Skocz do zawartości

Chaos przez pracowitość = zrobione


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon 14/15 zaczynamy wyjazdowym spotkaniem z Institute. Liga zaczyna się z kopyta, a my chcemy ruszyć z przytupem.

Ustawienie Lurgan Celtic przeszło ostatnio metamorfozę. Z typowego 4-4-2 przeszliśmy na 4-2-2-2 z wysuniętymi skrzydłami i jednym typowym defensywnym pomocnikiem.

Początek meczu należy do nas za sprawą Aaron`a Haire w 9. minucie. Kolejny gol należy już do gospodarzy.

Na całe szczęście moje działo w postaci Raymonda Fitzpatrick`a daje nam prowadzenie 2-1. Niestety, zespół Institute nie daje za wygraną i wyrównuje.

Przeszło 25 minut po wznowieniu gry Haire daje znać o sobie drugi raz w meczu.

Dziś nasz przeciwnik może dużo zawdzięczać swojemu bramkarzowi, że nie puścił więcej goli.

My zagraliśmy poprawnie. 3 punkty jadą do Lurgan.

 

Dnia 18 sierpnia gościliśmy zespół Tobermore United. W pierwszej kolejce ligi przyjezdni wygrali 5-3. Dziś to ja liczyłem na wygraną.

W 24. minucie mój początkowy plan popsuł Kevin Lynch, który wyprowadził gości na prowadzenie. Mam duże wątpliwości czy bramka słusznie uznana. Moim zdaniem i moich piłkarzy Lynch był na spalonym.

Dopiero w drugie połowie, minutę po wznowieniu udaje się nam wyrównać. Strzelał skrzydłowy Downey, ale piłkę wpakował do własnej siatki Black.

Przy wykorzystanym karnym przez Tobermore mój golkiper nawet nie drgnął.

My odpowiedzieliśmy strzałem Montgomer`ego. Nie całe 60 sekund później mój nowy nabytek asystuje przy bramce skrzydłowego McGowan`a.

Z zegarkiem w ręku mija 5 minut, gdy McGowan po rzucie rożnym ponownie pakuje piłkę do bramki rywali. Mamy już 4-2.

Na sam koniec popełniamy jeden fatalny błąd w obronie i gol.

 

Do ostatniej rywalizacji sierpniu przystępujemy jako faworyci. Queens University nie powinno nam sprawić dziś większych kłopotów w pierwszej rundzie Co-operative Cup.

Skrzydłowy McGibbon daje nam prowadzenie pewnym strzałem z pola karnego. Keith O`Brien w 19. minucie mija zwodem mojego bramkarza i praktycznie wbiega z piłką do bramki.

Na 2-1 wyprowadza Celtów Michael Downey.

W 78. minucie pada wyrównanie. Hagan mocno uderza.

Na całe szczęście nasza ofensywa działa. Potwierdza to rzut rożny i gol Aarona Haire. W ostatniej akcji meczu ponownie wpisuje się na listę strzelców Downey.

Całe 104 osoby na trybunach oglądało niezły mecz.

 

Sierpień 2015:

 

L1/ 26 Institue 2-3 Lurgan Celtic (Haire x2, Fitzpatrick)

L2/ 26 Lurgan Celtic 4-3 Tobermore Utd (McGowan x2, Montgomery)

Co-op Cup 1.Rnd. Lurgan Cetic 4-2 Queens University (Downey x2, McGibbon, Haire)

Odnośnik do komentarza

Wrzesień rozpoczynamy w roli gości. Jako wicelider wyjeżdżamy do Banbridge na spotkanie z The Town. Ten beniaminek zajmuje 3. pozycję w tabeli.

3. gola w sezonie na początku strzela Michael Downey wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Podwyższa Montgomery. W 35. minucie Corey Owens strzela na 3-0. Mieliśmy rzut wolny po zagraniu ręką poza polem karnym bramkarza gospodarzy. Downey krótkie podanie i młodziak Owens uderza mega mocno.

Przeciwnik daje radę trafić wyrównującego gola za sprawą Hemsley`a.

Dalej kontynuuje dobrą grę Downey, zbiegając z prawego skrzydła i pakując futbolówkę do siatki.

