Skocz do zawartości

Chaos przez pracowitość = zrobione


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Wysoka wygrana wyjazdowa ucieszyła wszystkich. Teraz czas na powtórkę. Ponowny wyjazd, ósma ekipa tabeli musi mocno się sprężać, gdyż ma ledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

My cały czas pniemy się w górę, to znaczy punktowo. Bo tak to wspięliśmy się na szczyt Scott`s Second i nie zamierzamy schodzić.

Seria nasza na razie dobiła do 21 bez porażki.

 

21.12.2024, Methil, New Bayview Stadium, godz.15:00.

 

Milton- N.Coyle, Newton, Starr ©, Clark- Payne, Horn, Fisher- Zhenggen- Domingo, R.Coyle

 

[8.] East Fife 0-3 Hibernian [1.] L18/36

0:1 Horn (1`)

0:2 Zhenggen (4`)

0:3 R.Coyle (76`)

 

MoM: Ryan Coyle (Hibernian)
Frk.: 1,350

 

 

Twardy mecz. Rywal postawił wysoko poprzeczkę, ale daliśmy radę. Rozgrywanie piłki i każda inna część naszego stylu i założeń bez zarzutów. Przeciwnik nie miał więcej do powiedzenia. Dziś Domingo zniknął z meczu, za to Coyle nadrobił.

Drugie w tabeli Livingstone przegrało 0-5 i traci już do nas 21 punktów. Nie spodziewałem się, iż będzie nam tak dobrze szło. Są jeszcze szczegóły do poprawienia w ustawieniu i poruszaniu się, to się zrobi niebawem.

Odnośnik do komentarza

Tabela Scottish Second na półmetku sezonu 2024/25:

 

| Poz | Inf | Zespół | | M | Wyg | R | P | ZdG | StG | R.B. | Pkt |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 1. | | Hibernian | | 18 | 17 | 1 | 0 | 64 | 6 | +58 | 52 |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 2. | | Livingston FC | | 18 | 9 | 4 | 5 | 31 | 27 | +4 | 31 |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 3. | | Alloa Athletic | | 18 | 8 | 5 | 5 | 30 | 28 | +2 | 29 |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 4. | | Brechin City | | 18 | 7 | 6 | 5 | 28 | 32 | -4 | 27 |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 5. | | Dumbarton FC | | 18 | 7 | 4 | 7 | 22 | 24 | -2 | 25 |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 6. | | Stranraer FC | | 18 | 7 | 3 | 8 | 34 | 32 | +2 | 24 |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 7. | | Peterhead FC | | 18 | 5 | 7 | 6 | 32 | 35 | -3 | 22 |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 8. | | East Fife | | 18 | 4 | 4 | 10 | 18 | 30 | -12 | 16 |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 9. | | Stirling Albion | | 18 | 3 | 3 | 12 | 15 | 44 | -29 | 12 |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

| 10. | | Albion Rovers | | 18 | 2 | 5 | 11 | 19 | 35 | -16 | 11 |

| --------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Odnośnik do komentarza

Po treningu przedmeczowym dostałem złą wiadomość- David Milton skręcił kostkę i nie zagra w najbliższym meczu. Trzeba będzie wystawić bardziej doświadczonego golkipera.

Przyjmując Stranraer FC, które jest na szóstym miejscu, liczę na spokojne zwycięstwo.

Wyjdziemy ustawieniem 4-2-3-1, mała odmiana, bardziej ofensywanie postaramy się grać.

 

26.12.2024, Edyburg, Easter Road Stadium, godz.15:00.

 

Flynn- N.Coyle, Newton, Starr ©, Clark- Fisher- Payne- Dennis, Zhenggen, Domingo- R.Coyle

 

[1.] Hibernian 2-0 Stranraer FC [6] L19/36

1:0 Domingo (28`)

2:0 Zhenggen (65`)

 

MoM: Manuel Angel Domingo (Hibernian)
Frk.: 7,453

 

 

Wyszło, jak wyszło. Czyli słabo. Niestety, tak musiało być, gdyż dzisiejszą gwiazdą meczu postanowił zostać sędzia. Jedna i druga ekipa miała wielkie pretensje do tego pana. Dla nas pokazał aż 6 żółtych kartek, dla gości 5. Pan Collum nie będzie już mile widziany na Easter Road Stadium.

Dotychczasowy wicelider Livingston FC przegrało 1-2 i spadło na trzecią pozycję, na drugą zaś wskoczyło Alloa Athletic.

