Skocz do zawartości

Marynia z grupą #440 stulejarzy atakuje shoutbox


Ingenting

  

78 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel - mieszka sam, czasami wpada dziewczyna czy kumple, ale generalnie pełna kultura, wręcz wyjątkowa - miał przysłowiowy przypał, bo do jego rodziców(właścicieli mieszkania) przyszedł list, że regularnie, w zasadzie codziennie, zakłóca ciszę nocną i narusza sąsiedzkie stosunki itd. itd. Koles w szoku, bo żyje jak ministrant niemalże. Okazało się, że chodzi o to, że on żyje trybem "studenckim" - kładzie się spać o 3, a wcześniej zwyczajnie chodzi po mieszkaniu, bierze prysznic, spuszcza wodę itd. A sąsiadów to wkurwia i sobie nie życzą. :D Nowe lansiarskie osiedle.

Odnośnik do komentarza

No współlokatorzy to co innego, obv. Ale sąsiedzi? No kaman, jak im coś takiego przeszkadza to trzeba było sobie wybudować dom i tyle. Mieszkanie w bloku ma swoje uroki. Dopierdalanie się, że sąsiad z góry spaceruje sobie po swoim mieszkaniu o 2 czy 3 w nocy, albo rozklada łóżko to już przesada.

 

Chociaż w sumie, w którymś kantonie w Szwajcarii prawo zabrania spuszczania wody w kiblu po 24 :D

Odnośnik do komentarza

Smętek, na jakiej ośce to było?

oczywiście, że nie na dzięsięcinach ;) tam od razu jest wjazd z bramą drzwiami, Nowe miasto, dystrykt, wiejska-zachodnia a co !

 

Przypominam sobie jak kiedyś moi współlokatorzy smażyli cebulę o 3 w nocy, a później postanowili pozmywać naczynia, zrobić pranie. Tak, to jest wkurwiające.

pranie to jest przypał, u mnie sąsiadka z góry preferuje radio maryja od 6... przynajmniej jak zapomne budzika ustawic to i tak sie budze :D

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś wbijałem gwoździe w deski (robiłem stelaż pod łóżko), był to roboczy dzień i godzina 14 i babka przyszła z dołu z pretensjami co się u mnie wyprawia, że tak głośno :D

jakiś czas temu w mieszkaniu wynajmowanym na dni( w okolicy placu zawiszy) widzialem na dole ogloszenie, ze remonty wtygodniu od 7 do 19, a w soboty od 8 do 13 :D i ni chuj w innych godzinach :D

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś wbijałem gwoździe w deski (robiłem stelaż pod łóżko), był to roboczy dzień i godzina 14 i babka przyszła z dołu z pretensjami co się u mnie wyprawia, że tak głośno :D

Mogłeś jej zajebać i zamykając jej drzwi przed nosem dać jej do myślenia pytaniem "dlaczego na 846 rozdanych nagród Nobla do 2013 roku tylko 44 otrzymały kobiety?". Niech czuje się gorsza.

Odnośnik do komentarza

 

I tak najchujowsze jest, jak masz ściankę z płyty gipsowej a na górze się rozmnażają.

Co ma ścianka do tego, co dzieje się przez sufit? :|

 

Mnie pytasz? Zwyczajnie cała ścianka mi lata i skrzypi.

Odnośnik do komentarza

 

Ja kiedyś wbijałem gwoździe w deski (robiłem stelaż pod łóżko), był to roboczy dzień i godzina 14 i babka przyszła z dołu z pretensjami co się u mnie wyprawia, że tak głośno :D

jakiś czas temu w mieszkaniu wynajmowanym na dni( w okolicy placu zawiszy) widzialem na dole ogloszenie, ze remonty wtygodniu od 7 do 19, a w soboty od 8 do 13 :D i ni chuj w innych godzinach :D

 

 

No, ale to normalne godziny :P Chociaż sobota dziwna :P

 

 

Ja kiedyś wbijałem gwoździe w deski (robiłem stelaż pod łóżko), był to roboczy dzień i godzina 14 i babka przyszła z dołu z pretensjami co się u mnie wyprawia, że tak głośno :D

Mogłeś jej zajebać i zamykając jej drzwi przed nosem dać jej do myślenia pytaniem "dlaczego na 846 rozdanych nagród Nobla do 2013 roku tylko 44 otrzymały kobiety?". Niech czuje się gorsza.

 

 

Właśnie byłem zszokowany, jak się mnie tak pyta z zaskoczenia to zawsze mówię prawdę :D I jej odpowiedziałem, że łóżko robię :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...