Zdaje się, że jeszcze nie potrafię machać rękami odpowiednio dobrze po Irlandzku i krzyczeć cosaint, bo moi obrońcy oddają drugą bramkę w prezencie.

Wynik końcowy 2-5 dla Celtów. To wynosi nas chwilowo na pierwsze miejsce w tabeli.

 

W Lidze Mistrzów mistrz kraju Portadown nie dał rady Celticowi i odpadł (1-1 oraz 0-3) w drugiej fazie kwalifikacyjnej. Linfield, natomiast nie sprostało Rosenborgowi w drugiej fazie do LE. We wcześniejszej rundzie Crusaders nie dało rady kazachskiemu Aktobe.

Raczej jeszcze długo nie obejrzymy drużyny z Irlandii Północnej w grupie europejskich pucharów.

Dzięki trzem zwycięstwom z rzędu zajmujemy cały czas pierwsze miejsce. Dziś będziemy się pojedynkować z Ballymeną United (12. miejsce).

Od samego ciśniemy gości. W piętnastej sekundzie Montgomery pakuje piłkę do siatki, ale niestety sędzia odgwizdał spalonego. Co się odwlecze to... 9 minuta i teraz już nie ma spalonego, gola strzelił Downey.

Następny wpisuje się John Montgomery. Po stracie gola rozpoczynamy ze środka, idzie podanie do Michaela Downey, ten posyła prostopadłe podanie, Montgomery wychodzi na wolne pole i gol!

Tuż przed przerwą nowy snajper zalicza asystę. Wykańcza Fitzpatrick. Po przerwie objawia się "nowy magik" ekipy- Michael Downey. Główką posyła futbolówkę do celu.

132 widzów wychodzi ze stadionu zadowolonych z widowiska, na tablicy widniało 5-1!

 

19 września musimy się zmierzyć w pucharze Co-operative z rywalem zza miedzy. Glenavon będzie szukać rewanżu za ostatnią porażkę z Celtami z Lurgan.

Gospodarze dzisiejszego meczu pierwsi strzelają. My nie odpuszczamy, ciśniemy i to przynosi efekt w postaci gola obrońcy lewego Rossa McGeown.

W 74. minucie Robbie McDaid wyprowadza na 2-1. Pięć minut przed końcem spotkania z rzutu wolnego pokonuje mojego golkipera Thompson.

I tak się kończy pojedynek derbowy. Oddaliśmy aż 21 strzałów, w tym 11 celnych. Wpadł jeden.

 

Przed spotkaniem z Knockbredą smutna wiadomość do mnie dociera. 17-letni boczny lewy obrońca Ross McGeown uzgodnił warunki kontraktu z Limavady United.

Wayne Lorrimer daje gol gościom w 14. minucie plasowanym strzałem. Na odpowiedź długo nie czekamy, John Montgomery wyrównuje.

4. trafienie w sezonie odhacza Aaron Haire. Przed przerwą popisowa akcja i gol Montgomer`ego.

W 59. minucie Aaron Haire uderza mocno z linii pola karnego i bramka. Po faulu dostajemy rzut wolny. Tuż nad murem futbolówkę posyła Haire. Wynik 5-1!

Niestety, mój środkowy obrońca się zakręcił trochę, co wykorzystał Selfridge.

Kontrola i spokój w naszym wykonaniu do ostatniego gwizdka daje Lurgan 3 punkty.

 

Wrzesień 2015:

 

L3/ 26 Banbridge 2-5 Lurgan Celtic (Montgomery, Owens, McAnallen, Downey x2)

L4/ 26 Lurgan Celtic 5-1 Ballymena Utd (Montgomery x2, Fitzpatrick, Downey x2)

Co-op Cup 2.Rnd. Glenavon 3-1 Lurgan Celtic (McGeown)

L5/ 26 Lurgan Celtic 5-2 Knockbreda (Haire x3, Montgomery x2)

Odnośnik do komentarza

U mnie narzekasz na mało zdobywanych bramek, to ja z kolei u Ciebie powiem, że coś dużo tych goli tracisz :D

Wiem :D

Wina na bank leży w graczach i ich statystykach. Sama mizeria ;) Na razie nic na to nie da się poradzić.