Odnośnik do komentarza

Rok 2024 zakończony. I to dobrze zakończony, tak samo musimy rozpocząć nowy. Okazję ku temu będziemy mieli już 4 stycznia, kiedy to wyjedziemy i zagramy z Livingston FC.

Wcześniej jednak odebrałem kolejny tytuł dla Menedżera Miesiąca Scottish League One. Pięć meczów, pięć zwycięstw w grudniu.

Jedziemy po kolejne trzy punkty. Goście muszą się skupić i zacząć grać lepiej, bo formę, którą teraz mają, nie zwiastuje nic dobrego. Zaraz mogą spaść niżej.

 

04.01.2025, Livingston, The Energy Assets Arena, godz.15:00.

 

Deane- N.Coyle, Fulton, Starr ©, Clark- Payne, Horn, Fisher- Zhenggen- Domingo, R.Coyle

 

[3.] Livingston FC 3-4 Hibernian [1.] L20/36

1:0 Hynd (7`)

1:1 N.Coyle (35`)

2:1 Holt (41`)

3:1 Hunter (45`)

3:2 R.Coyle (56`)

3:3 R.Coyle (60`)

3:4 R.Coyle (70`)

 

MoM: Ryan Coyle (Hibernian)
Frk.: 1,513

 

 

Co za mecz! Chyba najgorsze spotkanie Hibsów pod moim dowództwem. Gra w defensywie dziś to katastrofa. Całe szczęście Coyle dał radę i pokazał instynkt kilera, strzelił trzy bramki. Na koncie ma już 32 gole.

Po dwudziestu kolejkach uzbieraliśmy 70 goli strzelonych i tylko 9 straconych.

Druga część sezonu w Scott`s Second będzie ciężka.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie radzi sobie moja była ekipa- Lurgan Celtic. Po 23. meczach w Danske Bank Premiership mają 67 punktów, 22 wygrane i tylko 1 remis.

Na krajowym podwórku rządzi Celtic. W Premier League mają pewne pierwsze miejsce, 58 punktów. Wicelider to Dundee United, które uzbierało raptem 37 oczek. Mistrz Szkocji już w zasadzie jest znany.

My walczymy o punkty i awans do Scott`s First. Najbliższy mecz to wyjazd do siódmego zespołu obecnej tabeli.

 

08.01.2024, Peterhead, Balmoor Stadium, godz.19:30.

 

Deane- N.Coyle, Fulton, Starr ©, Clark- Payne, Horn, Fisher- Zhenggen- Domingo, R.Coyle

 

[7.] Peterhead FC 0-5 Hibernian [1.] L21/36

0:1 Zhenggen (4`)

0:2 Domingo (18`)

0:3 McLoughlin (sam.) (20`)

0:4 Zhenggen (49`)

0:5 Domingo (73`)

 

MoM: Sun Zhenggen (Hibernian)
Frk.: 551

 

 

Troszkę sobie powetowaliśmy ostatni słabszy mecz. Dziś było o niebo lepiej. Domingo przypomniał sobie, jak się strzela, Coyle podawał, a Chińczyk podawał i strzelał.

Oprócz wyniku to jestem bardzo zadowolony z mojej pomocy, harowali po całej długości i praktycznie od jednego pola karnego do drugiego. Przeciwnik, który grał pięcioma pomocnikami i tak nie wiele zdziałał. Brawo.

Odnośnik do komentarza

Trzy dni przerwy musiało starczyć na regenerację. Po tylu dniach musieliśmy wyjść na murawę Easter Road Stadium i zmierzyć się z Dumbarton. Mają teraz piąte miejsce, jeśli powalczą, to mogą w krótkim czasie wskoczyć nawet na miejsce dające baraż do wyższej ligi. Do tego brakuje im jedynie 2 punktów. Dziś sobie jednak nic nie dopiszą.

 

11.01.2025, Edynburg, Eatser Road Stadium, godz.15:00.

 

Flynn- N.Coyle, Fulton, Starr ©, Clark- S.McDonald, Horn, Payne- Zhenggen- Domingo, R.Coyle

 

[1.] Hibernian 2-0 Dumbarton FC [5.] L22/36

1:0 Domingo (55`)

2:0 R.Coyle (72`)

 

MoM: Tiger Clark (Hibernian)
Frk.: 7,463

 

 

Pierwsza połowa totalnie należała do nas, ale nie potrafiliśmy tego przełożyć na gola. W drugiej części moi napastnicy wzięli się w garść i zaliczyli po trafieniu.

