Skocz do zawartości

Marynia z grupą #440 stulejarzy atakuje shoutbox


Ingenting

  

78 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, przeinstalowałem system i mam jakieś dziwne fazy. Minimalizuje chrome i nie chce się przywrócić LoL :D Gdzie mogę sprawdzić kierwa których sterowników mi brakuje? Bo np. touchpad mi nie scrolluje :angry:

 

 

dFTHP9Y.jpg

 

 

Takie cuś mi się odpierdala czasem przy przywracaniu :angry:

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję i życzę ci tego, żebyś nigdy nie był w jego sytuacji. Bo wtedy będziesz musiał przypomnieć sobie te bolesne słowa. Nie wiadomo, co ci los w życiu przyniesie.

 

 

Po pierwsze: why so serious? Po drugie: obym w takiej sytuacji jak najszybciej umarł. I nie, nie chodzi wcale o bezdomność.

 

Odnośnik do komentarza

Kurwa, przeinstalowałem system i mam jakieś dziwne fazy. Minimalizuje chrome i nie chce się przywrócić LoL :D Gdzie mogę sprawdzić kierwa których sterowników mi brakuje? Bo np. touchpad mi nie scrolluje :angry:

 

 

dFTHP9Y.jpg

 

 

Takie cuś mi się odpierdala czasem przy przywracaniu :angry:

 

Wyglada jak tapeta z Windowsa, ale moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza

Przecież to oczywiste, że w piątek centrum krwiodawstwa pełne będzie licealistów i studenciaków gotowych zemdleć na fotelu byle tylko dostać zwolnienie :|. Także sobie oddałem, ten tego. W poniedziałek na spokojnie pójdę albo dalej w tygodniu. Jakoś w środy tak wielu młodych i chętnych do pomocy nie ma - psipadek? :-k

Odnośnik do komentarza

Przecież to oczywiste, że w piątek centrum krwiodawstwa pełne będzie licealistów i studenciaków gotowych zemdleć na fotelu byle tylko dostać zwolnienie :|. Także sobie oddałem, ten tego. W poniedziałek na spokojnie pójdę albo dalej w tygodniu. Jakoś w środy tak wielu młodych i chętnych do pomocy nie ma - psipadek? :-k

trzeba przecież wcześniej do domu wrócić ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...