Skocz do zawartości

Marynia zaorała #438 etatystów


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

No to majówka w Liverpoolu. Przyklepane. :wub: Nie byłem w UK poza Londynem, więc mam nadzieję że zobaczę coś nowego :)

Piękne miasto :)

No bramy z autu bezpośrednio być nie może, jak piłka się wtoczy to o ile się nie myle traktowana jest jako aut bramkowy/rzut rożny zależy kto i w którą stronę wrzucał. Żeby był gol ktoś musi po drodze dotknąć jak Jaskalajnen czy jak mu tam w bramce po wrzucie Mellberga (nie mylić z Melerem)

http://www.youtube.com/watch?v=xaLoCe-DJ7c

Odnośnik do komentarza

Z geografii fizycznej najważniejsze to pamiętać:

 

Szczecin tak do morza ma się jak w akwarium śledź!

Polskę już miałem. Miałem nawet na zaliczeniu pytanie: "dokonaj charakterystyki porównawczej Pobrzeża Szczecińskiego i Pobrzeża Koszalińskiego"

 

W poniedziałek będę pisał o Pamirze, Alpach, Wyżynie Gujańskiej, czy innej Pustyni Gibbsona. No i obowiązkowo teoria geograficzna, czyli jak wymienisz spójnik w jednej z pięciu definicji to masz nie zaliczone całe pytanie. Kocham prof. Kostrzewskiego.

 

Odnośnik do komentarza

 

Z geografii fizycznej najważniejsze to pamiętać:

 

Szczecin tak do morza ma się jak w akwarium śledź!

Polskę już miałem. Miałem nawet na zaliczeniu pytanie: "dokonaj charakterystyki porównawczej Pobrzeża Szczecińskiego i Pobrzeża Koszalińskiego"

 

W poniedziałek będę pisał o Pamirze, Alpach, Wyżynie Gujańskiej, czy innej Pustyni Gibbsona. No i obowiązkowo teoria geograficzna, czyli jak wymienisz spójnik w jednej z pięciu definicji to masz nie zaliczone całe pytanie. Kocham prof. Kostrzewskiego.

 

 

Analnie?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...