Za tydzień, może nawet mniej, nie będę o tym spotkaniu pamiętać. Liczą się trzy punkty. Moi podopieczni zagrali dokładnie tak, żeby wygrać.

Mimo, iż na tablicy tylko 2-0, to kibice, którzy się licznie dziś stawili, byli zadowoleni z postawy Hibs.

Odnośnik do komentarza

Ostatnią wygraną ustanawiamy nowy rekord rozgrywek- 12 zwycięstw z rzędu.

Mam nadzieję, iż seria ta zostanie przez nas wyśrubowana i będzie toczyć się dalej. Najbliższa okazja ku temu już dziś w Edynburgu. Na nasze podwórko zawita Albion Rovers.

Czyżby kolejne łatwe punkty dla gospodarzy? Oby.

 

18.01.2025, Edynburg, Eatser Road Stadium, godz.15:00.

 

Deane- N.Coyle, Fulton, Starr ©, Clark- Payne, Horn, Fisher- Zhenggen-Domingo, R.Coyle

 

[1.] Hibernian 8-0 Albion Rovers [9.] L23/36

1:0 Clark (24`)

2:0 Domingo (33`)

3:0 R.Coyle (43`)

4:0 Clark (49`)

5:0 R.Coyle (54`)

6:0 Clark (karny) (67`)

7:0 Domingo (79`)

8:0 R.Coyle (90`)

 

MoM: Tiger Clark (Hibernian)
Frk.: 10,437

 

 

Dzień kibica wybada świetnie! Okazałe zwycięstwo w fajnym stylu. Jeśli boczny obrońca zdobywa trzy gole w meczu, to znaczy, że COŚ się dzieje!

Ponad 10 tysięcy kibiców oklaskiwało nas długo po meczu. Dla mnie to też coś niesamowitego- III szczebel rozgrywkowy, a tu taka ilość fanów! Szok. W Lurgan niestety można było tylko pomarzyć o czymś takim.

Na koniec odśpiewali nam głośno "Sunshine on Leith!", a my biliśmy im brawo w podzięce.

Odnośnik do komentarza

Ostatni styczniowy pojedynek ligowy jest ponownie przed własną publicznością.

Czwarta drużyna tabeli- Brechin City. 11 wygranych, 5 remisów, 7 porażek na ich koncie. W ataku i defensywie spisują się bardzo słabo- strzelili 37 bramek, stracili 43. My dołożymy im kolejne. Czy ilość będzie podobna jak w poprzedniej kolejce?

 

25.01.2025, Edynburg, Eatser Road Stadium, godz.15:00.

 

Milton- N.Coyle, Fulton, Starr ©, Clark- Payne, Horn, Fisher- Zhenggen (45` Toppar)- Domingo, R.Coyle

 

[1.] Hibernian 4-1 Brechin City [4.] L24/36

0:1 Johnston (3`)

1:1 R.Coyle (11`)

2:1 Starr (39`)

3:1 Toppar (81`)

4:1 R.Coyle (88`)

 

MoM: Ryan Coyle (Hibernian)
Frk.: 7,812

 

 

Od dziś oficjalnie już Domingo jest najbardziej pechowym piłkarzem, jakiego w życiu widziałem. W tym meczu trafił dwa razy w poprzeczkę, dwa razy w słupek (prawy x2) i dwa razy obrońcy Brechin wybijali piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Hiszpana. W tym sezonie nie wiem już sam, ile takich akcji zaliczył.

Tak czy inaczej, Domingo ma na swoim koncie 32 trafienia, ściągnięty Irlandczyk zaś ma 38.

Odnośnik do komentarza

O tym meczu zapominamy. Skupienie nasze idzie w pełni na ostatnie spotkanie stycznia. Przed nami ciężki i zaraz bardzo emocjonujący Półfinał Co-operative Cup.

Na Hampden Park staniemy naprzeciwko Celticowi. Ostatni raz ekipa Celtów wygrała ten tytuł w 2023 roku, wcześniej w 2022, 2021, 2020 i wcześniej. Zeszłoroczny triumfator Dundee United nie awansował do półfinału, przegrali z Rangers.

Samo pokonanie The Bhoys będzie sukcesem, choć nie powiem- mam apetyt na pierwszy tytuł w Szkocji. Media nam nie dają żadnych szans, ale my sprawi im psikusa i wygramy.

