Skocz do zawartości

Marynia z grupą #440 stulejarzy atakuje shoutbox


Ingenting

  

78 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem sobie trochę o wojnie na górze i rzeczywiście Solidarność może i wywalczyła wolność, ale o równości i braterstwie to już zapomniano...

A coś konkretnego czytałeś? Ja w sumie szukam jakichś ciekawych rzeczy, bo moje poglądy o okrągłym stole zmieniły się o 90 stopni. ;)

 

Poczytałem sobie trochę o wojnie na górze i rzeczywiście Solidarność może i wywalczyła wolność, ale o równości i braterstwie to już zapomniano...

Apropos tego, bardzo polecam http://lubimyczytac.pl/ksiazka/199560/zajezdzimy-kobyle-historii-wspomnienia-poobijanego-jezdzca .

 

Świetna lektura, nie tylko w tej części solidarnościowego i posolidarnościowego życia autora.

 

Muszę sobie zapisać, ale mam nadzieję, że to bardziej historyczna/polityczna książka niż pamiętnik? :P
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie. Biograficzno-pamiętnikarskie elementy stanowią głównie pretekst do ogólnych politycznych, historycznych a nawet filozoficznych rozważań. Natomiast same biograficzne elementy to często jakieś smaczki i ciekawe anegdoty - jak np. jedna z Michnikiem i Kwaśniewskim w rolach głównych ;)

Odnośnik do komentarza

W świetle ostatnich wydarzeń to ja polecam Jurij Felsztinski & Aleksandr Litwinienko >>Wysadzić Rosję<<. Doskonały opis rosyjskich prowokacji mających na celu wywołanie wojny w Czeczeni i doprowadzenie Putina do prezydentury w latach 90-tych.

Odnośnik do komentarza

 

Poczytałem sobie trochę o wojnie na górze i rzeczywiście Solidarność może i wywalczyła wolność, ale o równości i braterstwie to już zapomniano...

A coś konkretnego czytałeś? Ja w sumie szukam jakichś ciekawych rzeczy, bo moje poglądy o okrągłym stole zmieniły się o 90 stopni. ;)

Wywiad z profesorem Marcinem Królem, plus mały lurk w internecie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Poczytałem sobie trochę o wojnie na górze i rzeczywiście Solidarność może i wywalczyła wolność, ale o równości i braterstwie to już zapomniano...

A coś konkretnego czytałeś? Ja w sumie szukam jakichś ciekawych rzeczy, bo moje poglądy o okrągłym stole zmieniły się o 90 stopni. ;)

 

Wywiad z profesorem Marcinem Królem, plus mały lurk w internecie.

 

Który? Bo jeżeli ten: http://wyborcza.pl/magazyn/1,136528,15414610,Bylismy_glupi.html to przestałem czytać na "przyjaźniłem się z Michnikiem". ;)
Odnośnik do komentarza

Feanor, od września gra ma 10 paczów i to potężnych, które poprawiły też makabryczną optymalizację. Moim zdaniem pójdzie, ale warto poszperać po necie i znaleźć opinie ludzi, którzy mają zbliżonego kompa. Są tez mody wyłączające zbędne wodotryski.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...