Odnośnik do komentarza

Po 14 dniowej przerwie od szarości jesieni wracamy na ligowe boiska. Październik będzie trochę luźniejszy- tylko trzy mecze (dwa na wyjeździe, jeden w domu na Kncokramer Park).

Miły akcent to nagroda dla mnie dla Menedżera Miesiąca za wrzesień wg Belfast Telegraph. Wygraliśmy wszystkie trzy ligowe mecze, strzeliliśmy aż 15 bramek, straciliśmy 5.

Wyjazd do Bangor miał być miłym rozpoczęciem jesieni.

Miała być. Początek należał do gospodarzy, którzy od drugiej minuty prowadzili po golu Morrow`a.

60 sekund później szansy nie wykorzystał Fitzpatrick- trafił w słupek. W 22. minucie takiego błędu nie popełnia Montgomery. Wyrównanie po silnym strzale.

Wobec jakiegoś zacięcia się Fitzpatrick`a nie potrafimy przechylić szali na naszą korzyść. To się udaje niestety Garemu Chisholm na trzy minuty przed końcem.

I tak się kończy to "widowisko".

 

W połowie miesiąca gościmy na Kncokramer Park naszego byłego lewego obrońcę Conora Coleman`a i jego zespół P.S.N.I., które to zajmuje obecnie siódmą lokatę.

W trzeciej minucie (już) wyprowadzamy zabójczą kontrę zakończoną celnym strzałem skrzydłowego Geralda Sinclair`a. Piłka w siatce.

Chwilę później pada wyrównanie. To nie koniec kłopotów. Pomocnik McAnallen trafia na 2-1 dla gości.

Mój bramkarz musi wyjmować po raz trzeci futbolówkę z siatki po strzale McDermott`a. Fatalna gra w obronie, słabo z przodu. To drugie zamazuje troszkę bramka Terryego Doyle`a.

W 70. minucie szczęście uśmiecha się do nas- skrzydłowy Todd po rzucie rożnym wyrównuje na 3-3.

Pięć minut później defensywny pomocnik Paul McAnallen pięknym uderzeniem z wolnego pokonuje bramkarza gości. Po szybkim i bezlitosnym kontrataku piłka w siatce za sprawą Todd`a.

Beznadziejna gra w obronie daje końcowy wynik 5-3 dla Lurgan.

 

Tuż przed potyczką z trzecim zespołem ligi- Limavady United tracę kolejnego gracza. 18-letni skrzydłowy Jonathan McGowan podpisuje kontrakt z Ardss Rangers, które to występuje

w Premiership.

Nie mija minuta od pierwszego gwizdka, jak już przegrywamy. Gol po strzale głową Johnston`a. Wyrównuje Montgomery. Zalicza tym samym 8 gol w sezonie.

Na 2-1 dla nas podwyższa pomocnik Ryan. Za chwilę znowu remis.

W 71. minucie wreszcie obudził się Raymond Fitzpatrick, który wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Dosłownie 120 sekund później Michael Downey ośmiesza najpierw obrońcę gospodarzy, a następnie bramkarza strzelając mu między nogami.

Wykazuje się też przy karnym, bardzo pewnie wykonany. Mamy 5-2 na tablicy wyników. Drugie swoje trafienie dziś dorzuca Fitzpatrick. Na siedem minut do końca meczu stary wyjadacz Raymond F. ma na swoim koncie hattricka!

Rzeźnia skończona! Lurgan wygrywa 7-2.

 

W październiku miały być 3 mecze, ale będą cztery. Nastąpiło losowanie pierwszej rundy WKD Intermediate Cup, gdzie dołożono nas do zespołu Barrowfield. To spotkanie gramy na wyjeździe.

Tym razem dam pobiegać i powalczyć rezerwowym. Kibice oczekiwali od nas pogromu takiego jak ostatnio. Czy nam to wyjdzie? Postaramy się. Słyszałem, że jakaś mała grupka naszych sympatyków ma się udać do Castlederga nas oglądać i wspierać.

W 10. minucie aż musiałem wstać i przetrzeć oczy ze zdumienia. Zespół gospodarzy po rzucie rożnym zdołał pokonać mojego McAllister`a.

Odpowiedział golem Corey Owens, strzałem tuż przy słupku. Z lewej ładnie wrzucił McGibbon.