Nasze starcie będzie oglądać na żywo ponad 52 tysiące kibiców.

 

29.01.2025, Glasgow, Hampden Park, godz.19:30.

 

Milton- N.Coyle, Fulton, Starr ©, Clark- Payne, Horn, Fisher- Zhenggen (64` Toppar)- Domingo, R.Coyle

 

[sP] Celtic 0-2 Hibernian [sL1] Co-operative Cup Półfinał

0:1 R.Coyle (48`)

0:2 R.Coyle (73`)

 

MoM: Ryan Coyle (Hibernian)
Frk.: 52,025

 

 

Po końcowym gwizdku szał radości na trybunach i na naszej ławce! Celtic pokonany!

Wielki klub z Glasgow, którego na krajowym podwórku wszyscy się boją i czują respekt wyeliminowany przez III ligowy zespół! Sensacja? No raczej tak. Zagraliśmy dokładnie tak, jak mieliśmy. Co prawda rywal miał więcej piłki i częściej przy niej był, ale tym się nie wygrywa. Dwa razy zagraliśmy to samo- wciągnięcie przeciwnika na swoją połowę, odbiór piłki przez obrońców, dwa podania do przodu i gol. Kontrataki jak się patrzy, wzorowe.

Coyle dziś bezbłędny- dwa trafienia. Wraz z zakończeniem sezonu zostanie zapewne ulubieńcem kibiców.

Odnośnik do komentarza

Po jednym pucharze idziemy do drugiego.

Tym razem Scottish Cup. W tej piątej rundzie zagramy z Greenock Morton. Zespół z Premier League zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem ledwo 16 punktów w 26 spotkaniach. Strasznie słabo.

Za poprzedni miesiąc ponownie zdobywam nagrodę dla Menedżera Miesiąca Scottish League One.

 

01.02.2025, Edynburg, Easter Road Stadium, godz.15:00.

 

Milton- Macari, Fulton, Starr ©, Clark- S.McDonald, Horn, Payne- Toppar- Domingo, R.Coyle

 

[sL1] Hibernian 3-0 Greenock Morton [sP] Scottish Cup 5.Rnd.

1:0 Domingo (4`)

2:0 Domingo (18`)

3:0 Toppar (45`+1)

 

MoM: Ryan Coyle (Hibernian)
Frk.: 11,421

 

 

Spokojna, pewna wygrana. Myślałem, że będzie trudniej, ale gości nie zagrażali nam prawie w ogóle.

Coyle dziś bez bramki, ale za to dwie asysty przy trafieniach Domingo.

Rywal ani jednego celnego uderzenia na naszą bramkę.

Ważne, że przechodzimy dalej. W nagrodę dostajemy 10 tys.€.

Ćwierćfinał przyniesie nam Patrick Thistle.

Odnośnik do komentarza

Krajowe puchary odkładamy na chwilę na bok. Wracamy do rywalizacji ligowej. Do końca miesiąca poświęcimy się właśnie na takie granie.

Na początek wyjazd. Gospodarzem będzie wicelider ligowy- Alloa Athletic. Po 25. kolejkach mają 12 wygranych, 7 remisów oraz 6 porażek. W golach- 48 strzelonych, 38 straconych. 43 punkty.

My natomiast mamy jeden mecz mniej od nich, 23 wygrane, 1 remis. 89 bramek strzelonych i 10 straconych. 70 punktów jest na razie poza zasięgiem kogokolwiek.

 

08.02.2025, Alloa, Recreation Park, godz.15:00.

 

Milton- N.Coyle, Fulton, Starr ©, Clark- Payne (53` Toppar), Horn, Fisher- Zhenggen- Domingo, R.Coyle

 

[2.] Alloa Athletic 1-2 Hibernian [1.] L24/36

0:1 R.Coyle (28`)

1:1 McCord (35`)

1:2 R.Coyle (62`)

 

MoM: Ryan Coyle (Hibernian)
Frk.: 1,560

 

 

Ciężko bardzo przeprawa za nami. Udało się pokonać gospodarzy. Po wyrównującej bramce Alloa myślałem, że remis utrzyma się do końca meczu. Później jednak do głosu doszedł Domingo, który trafił do siatki dwa razy. Niestety, sędzia odgwizdał oba spalone. Dopiero w 62. minucie Coyle ratuje nas przed startą punktów.

Przewaga właśnie urosła nad drugą pozycją w lidze do 30 (!) punktów.

