a bramek było więcej. No ale dopóki wygrywam nie powinienem pewnie narzekać.

Pokaz te statystyki. Ile z tych strzalow jest z czystej pozycji i ile 100% sytuacji?
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem. Głowię się nad taksą, dopracowuję szczegóły, po czym przyjeżdża takie Birmingham, w każdym meczu gra dokładnie to samo, napieprza te dośrodkowania ze skrzydeł i ma nadzieję, że któreś trafi w wieżowca Zigicia. NIC nie może zapobiec, że ten mi strzeli. NIC. Kurs 1,04 na gol Zigicia, pewniak.

E tam, odciecie dosrodkowan to jedna z najprostszych spraw. Skoro tam gra taki kloc w ataku, wysunalbym linie obrony i ewentualnie ustawil scisle krycie + pressing.
Odnośnik do komentarza

 

Nie rozumiem. Głowię się nad taksą, dopracowuję szczegóły, po czym przyjeżdża takie Birmingham, w każdym meczu gra dokładnie to samo, napieprza te dośrodkowania ze skrzydeł i ma nadzieję, że któreś trafi w wieżowca Zigicia. NIC nie może zapobiec, że ten mi strzeli. NIC. Kurs 1,04 na gol Zigicia, pewniak.

E tam, odciecie dosrodkowan to jedna z najprostszych spraw. Skoro tam gra taki kloc w ataku, wysunalbym linie obrony i ewentualnie ustawil scisle krycie + pressing.

 

Z tego, co wymieniłeś to nie miałem tylko jakoś mocno wysuniętej linii obrony :P Spróbuję tego w następnej rundzie. Ale to pewnie dopiero po weekendzie.

Odnośnik do komentarza

 

Bo lało u mnie z rana.

ja wczoraj rano pojechalem rowerem na uczelnie po swiecilo piekne slonce, a gdy kilka godzin pozniej jechalem z uczelni do roboty, to przemoklem do suchej nitki - coz, uroki rowerow i majowej pogody :D

 

Ja jak pojechałem to było pięknie, wróciłem było pięknie aczkolwiek zimno.

dzisiaj wolne, wiec można pofm-ić a w międzyczasie musze poster wykonac.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...