Coś sobie nie dawaliśmy rady z tymi amatorami. Oto do przerwy prowadzili 2-1. W przerwie musiał powiedzieć "parę ciepłych słów" moim kopaczom. Pierwszy do serca moje słowa wziął sobie Owens. Strzał głową i bramkarz pokonany. Drugi był Terry Doyle i jeszcze raz Doyle. Na zegarze 74. minuta i wynik 4-2 dla nas. Ale nie na długo. Ian McEvoy "składa" mojego obrońcę i strzela.

Mała dezorientacja pod bramką Barrowfield, ale obronną ręką wychodzi Jason Rogers, zdobywając piątego gola dla nas.

Nie potrzebne nerwy dziś zaserwowali mi moi podopieczni. Te 5-3 może być. Idziemy do kolejnej rundy, gdzie dostaniemy starego znajomego z poprzedniej ligi- team Wakehurst.

 

Październik 2015:

 

L6/ 26 Bangor 2-1 Lurgan Celtic (Montgomery)

L7/ 26 Lurgan Celtic 5-3 P.S.N.I. (Todd x2, Doyle, Sinclair, McAnallen)

L8/ 26 Limavady Utd 2-7 Lurgan Celtic (Fitzpatrick x3, Ryan, Montgomery, Downey x2)

WKD Cup 1.Rnd. Barrowfield 3-5 Lurgan Celtic (Doyle x2, Rogers, Owens x2)

Odnośnik do komentarza

Diabeł tkwi w jakości defensorów, środkowych zwłaszcza. Mi zwykle potrzeba kogoś, kto złapie resztę za przysłowiowy pysk i będzie trzymał w ryzach. U Ciebie jeszcze najwyraźniej tego nie ma, ale kwestia trafienia w raportach scoutów na odpowiedniego gracza :>

Odnośnik do komentarza

Po ostatnich udanych występach w lidze miałem ochotę na więcej. Widziałem po moich graczach, że mają podobne odczucia i oczekiwania wobec siebie. Taktyka zmieniona raczej dobrze leżała im. Nikt w każdym razie się nie skarżył. Obrona kulała straszliwie, ale tu dużych zmian nie miałem jak robić. Nadrabialiśmy to ofensywą. Jak dla mnie, to może iść tak dalej. W tabeli ligowej okupujemy pierwsze miejsce z przewagą 7 punktów nad drugą Dundelą. Jeśli zakończymy na tej pozycji rundę jesienną, to będzie sensacja. I dla nas i dla "ekspertów" od prognozowania.

7 listopada gościmy w Coagh w pojedynku z tamtejszym United, które zajmuje 12. miejsce w lidze.

Pierwsze trafienie dla nas dziś zalicza środkowy obrońca Geoff Roddy po rzucie rożnym. W 33. minucie James Moore trafia do naszej siatki, ale na szczęście sędzia dopatrzył się spalonego.

Kolejny gol i kolejny dla Lurgan staje się faktem w 74. minucie po kontrze i mocnym strzale Montgomery`ego.

Koniec i 2-0 dla Celtów. Szczególnie gratulowałem moim środkowym obrońcom świetnego występu. Zaskoczyli mnie.

 

Po dwóch tygodniach od ostatniego meczu ponownie wyjeżdżamy. Tym razem walczymy w WKD Intermediate Cup z Wakehurst. Oczywiście udajemy się tam jako faworyci.

Staramy się kontrolować grę od początku, w 5. minucie po dośrodkowaniu piłka spada pod nogi młodego Terryego Dolye, ten nie najmniejszych problemów ze skierowaniem jej do siatki.

Dwanaście minut później Sinclair robi długie podanie, w zasadzie centrę. Futbolówka spada na nogę obrońcy Wakehurst i mamy samobója! Tuż przed przerwą gospodarze strzelają kontaktowego gola.

W 59. minucie pokazuje się ponownie Doyle i mamy 3-1. I to właśnie końcowy wynik. Mamy awans do trzeciej rundy, gdzie zagramy z Armagh City.

 

25 listopad, środa, godzina 19. Knockramer Park. Lurgan Celtic [1.] vs. Ballyclare [7.].