 

Po meczu dowiedzieliśmy się z kim zagramy w Finale Co-operative Cup. Tym zespołem okazało się Rangers FC. Ekipa z Glasgow pokonała 1-0 Heart of Midlothian. Czyli ostatni pojedynek to Edynburg kontra Glasgow.

Odnośnik do komentarza

Zaległy mecz czas nadrobić. 26. kolejka to wyjazd do Stirling. Najlepsza ofensywa (91 goli) kontra najgorsza defensywa (62 stracone) ligi.

Ostatni zespół Scott`s Second mam nadzieję, że nas ugości odpowiednio i da nam strzelić sporo bramek.

 

Moi byli podopieczni nadal szarżują w Danske Bank Premiership. Po 27. meczach ligowych są nadal niepokonani. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów trafili do LE. Tam za dwa dni spotkają się z Napoli. Trzymam za Lurgan kciuki.

 

11.02.2025, Stirling, Forthbank Stadium, godz.19:30.

 

Milton- N.Coyle, Scrimgour, Starr ©, Graham- Zhenggen, L.McDonald, Horn- Toppar- Domingo, R.Coyle

 

[10.] Stirling Albion 1-2 Hibernian [1.] L26/36

1:0 Woodburn (8`)

1:1 Toppar (35`)

1:2 R.Coyle (45`)

 

MoM: Ryan Coyle (Hibernian)
Frk.: 1,398

 

 

Męczarnie zakończone zwycięstwem. Tak można spokojnie to podsumować. Gospodarze nie chcieli tego przegrać. Tylko i wyłącznie. Po strzeleniu gola od razu się zamurowali i nic nie grali, przeszkadzali nam, jak tylko potrafili. Nam się udało trafić za pomocą Toppar`a. Wtedy obraz gry się jeszcze pogorszył. Niezawodny snajper sprowadzony przed sezonem popisał się jednak nosem i dał nam wywieść trzy punkty.

 

Ta wygrana daje nam 76 punktów (o 33 więcej od drugiego miejsca) i wygraną w rozgrywkach Scott`s Second na dziesięć kolejek przed zakończeniem.

Zarząd oraz kibice cieszą się niezmiernie z naszej formy i tego, co pokazaliśmy. Sam się raduję z mocy Hibernian FC. Nie myślałem, iż uda się tak szybko uzyskać taki mały sukces.

Odnośnik do komentarza

Świętować jeszcze nie ma za bardzo co. Wygraliśmy na razie III ligę. To jeszcze nic. Jak dobrniemy do końca sezonu, to się trochę pocieszymy.

Przekazałem graczom, że skupiamy się po kolei, pomału nad kolejnymi meczami. Tym razem będzie to pojedynek ligowy. Do Ednyburga przyjeżdża siódmy zespół tabeli.

 

Lurgan Celtic poradził sobie z Włochami i pokonał ich w pierwszym meczu Ligi Europy 2-0. W rewanżu w Neapolu będą mieli trochę łatwiej.

 

15.02.2025, Edynburg, Easter Road Stadium, godz.15:00.

 

Milton- Macari, Fulton, Starr ©, N.Coyle- Fisher, S.McDonald, Horn- Zhenggen- Domingo, R.Coyle

 

[1.] Hibernian 4-1 East Fife [7.] L27/36

1:0 R.Coyle (16`)

1:1 Campbell (18`)

2:1 N.Coyle (20`)

3:1 Domingo (23`)

4:1 Zhenggen (90`+2)

 

MoM: Neil Coyle (Hibernian)
Frk.: 10,608

 

 

Ładny by był wynik, na zero z tyłu, ale niestety Fulton w 18. minucie fatalnie chciał podać do golkipera. Nie wyszło mu podanie, bo tuż za swoimi plecami miał Campbell`a. Ten wyszedł sam na sam z Milton`em i nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem go.

Tak czy inaczej, gładko poszło. Kolejne punkty zgarnięte.

Odnośnik do komentarza

Moje Hibernian FC będzie szło po 28 mecz bez porażki. Mam nadzieję, że dojdziemy do takiego wyniku, jak obecnie Lurgan Celtic- 174 (!) mecze w Danske Bank Premiership. Piękny wynik, miłe jest to, że znaczna część tego to moja zasługa.

Wyjazd do Stranraer traktuję poważnie i musimy pozostać skupieni, żeby dużych błędów nie było.

 

18.02.2025, Stranraer, Stair Park, godz.19:30.

