Skocz do zawartości

Marynia po raz 443 dyskutuje o polityce przy herbacie i ciasteczkach


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Szczur, jak ty znasz ten szwedzki dobrze to do trójmiasta ciśnij, ostatnio dużo szukają ze skandynawskimi językami.

Problem jest taki, że znam słabo. Poziom A2 co najwyżej.

Juwenalia to najgorszy czas w roku, przechodzę sobie koło polibudy i koleś parę kroków ode mnie rzyga, tyle najebanych mord nie widziałem od czasów telebimowych stref Euro 2012 :roll:

Ja tam chyba idę dzisiaj na Kalibra 44 i Kamp.
Odnośnik do komentarza

Mam najsilniejszy fizycznie, ponadprzeciętnie wytrzymały i jeden z najbardziej pracowitych zespołów w lidze, chciałem to wykorzystać. Rotuje mocno składem, więc przemęczenia raczej obejdę jakoś, jak coś mam jeszcze w odwodzie zeszłoroczną taktykę gdzie bronię się na własnej połowie.

Odnośnik do komentarza

Hawkeye, te statystyki to jeszcze względnie spoko. Ja mam ostatnio seryjnie mecze, w których wygląda ta np. tak: ja - 40 strzałów oddanych, 26 w światło bramki, 1 strzelony gol; rywale - 3 oddane, 2 w światło bramki, 0 goli. Niby nie powinienem narzekać bo wygrywam, ale z drugiej strony wtf. Jak bym wkleił screen terminarza to 90%(no kidding) zwycięstw to 1:0 albo 2:0. Tworzę na nowej taktyce miliard sytuacji, a zawodnicy chorobliwie pudłują. Zaczyna mi to trochę brzydko pachnieć, jakby silnik chciał poskromić moją zajebistą killer taktykę ( ;) ) obniżając skuteczność zawodników. No nie wiem o co chodzi, w poprzednich sezonach stwarzali nie przesadzając 2 razy mniej okazji, a bramek było więcej. No ale dopóki wygrywam nie powinienem pewnie narzekać.

Odnośnik do komentarza

No właśnie plan mam taki, że na te drużyny z topu które sobie z pressingiem poradzą bez większych problemów mam taktykę numer 3, jeszcze nie testowaną także pewnie parę razy wpierdol złapię http://i.imgur.com/3t4tIFD.png opiera się na zmasowanej obronie o kontrach, żadna wielka filozofia w sumie. Nie jestem jeszcze pewny co do ról pomocników tylko.


@kaderr a już myślałem, że tylko mnie tak gra robi w chuja notorycznie :keke:

Odnośnik do komentarza

Jak bym wkleił screen terminarza to 90%(no kidding) zwycięstw to 1:0 albo 2:0. Tworzę na nowej taktyce miliard sytuacji, a zawodnicy chorobliwie pudłują. Zaczyna mi to trochę brzydko pachnieć, jakby silnik chciał poskromić moją zajebistą killer taktykę ( ;) ) obniżając skuteczność zawodników. No nie wiem o co chodzi, w poprzednich sezonach stwarzali nie przesadzając 2 razy mniej okazji, a bramek było więcej. No ale dopóki wygrywam nie powinienem pewnie narzekać.

Przyczyną może być wystawianie Ślusarskiego w ataku.

Odnośnik do komentarza

Na tę taktykę z OPŚem wpadłem na ostatnią chwilę i obudziłem się z przysłowiowym nocnikiem w ręku mając niemal tylko Shelveya na tę pozycję, to też za 3,4mln sobie Marvina Martina wyczaiłem http://i.imgur.com/h77W80F.png :). Jeszcze Henriksena http://i.imgur.com/MAOxt6n.png przysposobię do gry na OPŚu i na ten rok starczy chyba :-k.

Odnośnik do komentarza

Ale to powinien wyskoczyć komunikat o tym, czy chcę przesunąć budżet płacowy w takiej sytuacji.

w przypadku, gdy nie będzie funduszy na przesunięcie to ten komunikat się nie pojawi to 1

 

2, nie zawsze każdy zarząd umożliwia taką modyfikację

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...