Skocz do zawartości

Marynia z grupą #440 stulejarzy atakuje shoutbox


Ingenting

  

78 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem po długiej przerwie FM14 i jednak ta gra jest głupia. Ściągnąłem jakiegoś żuka znikąd i mu kadziłem na konferencji prasowej, a na końcu pytanie, na które mogłem odpowiedzieć "jesteśmy starymi przyjaciółmi/bardzo go szanuję/jest po prostu jednym z piłkarzy" i coś tam jeszcze negatywnego. Powiedziałem, że jest po prostu jednym z piłkarzy, a ten już foch i nieszczęście. No kurwa, stary, o twoim istnieniu dowiedziałem się 10 minut wcześniej :)

Odnośnik do komentarza

Idziemy se z kobito i z psem współlokatorów ulicą. I przejeżdża obok nas Straż Miejska i zatrzymują się i mnie do siebie zapraszają. Ja myślę, że se jajca robią, bo szliśmy jeszcze z tchórzofretką naszą i może chcą zobaczyć/pogłaskać/wypytać. I mówię: "O co chodzi", a oni, że co piesek przed chwilą zrobił. To ja im na to worki na kupy pokazuję, że ja zawsze sprzątam, a to na pewno nie jego. Ale już mówię, że nie będę się kłócił, że nie problem dla mnie sprzątnąć. I pojechali patałachy jedne.

Odnośnik do komentarza

Idziemy se z kobito i z psem współlokatorów ulicą. I przejeżdża obok nas Straż Miejska i zatrzymują się i mnie do siebie zapraszają. Ja myślę, że se jajca robią, bo szliśmy jeszcze z tchórzofretką naszą i może chcą zobaczyć/pogłaskać/wypytać. I mówię: "O co chodzi", a oni, że co piesek przed chwilą zrobił. To ja im na to worki na kupy pokazuję, że ja zawsze sprzątam, a to na pewno nie jego. Ale już mówię, że nie będę się kłócił, że nie problem dla mnie sprzątnąć. I pojechali patałachy jedne.

to sprzątnąłeś cudze gówno czy nie?

Odnośnik do komentarza

Pewnie na innym forum jest wpis

 

"Jedziemy se ze staszkiem na patrolu a tu idzie kolo z dupo z psem nie policjanteem hehe i kurwa takim szczurem czy chuj wie wenrzem z futrem w kazdym razie mowie staszkowi robimy beke z typa i do niego podbijam i muwie kolego pies sie zesrał bendzie mandat a on mi torebke z kupami wyjmuje to mysle jak frajer nie placi a sprzonta to go wkrence i muwie nie wieze ci kolego a frajer sie sploszyl i wyzbieral inne guwna chociarz nie miał torebki najleprzy patrol ewer a staszek az sie zesrał ze smiechu i musimy znaleśc kogos kto posprzonta ale tamtego typa juz nie znalezlismy"

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...