 

Milton- Macari, Fulton, Starr ©, N.Coyle- Payne, Fisher, Horn- Zhenggen (15` Dennis)- Domingo, R.Coyle

 

[6.] Stranraer FC 0-3 Hibernian [1.] L28/36

0:1 Domingo (18`)

0:2 R.Coyle (45`)

0:3 Domingo (81`)

 

MoM: Manuel Angel Domingo (Hibernian)
Frk.: 449

 

 

Wygrana jak każdy widzi. Gładko, spokojnie. Ale to, co zrobił golkiper gospodarzy w 18. minucie to jakaś farsa była. U mnie taki człowiek by już nie zagrał więcej. A więc: Coyle oddał niecelny strzał tuż koło słupka. Bramkarz chciał wznowić grę, wypuścił sobie ją jakiś metr przed siebie, miał już ją wykopać daleko w pole, ale nie trafił w futbolówkę. Szybko doskoczył Domingo, który wyłuskał mu ją i posłał do pustej bramki.

Farfocel Mitchell`a niesamowity.

Livingston FC, które niedawno awansowało na drugie miejsce, teraz już znowu przegrało 0-4 z East Fife. Przewaga nasza jest jeszcze większa.

Odnośnik do komentarza

Lurgan Celtic na wyjeździe przegrało 0-1 z Napoli, ale i tak awansowali. Teraz w drugiej rundzie LE zagrają ze Spartakiem Moskwa.

 

My pod koniec lutego zagramy z Dumbarton FC. Team ten jeszcze się łapie na baraże, ale muszą się poprawić znacząco. Tylko 12 wygranych i aż 11 przegranych. W bramkach też słabiutko- 37 strzelonych i tyle samo straconych. Odstają od nas na 42 punkty. Przepaść.

 

22.02.2025, Dumbarton, The Butler Stadium, godz.15:00.

 

Milton- Macari, Tena, Starr ©, N.Coyle- Fisher, S.McDonald, Horn- Toppar- Doimngo, R.Coyle

 

[4.] Dumbarton FC 1-1 Hibernian [1.] L29/36

0:1 R.Coyle (57`)

1:1 Cooper (66`)

 

MoM: Darren Cooper (Dumbarton FC)
Frk.: 1,319

 

 

Coś dziś nie wypaliło. Sam nie wiem co. Chyba tylko to, że golkiper gospodarzy miał swój dzień. Oddaliśmy łącznie 26 strzałów, 7 celnych. Wszedł tylko jeden.

Chyba nie mieliśmy dobrych fluidów na boisku rywala. Druga strata punktów w sezonie.

Druga zła wiadomość dla mnie- Domingo nadwyrężył kostkę i wypadł mi na 6 tygodni.

Odnośnik do komentarza

Mimo ostatniego poślizgu remisowego nagroda Menedżera Miesiąca Scottish League One trafia do mnie.

Czas szybko leci- mamy już marzec. Ten miesiąc zaczniemy od Ćwierćfinału The Homecoming Scottish Cup. Nasz rywal zajmuje przedostatnie miejsce w Premier League- Patrick Thistle. Nie powinni nam dziś mocno zagrozić. Na spokojnie mamy awansować do półfinału.

Hibernian FC ostatni raz wygrało ten puchar w 1902 roku. Czy będziemy musieli czekać 123 lata na powtórzenie sukcesu, czy więcej?

 

01.03.2025, Edynburg, Easter Road Stadium, godz.15:00.

 

Milton- Macari, Fulton, Starr ©, N.Coyle- Payne, Fisher, Horn- Toppar- Scott, R.Coyle

 

[sL1] Hibernian 2-2 Patrick Thistle [sP] Scottish Cup Ćwf.

0:1 McCann (16`)

1:1 Toppar (40`)

1:2 O`Hagan (44`)

2:2 Toppar (87`)

 

MoM: Tyrone Toppar (Hibernian)
Frk.: 17,235

 

 

Oj, strasznie ciężko było. Przeciwnik po prostu miał lepszy dzień, my gorszy. Nic nie dało się poradzić, przeważaliśmy we wszystkim, a skończyło się remisem. Różnica klas mało widoczna była. Toppar wyręczył całą moją formację ofensywną. Coyle i Scott byli za dobrze pilnowani.

Mamy teraz cztery dni na odreagowanie i odpoczynek. Powtórkowy mecz zagramy na wyjeździe i myślę, że nam lepiej pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...