Już trzecia minuta jest warta odnotowania za sprawą Michaela Downey. Jego rajd prawą stroną został zakończony golem.

John Montgomery popisuje się pięknym płaskim strzałem i bramką. Mamy 2-0. Chwilę przed końcem pierwszej połowy goście strzelają kontaktowego gola.

Swoje pierwsze trafienie w sezonie zalicza mój prawy obrońca Greene. To się wydarzyło w 72. minucie.

Po stałym fragmencie gry (rzut rożny z prawej strony), Fitzpatrick podaje lekko w pole karne. Paddy Newton uderza technicznie i może się cieszyć z bramki.

Gracze Ballyclare są chyba mocno zdegustowani swoim występem, co przekłada się na dwa chamskie zagrania. Z boiska musi zejść Fitzpatrick i Ryan.

Później się okazuje, że ten pierwszy ma tylko lekkie stłuczenie nogi. Drugi zaś odpocznie około 4 tygodni- skręcony staw kolanowy.

 

Ostatni mecz listopadowy gramy ponownie u siebie. Gościmy szóstą ekipę rozgrywek- Warrenpoint.

Dziś to zespół przyjezdny pierwszy trafia do siatki. Szczęśliwcem okazuje się Ivan McAleer.

Pierwsza połowa zakończona wynikiem 0-1. Jacyś niedokładni jesteśmy i brakuje trochę szczęścia.

Dzięki dobremu ustawianiu się gości my dopiero w 72. minucie potrafimy odpowiedzieć bramką. Do kapitulacji golkipera Warrenpoint zmusza mocny strzał Montgomery`ego. Pech nas nie opuszcza pięć minut później. Techniczne uderzenie zalicza Gardier.

Niestety, ale porażka przed własnymi kibicami (dziś 158 osób na trybunach) staje się faktem.

Chyba lekko zmęczeni jesteśmy.

 

Listopad 2015:

 

L9/ 26 Coagh Utd 0-2 Lurgan Celtic (Roddy, Montgomery)

WKD Cup 2.Rnd. Wakehurst 1-3 Lurgan Celtic (Doyle x2)

L10/ 26 Lurgan Celtic 4-1 Ballyclare (Greene, Newton, Montgomery, Downey)

L11/ 26 Lurgan Celtic 1-2 Warrenpoint (Montgomery)

Odnośnik do komentarza

Dopiero co było lato i robiłem porządki w drużynie, a tu już przyszła zima. Na szczęście całkiem inna, łagodniejsza niż znana z Polski.

Grudzień zapowiadał się ciężko i ciekawie. Czekały nas tylko 3 ligowe potyczki, do tego walka w Mid-Ulster Cup i to nie z byle kim. Naszymi rywalami będą mistrzowie Irlandii Północnej, zespół Portadown. Później czeka nas rywalizacja w Irish Cup (trzecia runda) i WKD Intermediate Cup (trzecia runda).

W środę drugiego grudnia wieczorem jedziemy do Carrickfergus na spotkanie z Carrick Rangers. Ósma drużyna ligi kontra my liderzy.

11. minuta to problem dla mnie, urazu doznaje Haire i na lewe skrzydło muszę wpuścić McGibbon`a.

Mimo naszych usilnych prób do przerwy widnieje wynik 0-0.

Aż do 84. minuty gramy bardzo zrównoważenie, atakujemy bramką przeciwnika, ale jakoś bez rezultatów. Wspomniana minuta jednak przynosi w końcu gola. Prawy obrońca Greene podłącza się do ofensywnej akcji, dostaje podanie i umieszcza futbolówkę w siatce.

Wszystko, by było fajnie, gdyby nie mocne uderzenie Glenna Hanna na trzy minuty przed końcem meczu.

Już w doliczonym czasie gry Jason Rogers stoi przed polem karnym Carrick. Przyjmuje piłkę, odwraca się szybko i strzela. Piłka wtacza się do bramki tuż przy słupku! Mamy prowadzenie!

Chwilę później sędzia kończy mecz.

 

Przed ważnym spotkaniem z Portadown odchodzi od nas lewy obrońca Marshall. Poszedł szukać szczęścia w Moyola Park. Ja będę musiał poszukać kogoś na jego miejsce. I się szybko udaje to zrobić mojemu scoutowi Roryemu Hamill`owi. Ściąga z wolnego 18-letniego Reece Moore`a, który wcześniej występował w Banbridge.

