Skocz do zawartości

Marynia rozbija się w rajdzie z Kubicą po raz #437


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

To biorąc kredyt lepiej mieć za sobą kilka kredytów niż nie mieć w ogóle? Dziwny jest ten świat...

 

Co w tym dziwnego, że bank woli klienta, który ma dobrą historię niż takiego, który jest dla nich anonimowy? :>

 

 

Może i tak. Ale myślałem, że dane o zarobkach i zaświadczenie do kiedy hajs mi się zgadza wystarczy.

 

 

I powinno. Dziwne, że Ci odmówili. Akurat branie na raty jest popularne jeśli chodzi o tworzenie sobie historii przez osoby z pustką w BIK.

Odnośnik do komentarza

jmk, karta kredytowa to najlepszy sposób na zrobione sobie dobrej historii kredytowej, jak będziesz brał hipotekę to na pewno będzie potrzebne

Polemizowałbym. Karta kredytowa to Twoje zobowiązanie do wysokości limitu a tym samym jeżeli chcesz wziąć jakiś kredyt to limit karty obniża Twoją zdolność kredytową. Według mojego beznadziejnego doradcy z Open Finance (niech ich piekło pochłonie!) gdybym nie miał karty to pewnie w BIKu miał kilka punktów więcej.

Odnośnik do komentarza

Kartę można spłacić i tak, ale niestety Polacy nie potrafią z tego korzystać. Mi się wydaje, że w przypadku Twoim Adrian, to chodziło o dochody. Chyba bank po prostu krzywo spojrzał na rentę.

 

A czy lepsza jest karta czy kredyt? Ile osób, tyle zdań :p Ja jestem totalnym przeciwnikiem karty kredytowej, ale widzę i plusy w niej.

Mi w banku też nie chcieli kiedyś dać kredytu ze względu na brak historii, ale to była znacząca kwota. Później kupowałem specjalnie dla punktów kompa i piec. Poszło bez problemów. Może dla tego, że miałem umowę o pracę na czas nie określony :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...