Skocz do zawartości

Marynia zaorała #438 etatystów


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale taki amerykański boczek? Że mogę se rzucić na patelnię i się ładnie wysmaży? Bo ten nasz wędzony trochę się różni jednak.

No właśnie, czy ten boczek się fajnie wysmaży na samej patelni, dżi-em-kej?

Zamierzałem sobie jutro pyknąć english breakfast, no a bekon jest nieodzowną częścią. :D

 

BIała kiełbasa ważniejsza :profesor:

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale taki amerykański boczek? Że mogę se rzucić na patelnię i się ładnie wysmaży? Bo ten nasz wędzony trochę się różni jednak.

No właśnie, czy ten boczek się fajnie wysmaży na samej patelni, dżi-em-kej?

Zamierzałem sobie jutro pyknąć english breakfast, no a bekon jest nieodzowną częścią. :D

 

BIała kiełbasa ważniejsza :profesor:

 

będzie wersja uboga, boczek, jajko sadzone, tost i fasolka :D

 

swoja droga, jezeli jestescie w Gdansku, to zahaczcie o "Cztery strony swiata". serwuja tam zarcie za pol darmo, a te sniadania... mmm

Odnośnik do komentarza

Wczoraj właśnie chciałem białą kupić, ale nie mieli w Netto :/


 

 

 

Ale taki amerykański boczek? Że mogę se rzucić na patelnię i się ładnie wysmaży? Bo ten nasz wędzony trochę się różni jednak.

No właśnie, czy ten boczek się fajnie wysmaży na samej patelni, dżi-em-kej?


Zamierzałem sobie jutro pyknąć english breakfast, no a bekon jest nieodzowną częścią. :D

 

BIała kiełbasa ważniejsza :profesor:

 

będzie wersja uboga, boczek, jajko sadzone, tost i fasolka :D

 

swoja droga, jezeli jestescie w Gdansku, to zahaczcie o "Cztery strony swiata". serwuja tam zarcie za pol darmo, a te sniadania... mmm

 

 

Będę 15 lutego :P

Odnośnik do komentarza

a co, mecz jest? to na Oliwie, zaraz przy kampusie UG, ze znizka studencka 50% taniej, poletzam


Ja chyba też. CHociaż istnieje duże prawdopodobieństwo, że opcja pantofel = walentynkowy weekend nad morzem, ale niekoniecznie w Gdańsku :D

ja sie wykrecilem pod pretekstem, ze 26 mam urodziny i polaczymy te dwie okolicznosci i zrobimy dlugi weekend czwartek-niedziela :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...