Skocz do zawartości

Marynia z grupą #440 stulejarzy atakuje shoutbox


Ingenting

  

78 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

>styczeń na siłowni w sobotę

pełno ludzi, 3/4 z nich źle wykonuje ćwiczenia i prawie zabija się sprzętem bo myślą, że wezmą 100kg na klate, atmosfera niepewności, niezręczności, wszyscy robią zestaw dyskotekowy bo hehe w styczniu zaczne to na lipiec będzie kaloryfer, jak nawiążą między sobą jakieś znajomości to gadają, że no ja to białko pije WOŁOWE bo najlepsze (xD), jak chcesz sie do kogoś dołączyć to mówi "nie no ja robie jeszcze 3 serie i ci dam"

>marzec na siłowni w sobotę

parę znajomych mordek, siemka siemka na wejściu, każdy bez spiny mówi 'spoko luz, zrób sobie na tej tutaj ławeczce ja zaczekam', rozmowy na temat profesjonalnego kłucia się w dupe, mało kto dopierdala dużo ciężaru kosztem techniki, nie ma strachu, że komuś zaraz pierdolnie kręgosłup bo wiosłowanie sztangą robi tak, jakby był z sali samobujcuw, między ćwiczeniami rozmowy o życiu, o nowo odkrytych ćwiczeniach które dobrze wchodzą, kulturalne do zobaczenia bądź na razie na wyjściu

 

szanuję wiosenną siłownię

Odnośnik do komentarza

>styczeń na siłowni w sobotę

pełno ludzi, 3/4 z nich źle wykonuje ćwiczenia i prawie zabija się sprzętem bo myślą, że wezmą 100kg na klate, atmosfera niepewności, niezręczności, wszyscy robią zestaw dyskotekowy bo hehe w styczniu zaczne to na lipiec będzie kaloryfer, jak nawiążą między sobą jakieś znajomości to gadają, że no ja to białko pije WOŁOWE bo najlepsze (xD), jak chcesz sie do kogoś dołączyć to mówi "nie no ja robie jeszcze 3 serie i ci dam"

>marzec na siłowni w sobotę

parę znajomych mordek, siemka siemka na wejściu, każdy bez spiny mówi 'spoko luz, zrób sobie na tej tutaj ławeczce ja zaczekam', rozmowy na temat profesjonalnego kłucia się w dupe, mało kto dopierdala dużo ciężaru kosztem techniki, nie ma strachu, że komuś zaraz pierdolnie kręgosłup bo wiosłowanie sztangą robi tak, jakby był z sali samobujcuw, między ćwiczeniami rozmowy o życiu, o nowo odkrytych ćwiczeniach które dobrze wchodzą, kulturalne do zobaczenia bądź na razie na wyjściu

 

szanuję wiosenną siłownię

ps pozdro dla prawdziwych

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja od poniedzialku ide na indywidualne 900 zl za 10 treningow no cusz szkoda troche ale chuj stac mje xD

900 to połowa PS4. Zastanów się.

 

PS4 kupie sobie na zajonczka.

 

Reżymowa tuba lemingów dobrze płaci swoim bolszewikom.

Zazdraszczam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...