Do tej pory nie mieliśmy szczęścia w Irish Cup i nie sądziłem, że dziś może się to zmienić. Przeciwnik to baardzo duży kaliber.

W 5. minucie udało się nam zaskoczyć rywali. Obrońcy urwał się Montgomery i uderzył nie do obrony! Drugi raz przecieram oczy ze zdumienia w 18. minucie. Z wolnego uderza Haire, trafia w mór. Poprawia między całą zgrają grajków i trafia! Szok!

Po godzinie gry Mulgrew uderza silnie i mój bramkarz jest bez szans. Dzieła zniszczenia gości dokańcza John Montgomery ze swoim 13. strzałem w sezonie na minutę przed końcem.

Szok! Niedowierzanie! Wygraliśmy z mistrzem.

 

Trzy dni po heroicznym boju powalczymy w Irish Cup z Coagh United. Pierwszy odezwał się Timmy Grant wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie.

Na odpowiedź długo nie czekamy. Trafia młody Terry Doyle.

W drugiej części wyskakuje z bramką Robbie Duffin. Lurgan odpowiada ponownie w ostatniej minucie spotkania, w związku z tym potrzebna będzie dogrywka.

Dokładnie w 100. minucie uderza Sinclair z prawego skrzydła. Jest 3-2 dla gości. W drugiej części dogrywki rywale wyprowadzają kontrę, z ostrego kąta udaje się trafić Lamont`owi. Znowu remis. Mecz rozstrzygną karne.

Tu okazaliśmy się lepsi. Trafiliśmy 5 na 5.

 

Dziś na Knockramer Park witamy wicelidera ligi Championship- Dundela.

Wychodzimy na prowadzenie po golu niezawodnego Montgomery`ego. Podwyższył obrońca Newton.

W drugiej odsłonie mamy 3-0 na sprawą Downey`a. Dalej Corey Owens odnotowuje swoje czwarte trafienie w sezonie i czwartą bramkę dziś dla nas. To nam nie wystarcza. Zniszczenie na 5-0 wykonuje lewy obrońca Houston, praktycznie wjeżdżając z piłką do bramki.

Znakomite zawody zagraliśmy. Pozycja lidera umocniona.

 

19 grudnia 167 kibiców było świadkami pojedynku z szóstym Institiute.

Pierwszy powód do radości trenerowi gości dał Lynch. Jak na moje oko to był spalony. Sędzia chyba zaspał przy tej akcji. Ja mogłem tylko rozłożyć ręce i pogonić moich chłopaków do działania. I się zabrali. Przykład dał Sinclair. Wyrównanie.

Tuż po wznowieniu meczu podwyższa dla Celtów Fitzpatrick. Chwilę później Lynch znowu nas karci. Niezawodny Montgomery wali bombę i ponownie wychodzimy na prowadzenie.

Do końca meczu padają jeszcze 3 gole. Dwa dla nas i jeden dla gości.

Na koniec 5-3.

 

Ostatni mecz w grudniu i w tym roku przypada na... drugi dzień świąt! Tak, 26 gramy u siebie w ramach WKD Cup. Przybywa team Armagh.

Chciałem awansować z zespołem dalej. Kroczek ku temu robimy dzięki wpadce w pole karne obrońcy Greene`ego i strzale do bramki. Już prawie na sam koniec pierwszej połowy mega babola sadzi bramkarz gości- ledwo wybija piłkę, ta spada pod nogi Haire, a ten posyła futbolówkę do pustej bramki.

Andy Keenan strzela dla Armagh, mgnienie oka i odpowiedź daje Fitzpatrick.

Możemy sobie pogratulować, życzyć najlepszego i rozejść się do domów, do rodzin.

