Skocz do zawartości

Marynia z grupą #440 stulejarzy atakuje shoutbox


Ingenting

  

78 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od poniedzialku ide na indywidualne 900 zl za 10 treningow no cusz szkoda troche ale chuj stac mje xD

 

Co prawda nie znam stawek, ale nawet jakbym miał forsy jak lodu, to bym nie zapłacił tyle za 10 treningów. Przecież to można za to ponad pół roku chodzić na siłkę.

Odnośnik do komentarza

A ja mieszkam na Pradze Płd i nawet tutaj staruszki mają jaja, żeby zadzwonić w dzień na Policję, bo niby "Zagłuszam ciszę okolicy", chuj że to weekend, godzina 16:00. To tylko jeden z tysiąca powodów, dla którego nie polecam tej dzielnicy :)

Odnośnik do komentarza

z jakiego paragrafu o 21 się wbili Dżonisu ?

 

największe pato w tej dziedzinie widziałem w Białymstoku :D impreza grubo po 22, podjeżdza niebieski VW transporter pod blok, ekipa na balkonie krzyczy, że "nieproszeni goście". Domofon - zero reakcji. impreza trwa dalej... chwilę później walenie do drzwi, gospodarz wyłącza muzyke, ucisza gości, 15min i Panowie Policjanci odjeżdzają spod bloku. Co się dzieje dalej ? impreza trwa dalej w najlepsze i tak jeszcze 3 razy przyjeżdzali ...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...