Skocz do zawartości

Marynia z grupą #440 stulejarzy atakuje shoutbox


Ingenting

  

78 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, czy teksty ludzi spoza forumka też kandydują do Cytatu roku czy coś? Bo nasz kapitan mógłby być groźny

 

Piszczek: "Na treningach ćwiczymy bez przeciwnika; tutaj dochodzi przeciwnik, no i tak to niestety potem wygląda".

Odnośnik do komentarza

Polski kierowca prowadził zarejestrowany w Austrii samochód na trasie z Katowic do Wiednia. Pod Bratysławą spowodował wypadek komunikacyjny, w którym obrażenia trwające powyżej siedmiu dni odniósł obywatel czeski.

Wskaż zdanie prawdziwe- Według regulacji zawartej w polskim k.k. z 1997r.:

a. Miejscem popełnienia przestępstwa jest Słowacja;

b. Miejscem popełnienia przestępstwa są także Czechy, bowiem ofiarą wypadku komunikacyjnego był obywatel czeski;

c. Do popełnionego przestępstwa może mieć zastosowanie ustawa karna polska, ponieważ wypadek został spowodowany przez polski pojazd lądowy;

d. żadna nieprawdziwa

pomoże ktoś? a i b?

Odnośnik do komentarza

Serio Ci się nie podoba? To jaki jest Twój ideał?

 

Jestem taki wolny, odwołałem dzisiejszą nockę<3 Umowa zlecenie to raj, nie ma żadnych etatów :))) Tylko hajs się nie będzie zgadzał, bo nie dostanę nic xDDD

Odnośnik do komentarza

Serio Ci się nie podoba? To jaki jest Twój ideał?

 

Jestem taki wolny, odwołałem dzisiejszą nockę<3 Umowa zlecenie to raj, nie ma żadnych etatów :))) Tylko hajs się nie będzie zgadzał, bo nie dostanę nic xDDD

zazdroszcze

u nas koleszka z 39*C goraczki chcial odwolac zmiane, to szef mu powiedzial: "mateusz, taka specyfika pracy"

nie ma zmiluj na CPNach, arbeiten i tyle

Odnośnik do komentarza

U mnie na szczęście jak jest się chorym to trza siedzieć poza pracą. Nie tylko z miłosierdzia, ale głównie po to, żeby nikogo nie zarazić :)

 

Teraz mogę nakurwiać w South Park, który jest osą ;) Choć w końcu zaczął mi się podobać Rome 2 i grałbym do nieprzytomoności, ale coś się popierdoliło po zmodowaniu i gra się zawiesza bez ostrzeżenia w losowych momentach :| A bez modów jest grą nieudaną imo.

Odnośnik do komentarza

U mnie na szczęście jak jest się chorym to trza siedzieć poza pracą. Nie tylko z miłosierdzia, ale głównie po to, żeby nikogo nie zarazić :)

 

Teraz mogę nakurwiać w South Park, który jest osą ;) Choć w końcu zaczął mi się podobać Rome 2 i grałbym do nieprzytomoności, ale coś się popierdoliło po zmodowaniu i gra się zawiesza bez ostrzeżenia w losowych momentach :| A bez modów jest grą nieudaną imo.

 

To weź mnie zatrudnij, jako chory cały czas będę siedział w domu, a hajs będzie spływał i fifty fifty się podzielimy :))))

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...