 

Grudzień 2015:

 

L12/ 26 Carrick 1-2 Lurgan Celtic (Greene, Rogers)

Mid-Ulster Cup 1.Rnd. Portadown 1-3 Lurgan Celtic (Haire, Montgomery x2)

Irish Cup 3.Rnd. Coagh Utd 3-3k Lurgan Celtic (Doyle, Downey, Sinclair)

L13/ 26 Lurgan Celtic 5-0 Dundela (Newton, Montgomery, Owens, Downey, Houston)

L14/ 26 Lurgan Celtic 5-3 Institiute (Todd, Montgomery, Fitzpatrick x2, Sinclair)

WKD Cup 3.Rnd. Lurgan Celtic 3-1 Armagh (Greene, Haire, Fitzpatrick)

Odnośnik do komentarza

Pucharów jest 6 takich:

Mid-Ulster Cup,

Co-operative Insurance Cup,

WKD Intermediate Cup,

County Antrim Shield,

Steel & Sons Cup,

JJB Sports Irish Cup.

 

Do tego można doliczyć Sententa Setanta Cup- puchar irlandzki (zespoły z Republiki i z Północy tam grają). Natomiast, najważniejszym zostaje tu JJB Sports Irish Cup. Reszta nic nie daje takiego extra.

Edytowane przez MaKK
Odnośnik do komentarza

Tabela IFA Championship na koniec grudnia 2015, po 14 kolejkach:

 

 

| Poz | Inf | Zespół | | M | Wyg | R | P | ZdG | StG | R.B. | Pkt |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 1. | | Lurgan Celtic | | 14 | 12 | 0 | 2 | 54 | 24 | +30 | 36 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 2. | | Dundela | | 14 | 8 | 3 | 3 | 32 | 23 | +9 | 27 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 3. | | Bangor | | 14 | 7 | 3 | 4 | 32 | 31 | +1 | 24 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 4. | | Warrenpoint | | 14 | 6 | 5 | 3 | 32 | 32 | 0 | 23 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 5. | | Ballymena Utd | | 14 | 7 | 2 | 5 | 24 | 27 | -3 | 23 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 6. | | Limavady Utd | | 14 | 6 | 2 | 6 | 41 | 38 | +3 | 20 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 7. | | Institute | | 14 | 5 | 4 | 5 | 40 | 36 | +4 | 19 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 8. | | Carrick | | 14 | 5 | 3 | 6 | 34 | 33 | +1 | 18 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 9. | | Ballyclare | | 14 | 4 | 6 | 4 | 32 | 32 | 0 | 18 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 10. | | Coagh Utd | | 14 | 5 | 3 | 6 | 30 | 33 | -3 | 18 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 11. | | Tobermore Utd | | 14 | 4 | 2 | 8 | 42 | 45 | -3 | 14 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 12. | | Banbridge | | 14 | 3 | 3 | 8 | 27 | 42 | -15 | 12 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 13. | | Knockbreda | | 14 | 2 | 4 | 8 | 37 | 45 | -8 | 10 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 14. | | P.S.N.I. | | 14 | 2 | 4 | 8 | 25 | 41 | -16 | 10 |

| ------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Odnośnik do komentarza

Rok 2015 zakończony. Podsumować można krótko- bardzo dobrze. I w klubie działało wszystko, jak trzeba i w firmie i życiu prywatnym. Oby tak dalej. Postanowienia noworoczne? Żyć długo i szczęśliwie, rzucić palenie szlugów i awansować z drużyną do Premiership.

Zaraz po meczu z Armagh wyleciałem prędko z siedziby Lurgan Celtic, udałem się do domu, potem wsiedliśmy do samolotu i do nowego roku byczyliśmy się w zimowej Polsce. Długa zabawić jednak tam nie mogłem- już 2 stycznia mieliśmy grać mecz ligowy z Tobermore United.

Spotkanie na wyjeździe z jedenastą drużyną ligi jakoś specjalnie mnie stresowało. Choć, z drugiej strony miałem małe obawy co do formy moich niektórych grajków. Wiadomo, święta, żarcie i picie wpływa na wagę. I tu muszę zaznaczyć, iż mam w składzie takich paru, co żreć to lubią.

Dobra, wróćmy do tematu- tuż przed potyczką trafiła w moje ręce wystrugana z drewna statuetka dla Menedżera Miesiąca za Grudzień wg Belfast Telegraph. Widocznie mało im trzeba do nadania takie tytułu. Co prawda wygrałem wszystkie mecze (było ich aż 3!), strzelając 12 bramek i tracąc 4. Dziękować.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...