Skocz do zawartości

Marynia z grupą #440 stulejarzy atakuje shoutbox


Ingenting

  

78 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ciężko będzie znaleźć w Łodzi legioniste :keke:.

jeden na polesiu na 100%

 

 

 

Jak on się uchował jebany, pewnie swoje legionistyczne praktyki odbywa w piwnicy zamkniętej na trzy spusty (hehe) żeby się nikt nie zorientował :-k.

 

w Łodzi w domu nie mam piwnicy ;) !

 

uważaj na słownictwo ;]

 

Bo raport i ban :nie_powiem: ?

Odnośnik do komentarza

Dortmund zawsze Polski !!!! :polska:https://www.copy.com/s/u6eqNEg3xL3OHNep/dortmund%20zawsze%20polski.png


 

 

 

 

Ciężko będzie znaleźć w Łodzi legioniste :keke:.

jeden na polesiu na 100%

 

 

 

Jak on się uchował jebany, pewnie swoje legionistyczne praktyki odbywa w piwnicy zamkniętej na trzy spusty (hehe) żeby się nikt nie zorientował :-k.

 

w Łodzi w domu nie mam piwnicy ;) !

 

uważaj na słownictwo ;]

 

Bo raport i ban :nie_powiem: ?

 

nie bawię się w detal

Odnośnik do komentarza

Najpierw będziesz musiał PItto wygonić :3.

 

 

Powiem mu, że ktoś Legii kibicuje na zewnątrz i dam maczetę w dłoń.

Ja Ci mogę podać w dłoń coś ciepłego jak chcesz xDDDD

 

Hawk do kurwy nędzy, co Ty mi za papieże wysyłasz na maila? :D

Odnośnik do komentarza

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

Odnośnik do komentarza

 

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
.

 

za dlugie, nie czytam

btw, michu :respekt::lol:

Odnośnik do komentarza

na forum som łorny za antysemityzm?

Odnoszę wrażenie, że zrobiłeś strasznie antysemicki wyraz twarzy jak pisałeś tego posta.

Jest taka historia, może prawdziwa, może nie, że dawny pan prezydent miasta Łodzi pan Jerzy Kropiwnicki wyszedł na balkon przed Urzędem Miasta i zapalił sobie papierosa. Pech chciał, że tamtędy przechodziło dwóch Żydów chasydzkich. Następnego dnia do sądu wpłynął wniosek dotyczący zbrodni antysemityzmu dokonanej przez Prezydenta Miasta Łodzi, który to paląc papierosa na widok Żydów chasydzkich zrobił "antysemicki wyraz twarzy, taki sam jaki mógłby równie dobrze zapoczątkować kolejny holocaust podczas którego Hitler wymordował 6 miliardów Żydów". Krótko po tym incydencie Pan Prezydent ustąpił ze swojego stanowiska, może zbieg okoliczności, może nie.

Odnośnik do komentarza

Pewnie na innym forum jest wpis

 

"Jedziemy se ze staszkiem na patrolu a tu idzie kolo z dupo z psem nie policjanteem hehe i kurwa takim szczurem czy chuj wie wenrzem z futrem w kazdym razie mowie staszkowi robimy beke z typa i do niego podbijam i muwie kolego pies sie zesrał bendzie mandat a on mi torebke z kupami wyjmuje to mysle jak frajer nie placi a sprzonta to go wkrence i muwie nie wieze ci kolego a frajer sie sploszyl i wyzbieral inne guwna chociarz nie miał torebki najleprzy patrol ewer a staszek az sie zesrał ze smiechu i musimy znaleśc kogos kto posprzonta ale tamtego typa juz nie znalezlismy"

dajcie to do quotesow, ja pierdole, czytam piaty raz :lol:

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj zdradziłem endomondo ze sportstrackerem i chyba ten romans będzie trwał. Przede wszystkim wydaje mi się, że ST jest zdecydowanie lżejszy i szybciej działa na moim pseudotelefonie :D

 

(wczoraj rowerek, pogoda była po prostu nie do odrzucenia)

 

Bry :kawa:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...